1

Temat: kąpiele - żele, płyny, olejki

A jakich kosmetyków używacie do kąpieli czy pryszniców? Ja niestety wanny nie posiadam, ale ostatnio dostałam mydło, które można też stosować do bąbelkowych kąpieli jak i pod prysznic - seria maziajki z Ziaji o zapachu coca-coli... Zapach fantastyczny aż, przyznam się, lekko polizałam, bo mi ślinka ciekła smile lizania nie polecam...

2

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja mam różne i płyny i olejki, bardzo lubię i w zależności od nastroju coś sobie wlewam. Mój syn dostał kiedyś pinakoladę - ananas i kokos i też miałam ochotę się napić...

3

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

MAZIAJKI są rewelacyjne, pachną obłędnie lol
używam głównie mydeł do kąpieli ziaji - oliwka, sopot, maziajki, lubię tez żel Jelenia... sporo tego, róznie w zależnosci od nastroju smile

4

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=pinkmause]Ja mam różne i płyny i olejki, bardzo lubię i w zależności od nastroju coś sobie wlewam. Mój syn dostał kiedyś pinakoladę - ananas i kokos i też miałam ochotę się napić...[/quote]
he he he u mnie to samo było gdy miałam balsam truskawkowy ..... z kolastyny

5

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja mam żele i mydełka,olejki....przeważnie uzywam taki natłuszczający z ziaji albo Johnsons&Johnsons...

6

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Teraz mam czereśniowy, ale czy on tak pachnie, to jakoś nie bardzo się zgodzę... sad

7

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja też wybieram w zależności od nastroju - lubię mieć w łazience kilka różnych pod ręką pootwieranych - i wtedy sobie wybieram - czasem owocowe orzeźwiające, czasem ciepłe i słodkie, czasem jak mam przesyt to sięgam np. po zwykły kremowy dove...

8

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

A macie jakieś doświadczenie z olejkami Naturalis? Możecie polecić?

9

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Niestety olejków nie używałam jeszcze

10

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

musujące kule z płatkami róż, mączka do kąpieli lub inne czekoladowe lub kokosowe musy.

11

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Ja chętnie używam soli do kąpieli

12

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

sól jest świetna, tylko jest skóra sucha po niej no nie?

13

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

olejków używam rzadko, ale np. peeling cukrowy z olejkami jest boski, bo nie trzeba już się balsamem smarować

14

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

oooo tak, dalej daxa podam za przykład...ale kokosowy bielendy też niczego sobie smile

15

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja sugieruje sie zapachami smile wchodze np do rossmana i wącham smile

16

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

a ja nie mam wanny, ale olejki do mycia stosuję, co tam pod ręką się znajdzie...

17

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

[quote=a.filipowska]olejków używam rzadko, ale np. peeling cukrowy z olejkami jest boski, bo nie trzeba już się balsamem smarować[/quote]
oj tak.. ten peeling jest super smile

a olejków naturalis nie miałam, ale pachną obłędnie

18

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja widziałam reklamę i jestem ich ciekawa smile

19

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

Naturalis nie znam, peeling testowałam ostatnio z farmony,a kuleczki do kąpania, kule musujące itd zabieram ze sobą tylko jak na urlop jadę z nadzieją, że będzie wanna

Matko, jak mi jej brakuje.... !

20

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

uwielbiam kąpiele w wannie i zawsze mam i żel i olejki , zapasy z wygranych ale peeling też używam

21

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

moim substytutem wanny jest czasem miska - jak mam jakąś sól fajną to chociaż sobie stópki wymoczę big_smile

22

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

he he he ja kiedyś w misce robiłam sobie saunę parową na twarz,

23

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

pod prysznic używam mydła w kostce, teraz wykończam jakieś bananowe, ale z bananem ma niewiele wspólnego tongue

24

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

ja znalzłam takie mydełko wink i dozownik
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images37.fotosik.pl/220/4c6ce0f827c12cbb.jpg[/img][/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/221/5180d89e6b0a2568.jpg[/img][/url]

25

Odp: kąpiele - żele, płyny, olejki

dla kobiety to jeszcze, ale faceta z takim dozownikiem to sobie nie wyobrażam żeby chciał korzystać...