1

Temat: Wypad na narty

Planujecie w tym sezonie jakieś dalsze wycieczki na narty? Szukam jakiś ciekawych inspiracji gdyż mam już dość naszych polskich stoków i kaprysów pogody, która jakoś nas narciarzy nie rozpieszcza.

2

Odp: Wypad na narty

Słowacja jest dobrze oceniana:)

3

Odp: Wypad na narty

Moi znajomi polecają Ukrainę.Od lat tam jeżdżą w sezonie narciarskim i zawsze wracaja zadowoleni.W tym roku wybierają się do ośrodka Bukovel.Nidgy nie byłam na Ukrainie i zastanawiam się czy nie wybrać się z nimi.

4

Odp: Wypad na narty

> Elka29 napisał/a:

> Moi znajomi polecają Ukrainę.Od lat tam jeżdżą w sezonie narciarskim i zawsze wracaja zadowoleni.W tym roku wybierają się do ośrodka Bukovel.Nidgy nie byłam na Ukrainie i zastanawiam się czy nie wybrać się z nimi.

Bukowel to całkiem fajne miejsce. Sporo tras narciarskich i do tego tanio. Byłam tam w zeszłym roku i było mega. O ile pamiętam to coś koło 60 km tras w jednym miejscu. I do tego całkiem sporo wyciągów do których długo się nie stoi. W każdym razie dużo więcej czasu spędziłam na stoku niż w kolejce smile

5

Odp: Wypad na narty

No proszę nie pomyślałabym o wyjeździe na narty na Ukrainę. Raczej brałam pod uwagę Austrię i Włochy. Jak widać warto się pytać:) Zaraz podejrzę ofertę bo zapowiada się całkiem fajny wyjazd w atrakcyjne miejsce.

6

Odp: Wypad na narty

Alka dokładnie. Wszyscy jadą w Alpy a w europie mamy też inne góry, które są i atrakcyjne i mało znane. Warto wybrać się właśnie w te mniej znane kierunki. Sam kurort w Bukowel jest całkiem spory, dużo tras i wyciagi na dobrym poziomie. Góry też robią wrażenie. Fajnie tam. Polecam. Jedyna wada to niestety przejście graniczne na Ukrainę, gdzie można czasami trochę postać.

7

Odp: Wypad na narty

Bukowel, to fantastyczne miejsce na zimowy odpoczynek. Trasy świetnie przygotowane, stoki oświetlone. Ja byłam bardzo zadowolona z ubiegłorocznego wyjazdu również z Wytwórnią Wypraw, która jest fajnym organizatorem. W drodze powrotnej mieliśmy zwiedzanie Lwowa, kto nie był również polecam by zobaczyć to piękne miasto.

8

Odp: Wypad na narty

Hej. Jak w temacie - Dalibyście radę doradzić mi w kwestii ubezpieczenia narciarskiego? Czym się sugerować przy jego wyborze? Czy takie [url=https://wakacyjnapolisa.pl/warta-travel/]warta ubezpieczenie narciarskie na wakacyjnapolisa.pl[/url] będzie ok?

Ostatnio edytowany przez w11kuba (2018-03-09 19:06:42)

9

Odp: Wypad na narty

Przed wyjazdem lepiej się ubezpieczyć i nie płacić niepotrzebnie za transport czy leczenie, a to może być mega drogie. Ja tak robię przed każdym wyjazdem

10

Odp: Wypad na narty

Chętnie bym wyskoczyła gdzieś w góry, nie koniecznie na narty bo słabo jeżdżę, ale dla kontaktu z naturą i oddechu. Tam czas płynie zupełnie inaczej...

11

Odp: Wypad na narty

Mnie nauczył kuzyn , który jest instruktorem. Warto zaczynać z kimś doświadczonym bo uniknie się kontuzji.