26

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Niezależnie od tego, czy to będzie vibin czy inna pigułka, nadal jest to pigułka i nadal jest jedną z najbardziej skutecznych metod antykoncepcji.

27

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Mam vibin mini, póki co bezawaryjne, no i na samopoczucie po nich też nie mogę narzekać smile

28

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Kiedyś brałam wspomniane wyżej tabletki, lekarz ginekolog przepisał mi je jako moją pierwszą antykoncepcję hormonalną. Nie miałam zastrzeżeń, sprawdzały się u mnie i nie miałam efektów ubocznych.

29

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Skuteczność to nie tylko sensu stricto czy nie zajdzie się w ciążę, dobra antykoncepcja to przede wszystkim zadowolenie z jej stosowania a nie przymus, nie powinna sprawiać bólu i innego dyskomfortu również psychicznego, ja osobiście rzuciłam tabletki a teraz używam diafragmę caya, dobrze chroni no i nie jest wyczuwalna podczas penetracji.

30

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Szklanka wody zamiast seksu - to najskuteczniejsza metoda:) Inne to tylko 99% pewności...

31

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Ja z moich pigułek jestem zadowolona, stosuję od lat i nie mam żadnych skutków ubocznych, wiadomo ze każda kobieta jest inna i potrzebuje zróżnicowanej antykoncepcji.  A nie wyobrażam sobie, aby sie nie zabezpieczac.

32

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Skutki pojawiają się też o latach, nie ma bezkarne lykania chemii..

33

Odp: Skuteczność metod antykoncepcji

Coraz więcej kobiet ma problem z płodnością, więc za 20-30 lat to już będą jakieś tabletki na płodność bardziej powszechne niż te anty:)