1

Temat: sala weselna Warszawa i okolice

Hej! Czy znajdą się tutaj osoby, które wyprawiały wesele w Warszawie/pod Warszawą? Albo gościły w tych okolicach na rodzinnych uroczystościach i mogą polecić ładny, przestronny lokal weselny? Poszukuję czegoś w tym rejonie, zależy mi na tym, by było estetycznie, zadbanie, profesjonalnie, z pomocną obsługą. Liczę na wasza pomoc, bo powoli szykujemy się z narzeczonym do ustalenia terminu ślubu i wybrania lokalu smile

2

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Ten pomysl z weselem pod Warszawą to dobra opcja smile wydaje mi się, że w takich lokalach jest zaciszniej, daleko od miejskiego zgiełku smile

3

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Pod Warszawą wesele wyprawiała moja siostra-w domu weselnym Astoria. I myślę, ze lokal jest godny polecenia, bo stosunkowo blisko Wawy i ladnie sie prezentuje- estetycznie, swieze wnętrza, nie bylo tez problemu z indywidualnym wystrojem sali. Siostra na co dzień jest dość wybredna, ale personel mimo tego był miły i pomocny big_smile widać, że zależalo im, zeby uroczystosc przebiegla zgodnie z planem pary mlodej smile

4

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Też jestem zwolenniczką rodzinnych uroczystości w zacisznych miejscach. W astorii gościłam na komunii chrześniaka- faktycznie ładny lokal, pamietam ze dania były bardzo smaczne, taka tradycyjna polska kuchnia, bardzo smakowita smile

5

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Może popytaj też wśród znajomych, którzy są po ślubie lub rodzinnych imprezkach big_smile pewnie też mają swoje typy, jesli chodzi o lokale big_smile chociaz widze, ze ta astoria sie przewija przez kilka postow to warto sobie zerknac wink w kwestii doboru lokalu trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i troche naszukac zanim znajdzie sie i ladnie wygladajace miejsce i wolny termin

6

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Ja byłam na weselu w sali Bella. Bardzo ładnie urządzone, smaczne jedzenie, więc byłam bardzo zadowolona z tego miejsca wink

7

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Dzieki za wasze podpowiedzi, na razie wstępnie oglądamy Astorię- jednak ta okolica na obrzeżach miasta najbardziej nam odpowiada plus obsługa wszystko nam wytlumaczyla, zaoferowala pomoc, spodobal nam sie ich profesjonalizm. Mam nadzieje, ze niedlugo wybierzemy juz ostateczny termin i salę smile

8

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Ja polecam perłowy dwór jeśli chodzi o salę. Gdybyś szukała DJa to polecam , grał u mnie na weselu i mogę go zarekomendować

9

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

> atena70 napisał/a:

> Dzieki za wasze podpowiedzi, na razie wstępnie oglądamy Astorię- jednak ta okolica na obrzeżach miasta najbardziej nam odpowiada plus obsługa wszystko nam wytlumaczyla, zaoferowala pomoc, spodobal nam sie ich profesjonalizm. Mam nadzieje, ze niedlugo wybierzemy juz ostateczny termin i salę smile

Mysle, ze to dobra decyzja. Te lokale poza miastem mają swój urok, jest cisza spokój, ładne widoki. W astorii byłam w maju na komunii rodzinnej i to zadbany lokal z pyszną kartą dań smile

10

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Jeśli znajdziecie salę i termin to od razu sprawdźcie sobie zespół z Warszawy. Uważam, że są najlepsi w swoim fachu, ponieważ mają duże doświadczenie, do pracy podchodzą profesjonalnie i zabawiają gości w każdym wieku. Ale trzeba się spieszyć, ponieważ wiele osób się nimi interesuje i terminów coraz mniej.

11

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Astoria to dość popularne miejsce wink ja na przykład wyprawiałam tam komunię córce i również byłam zadowolona. To była pierwsza taka duża i ważna uroczystość dla mnie, więc było sporo stresu, ale obsługa pomogla mi zając się wszystkim, służyli poradą, byli ze mną w stałym kontakcie i wspólnie ustalaliśmy ostateczny wygląd sali czy menu na ten szczegolny dzien

12

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Bardzo fajne propozycje z pełnymi opisami znalałam na tej stronie http://www.lokale-wesele.pl/%C5%81%C3%B3d%C5%BA,miasto,sale_lokale_weselne.html w szybki sposób można dowiedzieć się potrzebnych informacji, obejrzeć galerię oraz przeczytać opinię konsumentów. Strona działa bez zarzutu, bardzo pomocna w szukaniu lokalu na przyjęcie.

13

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

> muszynianka27 napisał/a:

> Astoria to dość popularne miejsce wink ja na przykład wyprawiałam tam komunię córce i również byłam zadowolona. To była pierwsza taka duża i ważna uroczystość dla mnie, więc było sporo stresu, ale obsługa pomogla mi zając się wszystkim, służyli poradą, byli ze mną w stałym kontakcie i wspólnie ustalaliśmy ostateczny wygląd sali czy menu na ten szczegolny dzien

teraz zbliża się sezon komunijny, więc pewnie warto z wyprzedzeniem zarezerwować termin wink ja swój na wesele już mam zabukowany, zaczynam wielkie odliczanie smile

14

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Moje wesele było pod Warszawą, tutaj dokładnie: https://www.ranchopodbocianem.pl/dla-rodziny/wesela. Miejsca jest sporo, kuchnia świetna, rodzina była zadowolona i ja też smile

15

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

W Warszawie średnio znam, ale powiem szczerze, że ja swoje wesele miałam w Łodzi w Venge i było super! Sala o fajnym wystroju o świetnej obsłudze o super jedzeniu. Ahh co to był za dzień! Było super!

16

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

A moze cos nie w samym centrum?

17

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Parisel Palace! kawałek od Warszawy! z czystym sumieniem i z wlasnego doswiadczenia moge to miejsce polecic, sale piekne, dla najbardziej wymagajacych klientów beda idealne. miejsca mnostwo, przestronnie, stylowo. obsluga, organizacja całej imprezy-na plus.

18

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Byłam na super weselu w Lemanach koło Szczytna, wszystko tam świetnie zorganizowali, obsługa stanęła na wysokości zadania, tak samo kuchnia, lepszego jedzenia już dawno nie jadłam a wszystko to w bardzo ładnych wnętrzach, urządzonych z klasą

19

Odp: sala weselna Warszawa i okolice

Pod Warszawą jest drogo , a  im dalej od stolicy tym mniejsze ceny.