1

Temat: Hosting- gdzie?

Gdzie zajdę dobry hosting? I u kogo warto pytać się o bezpieczeństwo it

2

Odp: Hosting- gdzie?

Zarówno jedna i druga sprawa jest bardzo istotna przy prwadzeniu firmy dlatego nie dziwię się, że o to pytasz. Jest wiele firm które się w tym specjalizują jednak oferty są różne i niestety nie każdemu wszystko odpowiada. Jedną z lepszych ofert i to dość szerokich ma ta firma i uważam, że warto zaglądać sobie własnie do ich oferty bo jest atrakcyjna smile

3

Odp: Hosting- gdzie?

Hekko. Tanie pakiety, a cała usługa bardzo dobrej jakości. Mają świetny support, współpracuję z nimi od dawna. Przynajmniej jak na razie nie mam żadnych problemów, ale tak czy siak radzę każdemu zaczynać od darmowego testu.

4

Odp: Hosting- gdzie?

Bardzo dobry hosting to np. Firehost. Niewielkim kosztem zyskaliśmy w taki sposób kawał solidnej usługi. Dla mnie był on niezawodny, dobre parametry, mała kasa, czego chcieć więcej? A oczywiście najlepiej w takim wypadku zaczynać od zrobienia sobie testów usługi.

5

Odp: Hosting- gdzie?

Porównaj sobie jakość/solidność działania z Hekko.
Nawet przy najmniejszych pakietach. Wrzuć sobie kilka serwisów, powinniście to sobie łatwo ogarnąć.
Zresztą - wyślij kilka pytań do supportu i porównaj sobie, na jakim poziomie otrzymujesz odpowiedzi.

6

Odp: Hosting- gdzie?

Bardzo dobry hosting macie w Firehost - wiem, że było, ale po prostu - radzę testować jakość działania serwera. Akurat w naszym przypadku to działa pierwsza klasa, mamy wiele stron na jednym serwerze, więc czego chcieć więcej? Pod względem jakościowym system działa super.

7

Odp: Hosting- gdzie?

Hmm... nawet się nie odniosłać do mojej wypowiedzi. Możesz mi wyjaśnić czym się różni ten serwer, albo bardziej w czym jest on lepszy od Hekko? Bo nie rozumiem?

8

Odp: Hosting- gdzie?

ovh? Całkiem sporo osób poleca.

9

Odp: Hosting- gdzie?

Ale to już bardziej masówka. Nie dostaniesz takiej jakości supportu jak na mniejszym hostingu i na odpowiedzi zazwyczaj będziesz musiał trochę poczekać.

10

Odp: Hosting- gdzie?

W cal.pl mają w miarę wydajne hostingi - działają szybko i stabilnie, nie kosztują wiele, a razie problemów można liczyć na support. Najlepiej przetestować hosting przez kilka dni i sprawdzić, czy działa tak jak powinien.

11

Odp: Hosting- gdzie?

Odpal sobie test Hekko i porównaj parametry, osiągi, a przede wszystkim poziom działania supportu.
Nie znam cal, nie mieliśmy tam niczego, ale po prostu trochę się po hostingach naskakaliśmy i wiemy czego można się spodziewać.

12

Odp: Hosting- gdzie?

Jeśli szukasz dobrego hostingu, to na pewno nie może być darmowy smile Warto mieć możliwość testów - im dłuższych, tym lepiej - wtedy jest okazja na sprawdzenie usługi w różnych sytuacjach. Home ma teraz promocję na darmowe testy do końca roku: - także można spróbować i wyrobić sobie opinię / skonfrontować swoją opinię z opiniami innych smile

13

Odp: Hosting- gdzie?

Dobry i bezpieczny hosting znajdziesz w  Na rynku są obecni od dłuższego czasu, mają elastyczną ofertę, wygodny panel do zarządzania hostingiem, czyli do: dodawania maili, baz danych, kont ftp itd. Oferują oczywiście obsługę poczty z poziomu strony internetowej. No i umożliwiają korzystanie z darmowych certyfikatów SSL bez dodatkowych opłat.

14

Odp: Hosting- gdzie?

Nie ma szans na znalezienie lepszego hostingu.
Ich serwer działa stabilnie, niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów.
Moim zdaniem jest godny swojej ceny, ale to każdy musi dopasować to pod siebie.
Od czego są testy serwera?

15

Odp: Hosting- gdzie?

Martwi mnie niski limit transferu i niskie parametry bezpieczeństwa...

16

Odp: Hosting- gdzie?

Ja zawsze byłam zadowolona z Nazwy.

17

Odp: Hosting- gdzie?

Jeżeli chcecie postawić stronę firmową to polecam specjalnie dedykowane serwery hostingowe dla takich celów. Unikałabym tych najbardziej popularnych. Również przydać wam się może kontakt do firmy  oferującej szeroki wachlarz usług IT dla firm. Systemy ERP, różne aplikacje biznesowe i oprogramowania, to wszystko znajdziecie w ich ofercie

18

Odp: Hosting- gdzie?

A w jakim celu dedyk pod normalne strony?
Na koncie dzielonym, nawet małym, można trzymać po kilkanaście takich serwisów.
Nie ma powodów do tego, żeby cokolwiek w tym zakresie zmieniać.
Dedyk tak, ale pod poważny serwis.

19

Odp: Hosting- gdzie?

To zadanie jest zdecydowanie dla specjalisty. Wówczas można sobie oszczędzić wielu problemów...

20

Odp: Hosting- gdzie?

Tak naprawdę czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę jest kilka, dlatego moim zdaniem, jeśli sami nie orientujemy się dobrze w temacie, to lepiej jest poradzić się specjalisty. Nie ma w tej kwestii uniwersalnej rady, bo wiadomo,
że wszystko zależy od wymagań. W internecie też można znaleźć sporo poradników,. Trzeba przy tym wszystkim pamiętać, że odpowiednio dobrany hosting ma ogromne znaczenie, inaczej możemy mieć problemy ze stroną czy pocztą. A na przykład, jeśli prowadzimy sklep internetowy może to być katastrofalne w skutkach niestety.

21

Odp: Hosting- gdzie?

Jeżeli chodzi o wybór hostingu to polegałam na opinii mojego męża, który polecił mi kilka miesięcy temu Home.pl dodatkowo na ich blogu znalazłam wiele przydatnych informacji dzięki którym teraz jestem bardziej samodzielna. Nauka nie poszła w las smile

22

Odp: Hosting- gdzie?

W cenie hostingu w Hekko nie ma lepszego, a przynajmniej - jak dotąd jeszcze takiego nie znalazłem.
Hekko działa mi niezawodnie, nie sprawia problemów, ma darmowy okres testowy.
Mam tam wiele stron jednocześnie, kupuję kolejne konta.
I tak powinien działać porządny hosting.

23

Odp: Hosting- gdzie?

Firehost. Zero problemów, a za mną kilka lat siedzenia na tym hostingu.
Działa niezawodnie, nie sprawia żadnych problemów, jesteśmy zadowoleni.
Ale to każdemu może odpowiadać całkiem inny serwer ;-)

24

Odp: Hosting- gdzie?

Odpal sobie kiedyś test Hekko - tak dla porównania.
Sama sobie zobaczysz wtedy jak to działa. Ogólnie usługa pierwsza klasa, stabilna, niezawodna.
I do kupienia w promocjach za śmieszne grosze - nawet kilkanaście złotych za rok korzystania z konta.
Wystarczy tylko obserwować promocje.

25

Odp: Hosting- gdzie?

Ja tam polecam hosting w netbomb.pl - polecam bo mam i używam smile