1

Temat: Jak dobrać podkład?

Zawsze mam z tym problem. Przez to się mało maluję sad Dobieram zły odcień albo wybieram podkład, który mnie uczula, wysusza itd. Na jakiej podstawie wy dobieracie sobie markę podkładu, konsystencje, kolor i w ogóle wszystko?

2

Odp: Jak dobrać podkład?

Może pójdź do Sephory? Tam panie dobiorą Ci odpowiedni podkład.

3

Odp: Jak dobrać podkład?

Jaką masz cerę? Gdyby była to cera sucha, to tu jest jakaś pomoc [url]http://www.kreatywna.pl/uroda/idealny-podklad-dla-cery-suchej/[/url] Ogólnie dla mnie to oczywiste, że podkład powinien mieć też właściwości nawilżające ale są kobiety które nie zwracają na to uwagi a ja nie wiem czemu. Przecież chyba lepiej jeśli cera będzie dodatkowo nawilżona?

4

Odp: Jak dobrać podkład?

Wszystko zależy od tego jaki masz rodzaj cery to od niej w większości zależy czego możesz używać. Ja popytałam pani w aptece co by było dobre na skórę hormonalna bo niestety taki jest mój główny problem, dała mi próbki podkładów vichy i w ten sposób dobierałam odcień jaki będzie odpowiedni. Ja akurat stosuje ten fluid [url]http://www.vichy.pl/rodzaje-produktow/podk%C5%82ad/ps993.aspx[/url] ale uważam, że wszystkie kosmetyki maja bardzo dobre więc może coś z nich byś znalazła dla siebie.

5

Odp: Jak dobrać podkład?

Najlepiej poprosić o próbki w aptece i drogerii.

6

Odp: Jak dobrać podkład?

Racja, najlepiej poprosić o pomoc ekspedientkę w drogerii i poprosić o testery. W ten sposob mozna w domu na spokojnie przetestowac podklad i zobaczyc go wdziennym naturalnym swietle. Ja niedawno skusiłam sie na Liquid Control z Eveline i uzywam go bez przerwy smile w koncu znalazlam podklad, ktory nie dosc ze dobrze kryje, to rowniez potrafi stworzyc satynowe wykonczenie i nie zapycha cery.

7

Odp: Jak dobrać podkład?

Ja kupuję zawsze w drogerii, chyba że kupuję jeden konkretny to mogę zamówić przez internet. Z pierwszym było najgorzej, dużo się naszukałam. Chodziłam zawsze i brałam próbki. Mam porcelanową cerę, więc duża część podkładów odpadała, bo nie mieli tak jasnych odcieni. Pierwszy, który mi się sprawdził to najjaśniejszy z revlonu. Potem już chodziłam i np. brałam jego trochę na rękę i do niego porównywałam kolejne odcienie. Obecnie mam już 6 podkładów, które się u mnie sprawdzają. Jak proszę o poradę w drogerii to też zawsze zaznaczam, że mam suchą i wrażliwą cerę - do tej pory żaden podkład mnie nie uczulił, ale jeden przesuszył mi cerę.

8

Odp: Jak dobrać podkład?

mam podklad annabelle, jest idealny dla wiekszosci z nas, bo naturalny, a jesli chodzi o0 kolor, to mozna zamowic sobie probki na ich stronie i dobrac idealnie

9

Odp: Jak dobrać podkład?

Ja czasem mieszam poodkłady żeby uzyskać idealny odcień, np. z nr 02 i 03 uzyskuję taki pośredni, w sam raz dla mnie

10

Odp: Jak dobrać podkład?

Ja sprawdzam odcień na szyi a dokładniej za uchem. Ja mam cerę suchą i i ciężko było mi znaleźć idealny podkład aż w końcu znalazłam. Kupuje go w rossmannie i nazywa się (Bourjois Always Fabulous) i jest on naprawdę świetny idealnie kryjący i nawet po całym dniu cały czas wygląda dobrze smile

11

Odp: Jak dobrać podkład?

W wiekszosci drogerii sa przeciez testery. Rozsmaruj sobie troche na dloni i porownaj kolory

12

Odp: Jak dobrać podkład?

Ja mieszam podkład z innym jeśli mi odcień nie pasuje i tak uzyskuję idealny:)

13

Odp: Jak dobrać podkład?

Fajne są podkłady Nivea z gąbką.

Ostatnio edytowany przez katasia (2023-12-04 18:26:34)