1

Temat: Wynajem sprzętu do hybryd

Cześć!
Zastanawiam się nad robieniem sobie hybryd samej, widziałam ostanio, że można wynająć komplenty sprzęt. Czy byłby ktoś zainteresowany z Warszawy na wspólne robienie paznokci? Koszt wynajmu sprzętu byłby wówczas do podziału.

2

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Lepiej zostawić to kosmetyczce, nie eksperymentować samej, żeby sobie krzywdy nie zrobić. A w ogóle najlepiej malować zwykłymi lakierami, są już takie naśladujące efekt hybryd:) A ładnym paznokciom we wszystkim będzie ładnie:)

3

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Moim zdaniem lepiej kupić i mieć swój sprzęt niż wynajmować. Warto też zainwestować w dobrej jakości aby służył na lata.

4

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Jeśli to na własne potrzeby też wolałabym kupić.

5

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Nie robiłam i nie robię hybryd,  bo naprawdę bez nich też można żyć i atrakcyjnie wyglądać:D

6

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Oldinia byłam tego samego zdania dopóki nie spróbowałam wink Jasne, że człowiek obędzie się bez hybryd, ale jaka to jest wygoda! big_smile

7

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Robienie sobie samemu hybryd w domu to duże lepsze i tańsze rozwiązanie niż ciągłe chodzenie do kosmetyki. Warto zainwestować we własny sprzęt, gdyż jedna wizyta w salonie to koszt około 100 zł. Natomiast już za 300 zł będziemy mieli podstawowy zestaw, który posłuży nam na parę lat.

8

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

ale gotowy zestaw do robienia hybrydy wcale nie jest drogi, a na pewno się zwróci po kilku użyciach, ja wcześniej chodziłam do kosmetyczki i płaciłam dużo, a teraz sama robię sobie paznokcie za niewielkie koszty

9

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Teraz już nie jest aż tak drogi, można sobie kupić...

10

Odp: Wynajem sprzętu do hybryd

Jeśli koszt częstego wynajmu szybko przekroczy wartość sprzętu to nie ma co oszczędzać, bo się na dłuższą metę straci.