1

Temat: Hybrydy z alliexres

Jak w temacie, miałyście ? Używałyście ?
Jakie firmy polecacie...
Bo wiem, że dość sporo osob zamawia...

2

Odp: Hybrydy z alliexres

Używam hybryd Rosalind, choć pędzelek nie należy wg mnie do najwygodniejszych. Ale są dobrej jakości i fajnie się trzymają. Venalisa to dla mnie nr 1 wśród hybryd z aliexpress. Świetne kolory i jakość, wygodny pędzelek, dobry pigment. Ellite99 też są fajne, mam kilka termicznych i kocie oko.

3

Odp: Hybrydy z alliexres

nie polecam tych z allie, to ruletka, ja się trzymam lakierów makear i jestem ich pewna, wiem, że mnie żadne niespodzianki nie zaskoczą, nie są drogie cenowo jak semilac

4

Odp: Hybrydy z alliexres

Kurcze jakoś mnie nie naszło jeszcze na zakupy na ali ale ceny kuszą. Macie może fotki tych hybryd? Chciałabym zobaczyć kolory, zwłaszcza to kocie oko. Póki co robię semilacami, ale może jednak się skuszę.

5

Odp: Hybrydy z alliexres

Ja używałam tych od BLING, i były OK, ale na prawdę trzeba uważać bo nie wiadomo co siedzi w składzie, tym bardziej że mają tam inne wymogi niż w UE.

6

Odp: Hybrydy z alliexres

dlatego ja tylko makear i nic więcej, uzywalam tych chinskich, ale od razu skórki zalane itp te lakiery sa za rzadkie po prostu

7

Odp: Hybrydy z alliexres

> PannaJagoda napisał/a:

> Kurcze jakoś mnie nie naszło jeszcze na zakupy na ali ale ceny kuszą. Macie może fotki tych hybryd? Chciałabym zobaczyć kolory, zwłaszcza to kocie oko. Póki co robię semilacami, ale może jednak się skuszę.

W międzyczasie się dodałam do grup na fb i tak dziewczyny nie raz sie chwalą i recenzje piszą wink

8

Odp: Hybrydy z alliexres

Mam kilka i sobie chwalę, jednak bazę kupuję w polskich sklepach, aby mieć pewność, że nie dostanę uczulenia smile zapisz się do grupy na fb, to tam wiele dziewczyn wstawia kolory swoich lakierów wink

9

Odp: Hybrydy z alliexres

Też polecam grupę Aliexpress polska nails & tools, tam dużo dziewczyn wstawia zdjęcia paznokci, wzorników i pisze recenzje o tych lakierach. Bazę używam proteinę z indigo. A np. lakiery venalisa z aliexpress mogą śmiało konkurować z naszymi hybrydami - świetna pigmentacja, fajnie gęste, nic nie spływa na skórki.
Miałam uczulenie na początku swojej przygody z hybrydami. Ale po tym jak je wyleczyłam to już się nic nie pojawiło. Więc dla mnie te lakiery są super. I to za jaką cenę.

10

Odp: Hybrydy z alliexres

Ciekawy post!

11

Odp: Hybrydy z alliexres

Może warto doradzić się znajomych w tej kwestii? Sądzę, że to może być naprawdę dobre rozwiązanie, zawsze będą w stanie pomóc...

12

Odp: Hybrydy z alliexres

mi się nieraz te chińskie trzymają dłużej, niż semilac... a w cenie wiadomo różnica jest ogromna

13

Odp: Hybrydy z alliexres

Fakt, przereklamowane są dość...

14

Odp: Hybrydy z alliexres

kolezanka keidys zamowila ale mega długo czekała ale ja juz przyslzy to jakosc ok :)

Ostatnio edytowany przez switezianka123 (2019-02-01 11:49:44)

15

Odp: Hybrydy z alliexres

Można zaryzykować i raz sprawdzić jaka będzie jakość tych hybryd...

16

Odp: Hybrydy z alliexres

ja miałam roslind i są spoko wink

17

Odp: Hybrydy z alliexres

Tam są też dobre produkty, nie demonizujmy...