1

Temat: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Hej smile uwielbiam zakupy, głównie te w internecie, i ostatnio dowiedziałam się o stronie kuponiarnia.pl gdzie można pobrać kody rabatowe do sklepów lub po prostu być na bieżąco z aktualnymi promocjami, wyprzedażami. Znacie moze ten serwis? Korzystacie? Udaje wam sie cos w ten sposob taniej upolować? smile

2

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Hmm, nie słyszalam o tej stronie, ale z ciekawości zajrzę. Chciałam zrobić porządki w szafie i kupić kilka jesiennych rzeczy, a wiadomo, że jesli mozna kupić coś taniej to czemu by nie skorzystać big_smile

3

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Na kuponiarnię trafiłam przypadkowo- znalazłam zestaw kosmetykow w douglasie, ktory chcialam kupic kolezance w prezencie, ale byl dosc drogi. Dlatego zaczelam szperac w necie za kodami rabatowymi i tak trafiłam na tą stronkę big_smile i od tej pory zaglądam regularnie, bo faktycznie mozna trafic na fajne promocje, zniżki, a kto miałby głowe do tego, zeby zagladac do kazdego sklepu z osobna i sprawdzac takie rzeczy czy przegladac newslettery wink

4

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Tego nie znałam, zobaczymy. Na innych można czasem kupić za fajne zniżki.

5

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

też dopiero niedawno odkryłam kuponiarnię i szczerze? polecam smile w końcu nie wydaję tak dużo pieniędzy na zakupy w sieci smile zawsze trafiam na ciekawe promocje czy łapię kody rabatowe smile warto korzystać z takich ofert!

6

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Ostatecznie również i ja, za waszą poradą, skorzystałam z Kuponiarni smile jesień się zbliża, więc trochę musiałam odświeżyć zawartość szafy, więc kody rabatowe zdecydowanie się przydały!

7

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

kurcze, ciesze sie, ze trafilam na ten wątek, bo szykowałam się do zakupu prezentu dla męża,a na kuponiarni akurat trafiłam na zniżkę do sklepu z koszulami smile mąż  z prezentu zadowolony, a ja nie wydałam majątku na podarunek smile

8

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

dziewczyny, jestem świeżo po zakupach z wykorzystanym kodem rabatowym, który złapałam na kuponiarnia.pl smile przydatna strona, niedługo bede rozgladac sie za prezentami swiatecznymi- taka strona w sam raz na zakupowy szał smile

9

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie smile

10

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Warto, ja korzystam i oszczędzam

11

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

A ja kupuję w promocjach i też wychodzi tanio

12

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Dla mnie Kuponiarnia to jeden z lepszych serwisów- wygodny w obsłudze, przejrzysty, szeroka oferta ( elektronika, odzież, wystrój wnętrz, kosmetyki). Jest w czym wybierać- dzięki temu nie miałabym problemu z wybraniem prezentów dla najbliższych, a ceny jak zwykle bardzo przystępne dzięki wykorzystanym rabatom.

13

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

> new_paker napisał/a:

> Zastanówcie się, czy nie warto popytać o takie rzeczy znajomych. Moim zdaniem to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie smile


To tez fajna opcja, ale mysle, ze ja bede sie trzymac kuponiarni- ladnie uporządkowane kategorie, aktualne rabaty, przejrzysta strona. Dla mnie rewelacja smile

14

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Nie korzystalam, ale zajrzalam i ciekawie to wyglada. Wlasnie z mezem planujemy kupic troche sprzetu rtv agd.

15

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Sprawdziłam to i skorzystam przy większych zakupach.

16

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

To to jeszcze działa?

17

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

Teraz sklepy mają własne programy lojalnościowe zamiast płacić pośrednikom..

18

Odp: Kuponiarnia.pl korzystacie?

I fajne promocje, więc na co komu kupon smile