1

Temat: suche oczy

co wam pomaga na suche oczy? siedzę dużo przed kompem a do tego zaczęłam nosić szkla i widzze ze po tym miksie oczy mam suche jak wiór , kupiłam kilka kropli ale bez szału i do tego trzeba opakowanie jeszcze dobrze w polowie nawet nie zużyte wywalić botylko kilka tygodni można ich używac

2

Odp: suche oczy

A to może musisz się udać do okulisty? Ja mam podobnie, ale mi krople nawilżające pomagają. Trzeba po prostu zbadać problem, może jest coś nie tak ze szkłami? Albo siedzisz przy zgaszonym świetle?

3

Odp: suche oczy

Ja mam taki sposób na suchą skórę i oczy. Chyba najbezpieczniejszy, najtańszy


Spędzam dużo czasu w samochodzie, więc załatwiłam sobie taki nawilżacz powietrza  http://nanum.pl/
W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią hmm
W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.

4

Odp: suche oczy

okłady na oczy, no z ogórka, minimalizować czas spędzony przed ekranami, nie dorzucaj oczom telefonu i telewizora, nawilżacze powietrza pomogą, może sztuczne łzy jeszcze spróbuj

5

Odp: suche oczy

Całkowicie się zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...

6

Odp: suche oczy

Częste mruganie nawilża oczy, oczywiście jeśli nie spędzamy dużo czasu w klimatyzowanym pomieszczeniu....

7

Odp: suche oczy

Warto robić kompresy ziołowe, ja często je stosuję i nie mam już tego problemu

8

Odp: suche oczy

Pomaga też szybkie mruganie