1

Temat: gęste włosy

Dziewczyny pomocy! Co zrobić by mieć gęste włosy? Moje są proste, cienkie i nie ma opcji bym mogła pochwalić się piękną, bujną "grzywą". Chyba tylko dzięki trwałej hmm Ale tak poważnie, jak je zagęścić?

2

Odp: gęste włosy

Najprościej zrobić przeszczep, bo nie wierz w reklamy, że jakiś szampon Ci je zagęści... Optycznie  tak, powiększy fryzurę, ale realnie te włosy nie wyrosną...

3

Odp: gęste włosy

Bez przeszczepu tez się obejdzie wink Ja stosuję szampon z vichy juz pół roku  i efekty są tongue Do tego bardzo przyjemnie pachnie smile

4

Odp: gęste włosy

Mysle, ze mozesz sprobowac mezoterapii- taki zabieg to porządna dawka odżywienia dla wlosow. Korzystalam z takich rzeczy jak wypadaly mi wlosy smile I wiesz, przestaly mi leciec i wyrosla mi maaaaaaasa nowych smile Super sprawa, bo przynajmniej nie wywalasz kasy w błoto, jak w przypadku wcierek, tabletek itd. Z dobrych klinik oferujących mezoterapię mogę ci polecic Hair Medica smile

5

Odp: gęste włosy

Możesz jeszcze próbować z jakimiś witaminami, suplementami odżywkami. Znalazłam taki artykuł z poradami co zrobić, żeby włosy szybciej rosły - , myślę, że te sposoby mogą też działać na wzmocnienie włosów, może spróbujesz?

6

Odp: gęste włosy

Przy gęstych włosach często przydaje się dobra szczotka. Ja polecałabym Ci Tangle Angle. Jest solidnie wykonana, dobrze radzi sobie z rozczesywaniem każdych włosów, nie wyrywa ich, jest bardzo poręczna, pięknie wygląda i cena jest doś przystępna. Warto według mnie zwrócić na nią uwagę smile

7

Odp: gęste włosy

Mam cienkie włosy i mam odwrotny problem, żadne fryzura nie wygląda na moich włosach dobrze, dlatego zdecydowałam się na  , bo  tylko tak mogę zatuszować ten mój mankament urody smile

8

Odp: gęste włosy

Możesz sobie zagęścić włosy. Jest wiele metod robienia takich doczepów, warto poczytać, zanim się na coś zdecydujesz. Choć pewnie i w salonach też dowiesz się, jaka metoda jest najlepsza dla Ciebie. Na stronie  znajdziesz metodę doczepiania na keratynę, co daje bardzo subtelny i estetyczny efekt.

9

Odp: gęste włosy

A próbowałyście może preparatów na zagęszczanie włosów ? Ja niestety mam ten problem że ostatnio włosy, szczególnie na czubku głowy, straciły na gęstości. Nie wiem skąd ta przyczyna może to stres, brak witamin ? Próbuję różnych szamponów na porost i innych domowych zabiegów ale mimo wszystko jest mi z tym źle. Aby to zamaskować stosuję środek na zagęszczenie włosów, idealnie zakrywa przerzedzone miejsca na głowie, przy czym poprawia mi się samopoczucie z myślą że nie jest to widoczne wink

10

Odp: gęste włosy

nie wiem właściwie co się stało, bo zawsze miałam cienkie słabe włosy, ale od roku, mimo że bardzo wypadają, zauważyłam że mój kucyk ma coraz więcej objętości. nie zmieniłam pielęgnacji, a jedynie dietę, teraz opiera się na warzywach, może to przez to.

11

Odp: gęste włosy

A nie myślałaście o tym, zeby doczepić włosy. Dzięki temu będzie ich więcej na głowie

12

Odp: gęste włosy

Lepiej zadbac o nasze własne włosy i je wzmocnić np. dietą. Na pewno przyda się dużo żelaza, cynku, magnezu, nienasyconych kwasów tłuszczowych. Z witamin szczególnie ważna jest witamina B, polecam poczytać:

13

Odp: gęste włosy

Mi pomogła wcierka Jantar- tania, a dobra smile a jeśli chodzi o nadanie objętości włosom to spróbuj keratynowego prostowania- włosy są od razu w lepszej kondycji, ładnie ujarzmione. Jak masz cienkie to trochę ci się wzmocnią. Poczytaj o keratynie z Inoaru- to jedna z lepszych fryzjerskich marek smile

14

Odp: gęste włosy

A może warto w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązane smile

15

Odp: gęste włosy

Może zagęść  dodatkowymi pasmami. Wiele osób tak robi i uwierz mi wszystkie gwiazdy. Żadna z nich nie ma takich gęstych naturalnie. Do ściągnięcia zastosuj  . Nie zniszczysz włosów i jest bardzo wydajny.

Ostatnio edytowany przez paulina55 (2017-10-12 17:51:34)

16

Odp: gęste włosy

[quote=malvine]nie wiem właściwie co się stało, bo zawsze miałam cienkie słabe włosy, ale od roku, mimo że bardzo wypadają, zauważyłam że mój kucyk ma coraz więcej objętości. nie zmieniłam pielęgnacji, a jedynie dietę, teraz opiera się na warzywach, może to przez to.[/quote]
Chcę tak! O jejku, jak bardzo chcę smile
Zawsze miałam cienkie włosy, fryzurę o małej objętości. U nasady są klapnięte, ale nie przez obciążenie ich kosmetykami lub sebum, bo myję codziennie i nie używam niczego obciążającego, a nawet kiedy nie używałam żadnych kosmetyków do stylizacji, też przylegały do głowy. Niesforne są od połowy w dół i bardzo się plączą.
Poza tym kiedyś w wyniku problemów hormonalnych straciłam ich bardzo wiele. Teraz również wypadają jakoś bardziej. Tak bym chciała, żeby było ich więcej i żeby były odrobinkę grubsze.

17

Odp: gęste włosy

Mam wrazenie ze mi zgęstniały włosy po farbowaniu, nie wiem czy to jest możliwe czy zbieg okolicznosci i sie zbieglo w czasie z czyms innym ale taką mam obserwacje.

18

Odp: gęste włosy

Poczytaj trochę temat mikrowłókien do włosów. Problem zgęstniałych włosów jest dość częsty ale można sobie z nim poradzić smile

19

Odp: gęste włosy

> Miska999 napisał/a:

> A nie myślałaście o tym, zeby doczepić włosy. Dzięki temu będzie ich więcej na głowie

doczepianie niszczy włosy, wykończy to co jest na głowie. Ja codziennie robię masaz głowy i włosy mi sie poprawiły, bo miałam bardzo wypadające. Podobno wcierka z kozieradki jest jakimś fenomenem, ale zapach tego nie zachęca

20

Odp: gęste włosy

Ja bym nie była taka radykalna. Podczas suszenia głowa do dołu, i puch będzie, że hoho.

21

Odp: gęste włosy

Niezwykle przydane porady. Jestem pewien, że wielu osobom się one przydadzą.

22

Odp: gęste włosy

Wydaje mi sie, ze geste wlosy to w duzym stopniu kwestia genetyki. Na pewno duze znaczenie ma tez dieta. CHociaz odpowiednia pielegnacja od zewnatrz tez moze zdzialac cuda smile ja staram sie dobrze nawilzac wlosy, np. mam teraz maske i widze, ze wlosy sie troche wzmocnily. a z takich preparatow typowo na zageszczenie to stosuje tez wcierke.

23

Odp: gęste włosy

Najszybciej zagęścimy je dopinkami wink

24

Odp: gęste włosy

U mnie zdecydowanie było widać zmianę na plus.
A jak to wyglądało z waszej perspektywy?

25

Odp: gęste włosy

Hej hej, są jakieś nowości pobudzające wzrost włosów? Jakieś wcierki, pigułki, cokolwiek? Z moich włosów została połowa... jak robię kucyka, to kiedyś mogłam zrobić dwa takie. sad