1

Temat: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Cześć, jesień już trwa w najlepsze, zima zbliża się wielkimi krokami i chciałam wymienić zawartość szafy mojej dziewięcioletniej córki. Z większości rzeczy z zeszłego roku już wyrosła i planuje zrobić bardziej ‘hurtowe’ zakupy. Dlatego szukam dobrego sklepu z rozsądnymi cenami, tak żeby portfel za bardzo nie ucierpiał ;D polecacie cos?

2

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Ja tam kupuję poprzez allegro albo olx i zawsze wszystko jest ok smile

Ostatnio edytowany przez avofi (2017-11-24 09:21:35)

3

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

mam ten sam problem, synek wyrosl z bluz, spodni i rozglądam się za czyms cenowo sensownym a przy okazji wykonanymi z dobrego gatunkowo materialu…

4

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

ja ostatnio ubrania dla dzieci kupowalam w 5.10.15 i na razie jestem zadowolona. Jeśli chodzi o material to bluzki czy bluzy sa z mocnej miękkiej bawelny i nie zauwazylam, żeby po praniu cos się z nimi dzialo. A kilka starć z pralką już mialy smile

5

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Wydaje mi się, że zakupy przez Allegro powinny być dobrym rozwiązaniem. Zwłaszcza, gdy chodzi o zakupy ubrań dla dzieci, które szybko rosną i po kilku tygodniach często ubrania są za małe. Po co więc przepłacać w sklepach, gdy na aukcjach można kupić bardzo dobrej jakości rzeczy za 50% ceny? Potem zresztą można je wystawić w tym serwisie i część wydatków się zwróci.

6

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Tez jakiś czas temu kupowałam ubranka w 5.10.15, ceny mają w porządku, przynajmniej na moja kieszen w sam raz smile widzialam też, że mają w sprzedaży kolekcje świąteczna dla maluszkow, trzeba będzie sprawdzić

7

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Ciekawa propozycja, chyba będę musiala tam podskoczyć i sama się przekonać jak tam jest. Już kilka moich koleżanek coś tam wspominało o tym sklepie, ale ja nie mialam jeszcze okazji nic tam kupic. Może uda się wybiorać cos dla syna na wigilie.

8

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Często dzieci same chcą tak się ubierać naśladując rodziców:) Moim zdaniem gust jest indywidualną sprawą i każdy powinien ubierać dziecko tak jak chce.

9

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

W pepco jest mnóstwo ślicznych ciuszków dla dzieci

10

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Można popytać znajomych czy nie mają czegoś fajnego po swoich dzieciach, a na pewno sprzedadzą taniej niż na portalach aukcyjnych.

11

Odp: Gdzie kupić ubrania dla dziecka?

Warto szukać lokalnie, bo można obejrzeć przed zakupem,  a przesyłka to zawsze ryzyko że coś będzie nie wg treści ogłoszenia.