1

Temat: Perfumy o zapachach natury

Znacie jakieś mgiełki/ wody toaletowe/ perfumy, które mają charakterystyczny zapach jakiegoś 1 naturalnego składnika? Moja babcia bardzo lubi i rz eczywiście mają one zapach z jedną nutą-jednak to nie dla każdego. Istnieją na rynku produkty o zapachu cynamonu, malin albo sosny? Jeśli macie jakieś doświadczenia z takimi cudami, opowiadajcie: gdzie, co i jak!

2

Odp: Perfumy o zapachach natury

Ja lubię perfumy z nutą mandarynki jak Aqua Allegoria Guerlain

3

Odp: Perfumy o zapachach natury

Sama też bardzo lubię ten aromat w perfumach. Nie mniej jednak od jakiegoś czasu rozglądam się za jakimś nowym, ciekawym zapachem. Nawet na  udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji i bardzo kusą mnie produkty Kalvine Klein. Używałyście może kiedyś zapachów tej marki?

4

Odp: Perfumy o zapachach natury

[quote=Olivvia]Ja lubię perfumy z nutą mandarynki jak Aqua Allegoria Guerlain[/quote]

Ja też je uwielbiam! Wyczuwam w nich też mocno zielone nuty. Niby to bazylia, ale kojarzy mi się bardziej z zapachem świeżych liści w ogródku smile

5

Odp: Perfumy o zapachach natury

[quote=Darria] (...) bardzo kusą mnie produkty Calvine Klein. Używałyście może kiedyś zapachów tej marki?[/quote]
Mam In2U zakupiony w Rossmannie. Zapach szybko się nudzi i szybko się ulatnia.

6

Odp: Perfumy o zapachach natury

To może o tym poczytaj  Perfumy owocowo kwiatowe to chyba też zapach natury? Ja szczególnie lubię Dior J'adore  wg mnie to jest kwintesencja natury. Na pewno Ci się spodobają, skoro lubisz takie klimaty.

7

Odp: Perfumy o zapachach natury

Orientalne perfumy arabskie przywodzą na myśl, orientalne kraje, które są dla nas czasem nie osiągalne, a możemy je mieć na sobie, bo teraz wszystko można kupić przez internet. Ciekawą propozycję zmysłowych naturalnych zapachów oferuje internetowa perfumeria Sensedubai Perfumy te są niezwykle trwałe i niespotykane. Jak dla mnie zapachy, które uwiodą każdego.

8

Odp: Perfumy o zapachach natury

W Yves Rocher jest wiele takich perfum o zapachu natury.

9

Odp: Perfumy o zapachach natury

To racja. Jeśli chodzi o zapachy natury Yves Rocher ma największy wybór, a do tego teraz mają jeszcze promocje i wybrane zapachy do 50% taniej -

10

Odp: Perfumy o zapachach natury

A to zobaczcie sobie też Chloe  . Zapachy ma również naturalne i bardzo zmysłowe. Zwłaszcza podoba mi się ta seria Si Belle - bukiet kwiatowy

11

Odp: Perfumy o zapachach natury

Ja lubie sosnowe zapachy ale nie spotkałam sie jeszcze z takimi perfumami. Jak juz to z saszetką do samochodu albo do szafy big_smile

12

Odp: Perfumy o zapachach natury

Ja lubię słodkie nuty, nie lubię też za ciężkich zapachów. Zazwyczaj kupuję wszystko przez internet.

13

Odp: Perfumy o zapachach natury

xxxxxxxxx

14

Odp: Perfumy o zapachach natury

ja bardzo lubię zapachy owocowe, cytrusowe, jakos mi sie zawsze podobaly wydają mi się takie lekkie, a niektóre kwiatowe to sa takie wręcz mdłe wg mnie

15

Odp: Perfumy o zapachach natury

Uwielbiam zapachy wodne!

16

Odp: Perfumy o zapachach natury

Ja kupuję mgiełki zapachowe z Avonu. Mają spory wybór. Fajnie chłodzą latem.

17

Odp: Perfumy o zapachach natury

czesc

18

Odp: Perfumy o zapachach natury

Ja bym się rozeznał w tym obszarze tematycznym. To moim zdaniem będzie naprawdę dobre i sprawdzone źródło wiedzy oraz informacji smile

19

Odp: Perfumy o zapachach natury

hej

20

Odp: Perfumy o zapachach natury

hej

21

Odp: Perfumy o zapachach natury

Jest taka firma... chyba Estee Garden, mają piękne naturalne perfumy <3

22

Odp: Perfumy o zapachach natury

W perfumach uwielbiam śliwkę, która jest bardzo często znienawidzona u innych. Czy to w Decadence czy to w Midnight Fantasy i World Intense od Kenzo. Zawsze ta śliwa sprawia, że perfum zostaje w mojej kolekcji smile

23

Odp: Perfumy o zapachach natury

U mnie zapachy cytrusowe się sprawdzają

24

Odp: Perfumy o zapachach natury

Fajne są perfumy z olejkami eterycznymi

25

Odp: Perfumy o zapachach natury

Albo takie z nutą wodną