1

Temat: Wyjazd na weekend majowy

Szukamy towarzystwa na weekend majowy. Interesuje nas dobra zabawa i fajne towarzystwo ;-)
Oto nasz wyjazd:
zielonapolana.com.pl/weekend_majowy.php

Kto z Was chciałby dołączyć? Pakiet jest mega - basen, trampoliny, sale gier, imprezy wieczorne, świetne jedzenie(już raz byliśmy). Potrzebne tylko towarzystwo. Na kogo tam trafimy?

2

Odp: Wyjazd na weekend majowy

My mamy nieco inne plany. Mamy małego szkraba 8 miesięcznego, więc wybraliśmy Kraków. Trochę pozwiedzamy, pokażemy starszej córce Wawel i smoka Wawelskiego:) Hotelik już zarezerwowałam na accorhotels.com. Już kiedyś tak właśnie rezerwowałam jak jechałam do Krakowa na szkolenie firmowe, ale byłam w ciązy i nie chciałam spać ze wszystkimi - jakoś w 8 miesiącu ciąży nie kręciły mnie nocne balangi i myślałam, gdzie tu głowę położyć i zasnąć:) Posiedzimy trochę nad rzeczką, zrobimy jakiś piknik jak bedzie ładna pogoda i odiwedzimy przyjaciół ze studiów:)

3

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Magda - nie rozumiem. Akurat 8 miesięcy to jest najlepszy moment na wyjazdy tam, gdzie można się dobrze pobawić, bo dziecko nie chodzi. My w tym okresie też bawiliśmy się w Zielonej Polanie - mogliśmy np. siedzieć przy basenie bez obaw, że dziecko do niego wpadnie, podobnie na plaży. Dopiero później na takich wyjazdach pojawiają się problemy...

4

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Na wypad z dziećmi polecam Warszawę. Tam zdecydowanie jest co robić. Zoo, centrum kopernik, łazienki i wiele więcej smile i wbrew pozorom wcale nie musi tam być drogo. my zawsze nocujemy tu - hotelatos.pl To tani i przyjemny hotel. Mamy też wypatrzone kilka barów mlecznych, gdzie można tanio  i dobrze zjeść. Ja polecę Warszawę,

5

Odp: Wyjazd na weekend majowy

A może weekend w spa? Mogę polecić spa w Dziwnowie - starydziwnow.pl Byliśmy tam z mężem kilka razy i cudo po prostu! relaks maksymalny, świetne zabiegi no i super restauracja.

6

Odp: Wyjazd na weekend majowy

sylwia - miasto na wyjazd z dzieckiem? Poczytaj sobie o Zielonek Polanie, o ofercie na miejscu, o ofercie w okolicy. Zwiedzanie z dzieckiem ma sens wtedy, kiedy będzie ono miało chociaż 8 lat, a nie 8 miesięcy. Przecież to męczarnia. A pobyt w pensjonacie będzie atrakcją dla jednej i drugiej strony ;-)

7

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Idealnym miejscem na wypad z dzieckiem jest Wrocław. Przejazd kolejka linową nad odrą, fabryka cukierków czy wrocławskie  [url=http://www.hostelamnesja.pl/blog/wroclawskie-zoo/]zoo[/url]  to tylko niektóre z atrakcji,które przypadną do gustu każdemu dziecku.

8

Odp: Wyjazd na weekend majowy

na majowy weekend najlepsze są mazurskie jeziora;)

9

Odp: Wyjazd na weekend majowy

fajne takie wyjazdy:)
U nas zawsze ten sam problem albo samochód w warsztacie albo się zapakować nie umiemy bo miejsca za mało.
Wyjściem z tej sytuacji jest zmiana samochodu, ale w naszej sytuacji lepiej jest po prostu go wypożyczyć niż kupić [url]http://poltrans24h.pl/wypozyczalnia-samochodow/katowice/[/url]
Bo na co dzień nasze autko dobrze się sprawdza.

10

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Mazurskie jeziora ale nie dla mnie, jak tam byłam to komary mnie pogryzły i o bardzo mocno. Już więcej tam nie pojadę. Wolę pojechać w tym roku razem z moim narzeczonym nad morze nasze polskie, chociaż też się zastanawialiśmy nad Warszawą i jeszcze nie zdecydowaliśmy:)

11

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Na komary są dobre preparaty, nie można pozwolić, żeby rządziły tym, gdzie mamy jechać:) One są wszędzie tam gdzie woda, trudno uniknąć pogryzienia nawet poza Mazurami.l..

12

Odp: Wyjazd na weekend majowy

czasem nie trzeba wyjeżdżać nigdzie dalej,żeby dobrze się bawić wystarczy odpowiednie towrzystwo kolacja albo obiad w [url=http://www.restauracjavillafoksal.pl]restauracji[/url] i zabawa trwa w najlepsze, my to praktykujemy od pary ładnych lat i zawsze jesteśmy zadowoleni smile na wycieczki wybieramy się w innych terminach bo nie lubimy gdy jest tłoczno

13

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Może pobyt nad Jeziorem byłby dobrym pomysłem? Co o tym myślisz? Zerknij na ofertę tutaj: [url]http://starymlynstrzeszyn.pl/pl/[/url] . Moim zdaniem całkiem godna uwagi. Warto czasem wybrać się w takie miejsce klimatyczne. Lasy, Jeziora, stawy, konie, pikniki i wiele innych.

14

Odp: Wyjazd na weekend majowy

My zastanawiamy się gdzie pojechać z dziećmi na majówkę. Czytamy o [url=http://www.cafe-mama.pl/park-linowy-dla-dzieci-duzo-frajdy-ale-pod-okiem-doroslych/]parku linowym dla dzieci w artykule cafe-mama.pl/park-linowy-dla-dzieci-duzo-frajdy-ale-pod-okiem-doroslych/[/url] i chcielibyśmy zdecydować się na coś takiego. Dzieci pewnie byłyby taką rozrywką zachwycone.

15

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Z całą pewnością będą. Słyszałam od dorosłych, że to kapitalna zabawa, wywołująca mega radość i dająca dużo frajdy, więc jeśli u dorosłych wzbudza takie czyste, "dziecięce" emocje, to dzieciaki też będą zachwycone. smile

16

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Ja majówkę zawsze spędzam aktywnie. Ostatnio zakochałam się w kajakach. Dla każdego, kto lubi spędzać czas na świeży powietrz, ta oferta będzie idealna: kajaki Mazowsze [url]http://www.nadpilice.pl/[/url]

17

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Zazdroszczę. Ja przez całą majówkę nie wyszłam z domu. Energii zabrakło. Zły mężczyzna wyssał, ech... brak słów.

18

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Hej, polecam wybrać się do Gdyni, w maju się dużo u nich dzieje smile Ja jeżdżę na wakacje do Gdyni i  za każdym razem mnie zaskakuje wink Jak byście się zdecydowali to noclegi gdynia na Ul Morskiej smile Tutaj znajdziecie adres [url]http://www.pokojewgdyni.pl/[/url] smile

19

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Ja w nadchodzącym nowy roku majówkę spędzę w Petersburgu. Zawsze z mamą marzyłyśmy o zwiedzeniu tego pięknego miasta i w końcu postanowiłyśmy jechać. Aby móc zobaczyć wiele zarezerwowałyśmy wycieczkę, która skusiła nas swym bogatym planem zwiedzania jak i atrakcyjną ceną. Ot taki babski wyjazd.

20

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Ommm... cudowne miasto! Na jak długo się wybieracie? Marzę, żeby zobaczyć Ermitaż, ale kolejki tam są szalone... widziałam na nagraniu kogoś, kto był w Petersburgu. Pani powiedziała, że sobie zwyczajnie odpuścili, bo nie było czasu na czekanie sad

21

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Być tam i nie zobaczyć takiego cudownego miejsca, niepojęte dla mnie... Ale pewnie na chodzenie po sklepach czas był...

22

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Też nie bardzo, ale faktycznie zakrawa to na grzech turystyczny big_smile Gdyby to było gdzieś blisko, to można sobie odpuścić, bo następnym razem się może uda, ale blisko nie jest. Ciekawe jak zimą. Zimą kolejki chyba są mniejsze, bo te co pokazywali ciągnęły się i ciągnęły, a kto by tyle stał na mrozie.

23

Odp: Wyjazd na weekend majowy

A co powiesz o czymś takim jak Górna Chata, jak dla mnie to bardzo ciekawe miejsce na odpoczynek weekendowy lub dłuższy. Mnie interesują miejsca gdzie jest spokojnie, cicho i dookoła sama zieleń.

24

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Górna Chata mnie zainteresowała. Cudna okolica, pokoje fajnie umeblowane, kuchnia wegetariańska i bardzo zachęcający filmik reklamowy smile

25

Odp: Wyjazd na weekend majowy

Ja lubię jeździć do Krynicy i Wisły, nadal mają swój urok mimo tłumów turystów...