1

Temat: wypadanie włosów

Wypadanie włosów, dosłownie garściami. Znacie jakieś naturalne sprawdzone metody?

2

Odp: wypadanie włosów

Masaż głowy, płukanie wywarem z korzenia łopianu

3

Odp: wypadanie włosów

Sok z czarnej rzepy, sprawdzona babcina metoda.

4

Odp: wypadanie włosów

A skąd ją wziąć? Kiedyś widziałam na ryneczku czarną rzodkiew - czy to jest ta rzepa?

5

Odp: wypadanie włosów

Hm, mi się wydaje że czarna rzepa i czarna rzodkiew to dwie różne rzeczy:)
ale zagwozdka, bo pewna nie jestem

6

Odp: wypadanie włosów

Dobrze byłoby znać przyczynę, aby podpowiedzieć kurację, która będzie pomocna. Jeśli problemem jest stres doskonae sprawdzi się Yamseen z Dr Nona

do tego szampon morski i kąpiel w solach z dodatkiem lawendy.

Przyczyną mogą też być braki minerałow i witamin w organiźmie. Podstawą będzie zmiana diety, a z suplementów proponuje preparat ziołowy Phase-3 i herbatkę Gonseen, pomocne kosmetyki to maseczkę iłową, szampon morski.
O kosmetykach więcej

7

Odp: wypadanie włosów

Można stosować różnego rodzaju wcierki, np. ampułki seboradin forte przeciw przewlekłemu wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Można też uzupełnić taką kurację szamponem i maską. Mojej mamie pomogły same ampułki i szampon trochę to trwało bo jakies 2-3 miesiące ale teraz jej się włosy ładnie zagęszczają nowymi włoskami. Ja tez używam sobie tego szamponu profilaktycznie raz w tygoniu i mniej mi wypadają.

8

Odp: wypadanie włosów

Wiadomo, odżywki na wypadanie są skoncentrowane i dają efekty.  Zwłaszcza są dobre po farbowaniu jak włosy są osłabione

9

Odp: wypadanie włosów

Jak wypadają włosy to oczywiście trzeba znaleźć przyczynę, bo może być różna, ale przede wszystkim rozsądnie wybierać kosmetyki. Ja staram się również wybierać szampony  tylko z naturalnymi składnikami, pozbawione chemii, konserwantów, ale niestety ciężko jest takie dostać. Np kosmetyki do włosów, a w nich same sztuczne składniki, a gdzie czerpanie z zasobów natury? Nasze babcie miały piękne włosy i stosowały domowe naturalne odżywki, myły tylko w naturalnych ziołach! Zalazłam ostatnio i mogę polecić serię Timotei`a z róża z Jerycha i innymi naturalnymi składniami.

10

Odp: wypadanie włosów

Ja używam naturalnych i tak samo włosy wypadają jak wcześniej sad

11

Odp: wypadanie włosów

Masaż podczas mycia intensywny by pobudzić ukrwienie i na początku to zaczęłabym od dobrej pielęgnacji . MI szybko zaczęły rosnąć po szamponie inoar .

12

Odp: wypadanie włosów

A badałaś może poziom cynku w organizmie?? Zerknij sobie na to  on właśnie odpowiada za złą kondycję włosów, skóry, paznokci i innych rzeczy. Ja właśnie w zeszłym roku robiłam badanie i też mi wyszedł niski, teraz już jest dobrze  zażywam suplementy także wszystko się poprawiło

13

Odp: wypadanie włosów

Kompletnie się na tym nie znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

14

Odp: wypadanie włosów

Pomocne są suplementy z biotyną, oczywiście o ile wypadanie włosów nie ma podłoża chorobowego czy hormonalnego...

15

Odp: wypadanie włosów

A może masaż skóry głowy by pomógł?

16

Odp: wypadanie włosów

Najlepiej stosować wcierki wzmacniające włosy