26

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ja też jeśli już używam cieni to raczej są to odcienie brązu i beżu. W kąciku oka jaśniejszy kolor, na końcu ciemniejszy. Ale czasami zaszaleję z innym kolorem, dopasowuję go wtedy do całej stylizacji.

27

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

brązy i beże ogólnie są dosć neutralne i pasują bardzo wielu osobom

28

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Ostatnio gustuję w srebrnych, jakoś tak elegancko mi się kojarzą...

29

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Brązy są najlepsze i takie eleganckie, nie lubię cieni połyskujących, jeśli to nie jest sylwester ani żadna tego typu wieczorowo-wyjściowa okazja.

30

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

takie nugatowe odcienie moim zdaniem pasuja wszystkim https://www.eshopannabelle.com/pl/mineralne-cienie-do-powiek/168-cien-mineralny-nougat.html

31

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

czesc

32

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

Spróbuj z cieniami Marocco z Bikora. Fajne odcienie, trwałe, dobrze pokrywające powiekę, świetnie podkreślają oko;) można je stosować też jako eyeliner.

33

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

A ja myślę, że zasady, zasadami, ale ważne też jest w jakich kolorach się najlepiej czujesz, jakie najbardziej lubisz. Mi na co dzień odpowiadają jasne, delikatne kolory, ale czasem też lubię zaszaleć i stawiam na mocniejsze akcenty. Ostatnio zamówiłam paletkę cieni Stardust Secret z serii Morocco, Bikora. Nie sądziłam, że w takich kolorach będę tak świetnie się czuła;)

34

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

zieleń, szary, pomarańcz, fiolet - to są te kolory dla brunetek

35

Odp: jakie cienie odpowiednie dla brunetek?

A bordo i granat? Ja bym spróbowała. ..