26

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Ślubu w plenerze wcale nie jest tak łatwo zorganizować. Co innego wesele w formie pikniku w ogrodzie. Jeśli jest pogoda, fajnie jest wynieść stoły do ogrodu i bawić się w bardziej swobodnej atmosferze. Takie rozwiązanie bardzo polecam smile

27

Odp: Ślub i wesele w plenerze

To super pomysł! Moja siostra skorzystała z takiej opcji, meble i akcesoria z tym związane wypożyczyli u  meble-eventowe.com/ - I muszę przyznać, że dzięki temu rozwiązaniu jej ślub i wesele w plenerze to było bajeczne wydarzenie. Firma ta okazała się tak profesjonalna, że aż byliśmy zdziwieni, że może być, aż tak super. Samo to, że dają możliwość wizji lokalnej przed imprezą jest dużym plusem. Do tego wszystkiego dostosowanie asortymentu do możliwości budżetowych klienta, indywidualnie zapewniona logistyka. Dowóz 24 h/7 dni w tygodniu plus gwarancja dostarczenia na czas.
W każdą lokalizację w kraju i Europie! Na życzenie montaż sprzętu. Szczerze polecam wszystkim stojącym przed wyborem takich usług, meble-eventowe.com/ to najlepszy wybór z możliwych!

28

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Zajazd nad Wisłą w Jordanowie jest bardzo fajny. Byliśmy tam dwa razy na weselu i za każdym razem było super. Do tego mają piękny ogród, który tak czy inaczej warto obejrzeć smile

29

Odp: Ślub i wesele w plenerze

A j swoje wesele miałam  w Łodzi i było bardzo fajnie. Dla mnie wesele w plenerze to słaby pomysł zwłaszcza, jak nie trafimy z pogodą, inaczej gościom jest zimno i szybciej rozchodzą się do domu. Ja miałąm w lokalu i nic nie żałuje.

30

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Moje wesele odbyło się na ranczu. To miejsce blisko miasta więc goście nie mieli daleko, ale dla chętnych zorganizowaliśmy tam nocleg.

31

Odp: Ślub i wesele w plenerze

Polecam wynajem namiotu plenerowego. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Ze względu na niepewną pogodę, udało nam się uchronić przed drobnym deszczykiem.

32

Odp: Ślub i wesele w plenerze

och, takie wesele najpiękniejsze moim zdaniem

33

Odp: Ślub i wesele w plenerze

W jakimś zielonym parku np. przy pałacu byłoby super!