1

Temat: Podkład dla suchej cery

Jak powinno się dobrać podkład do suchej cery? Są podkłady, które mają w swoim składzie coś na nawilżanie? Chyba nie, prawda?

2

Odp: Podkład dla suchej cery

No oczywiście że są smile Jak Choćby Rimmel Wake me up który zawiera koktajl witamin, które odżywiają skórę smile

3

Odp: Podkład dla suchej cery

ja uważam, że dobry podkład wręcz musi nawilżać. bez tego jest po prostu do bani :Pmoim zdaniem tam jest wszystko, co musisz wiedzieć o dobieraniu podkładu do takiej cery.

4

Odp: Podkład dla suchej cery

Wiesz co, jesli masz sucha cerę to zadbaj o nią porządnie, zamiast szukac nawilzajacego podkladu. Zmien olejek do myccia czy krem. Podlad nawilzajacy nie rozwiaze sprawy

5

Odp: Podkład dla suchej cery

Pewnie, że są! Jeśli chodzi o skórę suchą to zaczęłabym od dobrej pielęgnacji. Jest mnóstwo kremów do cery suchej, ale czasem nie mają w swoim składzie nic, co by działało. Polecam więc przykładowo linię Hydra Clinic z ericson laboratoire, której składniki tak naprawdę stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry. Następnie oczywiście wybór podkładu jest również kluczowy. Cera sucha jest dość wymagająca. Mogę polecić dla Ciebie podkład nawilżający od emani. Zawiera między innymi kwas hialuronowy i olej jojoba, który reguluje poziom nawilżenia skóry. Oczywiście są to tylko moje przykłady. Poczytaj o składach w kosmetykach i wybierz te, które naprawdę dobrze będą wpływać na Twoją skórę smile

6

Odp: Podkład dla suchej cery

Ja z podkładów dla suchej cery polecam taki z bourjois, healthy mix. On dobrze nawilża, nie wysusza, ładnie kryje i nie zapycha. Pare godzin się utzryma, ale trzeba zrobić poprawki żeby wytrzymał cały dzień

7

Odp: Podkład dla suchej cery

Mam cerę sucha i używam tego podkładu . Długo szukałam odpowiedniego i w końcu trafiłam na idealny smile

8

Odp: Podkład dla suchej cery

Ja mogę polecić podkład Rimmella, Fresher Skin... nie jest drogi, a u mnie się sprawdza całkiem nieżle wink

9

Odp: Podkład dla suchej cery

jasne, np Healthy Mix z Bourjois, Colorstay do skóry suchej z Revlon i cała masa innych smile

10

Odp: Podkład dla suchej cery

Teraz wybór kosmetyków jest ogromny i ciężko się na coś konkretnego zdecydować. Wiem, że wiele z nich to buble dlatego coraz cześciej zaglądam w takie [url]http://www.miskejt.pl/[/url] miejsca by nie kupować kosmetyków, które się nie sprawdzają. Jest to dobre dla mnie i dla mojego portfela smile

11

Odp: Podkład dla suchej cery

Ja kupiłam z dr ireny eris nawilżający i ma super skład same składniki nawilżające olejki smile

12

Odp: Podkład dla suchej cery

Jeśli chodzi o pielęgnację cery suchej, to radzę po prostu MYDŁO 7 ZIÓŁ HB.
Ono jest ogólnie do każdej cery i w każdym przypadku zauważycie mocną poprawę.
Nie twierdzę, że jakoś od razu będzie cudownie, ale stopniowo powinno to wyglądać coraz lepiej.

13

Odp: Podkład dla suchej cery

Wiele osób patrzy na swój podstawowy typ cery, czyli sucha lub tłusta, nie biorąc pod uwagę wieku. A przecież jest coś takiego, jak podkład przeciwzmarszczkowy [url]http://www.vichy.pl/blog/pielegnacja-skory-dojrza%C5%82ej-wybierz-podk%C5%82ad-przeciwzmarszczkowy/vmag60670.aspx[/url] który ma bardzo specjalne zadanie, nie tylko jako baza pod makijaż.

14

Odp: Podkład dla suchej cery

Warto stosować odpowiedni podkład .Dzięki temu ukryjemy wszelkie niedoskonałości. Każda z nas może wskazać w sobie cechy, których nie lubimy. Podkład może je zatuszać. Będziemy czuć się pewniej.

15

Odp: Podkład dla suchej cery

osławiony Bourjois Healthy Mix pięknie nawilża i dodatkowo wygląda jak druga skóra.

16

Odp: Podkład dla suchej cery

kremy bb, tylko trzeba patrzeć, żeby nie miały w składzie alkoholu, to niby oczywiste, że w czymś takim go nie powinno byc, ale np. garnier i tak go wkłada do swojego kremu koloryzującego.

17

Odp: Podkład dla suchej cery

sama zrob krem bb, ja mieszam podklad annabelle mineralny sypki z kremem nawilżającym bielendy i problem rozwiązany smile

18

Odp: Podkład dla suchej cery

czesc

19

Odp: Podkład dla suchej cery

Ale po co kobietom taki podkład się robi

20

Odp: Podkład dla suchej cery

Ja używam podkladów Bell

21

Odp: Podkład dla suchej cery

Przed położeniem podkładu dobrze jest skórę dobrze nawilżyć. Krem to jedno ale ja dodatkowo stosuję też bazę pod makijaż z Eveline. Od kilku dni testuje ich nowość z serii Long Lasting Formula 24H ( w Rossmanie kosztuje niecałe 23 zł). Ma fajną konsystencję, poprawia koloryt skóry i utwala make-up. No i najważniejsze - zawiera w sobie ultranawilżający Moist & Vital Complex, który fajnie rozświetla a nawet redukuje zmarszczki ;D

22

Odp: Podkład dla suchej cery

Polecam ci podkłady bb które pełnią też rolę nawilżającą skórę. wink

23

Odp: Podkład dla suchej cery

ja się ostatnio przez to przerzuciłam na kremy bb

24

Odp: Podkład dla suchej cery

U mnie sprawdził się podkład Semilaca - nie zapycha, nie wysusza smile A co do głębszego nawilżania, to u mnie podstawą są tez kremy na noc.

25

Odp: Podkład dla suchej cery

Max factor - najlepszy!