1

Temat: Sklepy z meblami

Chciałbym zrobić swojej mamie prezent na urodziny, a że jest zakochana w nabywaniu nowych mebli, chciałbym sprezentować jej jakiś designerski mebel którym będzie zachwycona. Czy ktoś może mi pomóc i ma jakiś pomysł? Pozdrawiam.

2

Odp: Sklepy z meblami

Są takie sklepy, gdzie są meble od projektantów, albo takie do loftów

3

Odp: Sklepy z meblami

Znalazłem taką stronę , mam nadzieję że coś jej się spodoba smile

4

Odp: Sklepy z meblami

Witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów. Zabrałem się ostatnim czasy za porządny remont mieszkania. Oczywście łącznie z wymianą wszystkich mebli smile Zależy mi na tym, aby urządzić mieszkanie w stylu możliwie jak najbardziej nowoczesnym, więc różnego rodzaju meble rodem z lat dziewięćdziesiątych od razu odpadają. Czy znacie może sklep z okolic Krakowa, który oferuje tego typu meble? Zależy mi na kilku rzeczach: aby sklep był z Krakowa lub okolic, aby miał świetnej jakości nowoczesne meble i aby oferował profesjonalne doradztwo przy zakupie mebli... Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym smile

Ostatnio edytowany przez matikii77 (2018-01-10 12:03:42)

5

Odp: Sklepy z meblami

Sprawdź co jest ciekawego w kategorii z meblami . Ja tam kupiłam niedawno bardzo fajny fotel w stylu skandynawskim, który był przeceniony o prawie połowę.

6

Odp: Sklepy z meblami

Jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego, to polecam ciekawe meble i dodatki. Możesz być pewny, że prezent będzie niepowtarzalny smile

7

Odp: Sklepy z meblami

Ja mam od lat te same, ale to drewno, nie sklejka:)

8

Odp: Sklepy z meblami

Sklejka wbrew pozorom nie jest wcale takim złym materiałem na meble. Są firmy, które specjalizują się w produkcji super mebli ze sklejki - stoły, szafki, krzesła, biurka i cała masa innych mebli. Chyba nazywa się to fachowo meble parametryczne i niektóre projekty wyglądają bardzo efektownie. Widziałem też schody ze stopniami wykonanymi ze sklejki. Bardzo fajnie wygląda krawędź w takim stopniu jak widać połączenie warstw.