1

Temat: Aranzacja wnętrza

Jaki motyw dekoracyjny na ścianie macie wykorzystany w swoim domu? Planuję remont mieszkania i pomyślałam, że fajnym sposobem może być wykorzystanie paneli 3D  na jednej ze ścian. Może ktoś z Was korzystał z tej dekoracji?

Ostatnio edytowany przez szalonastacha (2018-03-05 12:06:27)

2

Odp: Aranzacja wnętrza

U mnie są plakaty i obrazy, także nic nowoczesnego, ale jeśli lubisz 3 D to może być to fajne

3

Odp: Aranzacja wnętrza

A ja polecam, fajny efekt:)

4

Odp: Aranzacja wnętrza

Mi się wydaje, że najbliżsi mogą Ci pomóc w tej sprawie. Może warto ich popytać?

5

Odp: Aranzacja wnętrza

Niestrudzenie szerzę koncepcję fototapet jako dekoracji idealnych. Dajmy na to fototapety miasto przedstawiające np. NY ablo Paryż są uniwersalnym upiększaczem.

Ostatnio edytowany przez thomasz (2018-03-14 16:30:11)

6

Odp: Aranzacja wnętrza

taką fototapetę z widokiem na miasto  fajnie jest połączyć z szarym odcieniem farby. bo wiadomo że na każdej ścianie nie może być taki wzór, tylko jedna taka a reszta gładka. w ten sposób uzyskamy nieco styl industrialny a on jest bardzo modny. ładna jest "szara poświata" duluxa kolory świata, taki byłby właśnie mój wybór smile

7

Odp: Aranzacja wnętrza

A ja wlasciwie urzadzalam mieszkanie sama, troche wzorowalam sie na pomyslach ze strony salonu agata - oni tam maja specjalna zakladke z inspiracjami i bardzo ciekawe te niektore porady a ja akurat wiekszosc mebli wlasnie z salonu agata mam wiec duzo latwiej mi bylo big_smile

Ostatnio edytowany przez katerinka (2018-11-21 17:11:23)

8

Odp: Aranzacja wnętrza

ja lubię kolorowe wnętrza, z dużym dodatkiem bieli

9

Odp: Aranzacja wnętrza

Jak chciałam urządzić łazienkę to  oglądałam  gotowe aranżacje,  wiele pomysłów wykorzystałam , kupiłam w zasadzie wszystko co było potrzebne i teraz mam swoją wymarzoną, bardzo ładną łazienkę w której każdy dobrze się czuje.

10

Odp: Aranzacja wnętrza

Jeśli mowa o urządzaniu wnętrz, to nie można zapomnieć o kuchni. Ja lubię stawiać na sprzęt kuchenny, który może służyć też jako ozdoba. Dobrym wyborem są też różne gadżety.

11

Odp: Aranzacja wnętrza

Jestem po generalnym remoncie i niestety nie miałam głowy do samodzielnej aranżacji wnętrza. Zdecydowanie wolałam zatrudnić specjalistów -i jestem zachwycona smile Wnętrza zaprojektowali w 100% zgodnie z moim gustem, a do tego funkcjonalnie i nowocześnie smile

12

Odp: Aranzacja wnętrza

A możesz doradzić mi czym sugerować się przy wyborze projektanta do współpracy? Np. podobają mi się projekty AIN Projektowanie. Ale czy to wystarczy by nawiązać współprace? Jak szukałaś osoby do współpracy.

13

Odp: Aranzacja wnętrza

Bez wątpienia takim elementem który dodaje pomieszczeniu charakteru to jest oświetlenie. Mieliśmy ostatnio problem z wyborem właśnie lamp do małego pokoju, ale poczytałam kilka artykułów w internecie na ten temat i udało się  znaleźć najciekawsze propozycje.

14

Odp: Aranzacja wnętrza

Fajne jest połączenie szarości zieleni w salonie, ja tak urządziłam i wszystkim się podoba.

15

Odp: Aranzacja wnętrza

A ja lubię biel połączoną z czerwienią