1

Temat: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Cześć. Czy moglybyście mi polecić dobre biuro podrózy, które specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych dla dzieci ? Z Warszawy.

2

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Możesz sobie zerknąc na wycieczki organizowane przez to biuro - Pracuję obecnie w szkole i jak organizujemy wyczieczki szkolne to właśnie przez nich. Obecnie mają tam wiele fajnych kierunków wycieczek. Można również wynająć przez nich autokar ale o wiele wygodniej jest zamówić sobie całą kompleksową wycieczke. Mają ciekawe kierunki oraz wszystko jest dobrze zorganizowane oraz dopilnowane. Cenowo równiez na dobrym poziomie.

3

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Dzisiaj na 100% każde biuro robi takie wycieczki, bo to dla nich zysk.
Więc kwestia wybrania miejsca i już

4

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Można również organizować ssamodzielnie

5

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Jeśli chodzi o zagranicę to chyba miałabym pewne obawy. Ale chętnie wysyłam syna w wieku gimnazjalnym na zorganizowane wyjazdy na terenie kraju. Znajoma poleciła mi ostatnio firmę, która organizuje między innymi takie wycieczki szkolne. Dzieci mają możliwość poznania nowych miejsc, zdobycia wiedzy i umiejętności a także poznania nowych kolegów i koleżanek. Takie wyjazdy bardzo kształtują i uważam, że powinniśmy się na nie decydować raz na jakiś czas.

6

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Ja mogę szczerze polecić biuro podróży

7

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Taniej jest gdy szkoła organizuje wycieczkę sama, wynajmuje autokar itp - ale komu by się chciało, skoro rodzice i tak płacą...

8

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Nauczyciele mogą sami taką wycieczkę zorganizować, będzie taniej i przyjemniej:) Za moich czasów nikt nie szukał biur podróży, samemu się wszystko planowało, a autokar wynajmował PKS.

9

Odp: Jakie biuro organizuje dobre wycieczki szkolne

Ale biuro za nich myśli i to się liczy a nie oszczędzanie kasy rodziców ....