326

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ja mam teraz frech ombre i bardzo mi się takie coś podoba, genialnie ktoś wymyślił taki wzór.

327

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Czy robicie brokatem Czy jest to łatwe do zrobienia i czy długo utrzymuje się na paznokciach? Ciekawi mnie jak to wygląda na zdjęciach.

Ostatnio edytowany przez mikee888 (2017-10-13 09:03:21)

328

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja jestem monochromatyczna smile Lubię mieć całe płytki w jednym kolorze i wszystkie paznokcie w tym samym. A co do koloru, to różnie, różniście.

329

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja zawsze mam jeden kolor, bez wzorków- z lenistwa tongue I lubię lakiery brokatowe bo są bardzo trwałe.

330

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Jak to z lenistwa? big_smile Przynajmniej nie jesteś jeszcze aż tak leniwa, żeby nie malować wcale wink

331

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Chyba nie mam ulubionego koloru, wszystko zależy od stroju, pory roku, czy chociażby nastroju. Jako, że też jestem raczej z tych bardziej leniwych, to najbardziej pasują mi odżywki, które są od razu z kolorem (a wybór kolorów ostatnio jest ogromny). Wyszukałam na allegro ORLY Breathable  Łączy on w sobie właśnie preparat i kolor, dodatkowo jest wzbogacony o olej arganowy, witaminy, jest więc o wiele trwalszy, niż te standardowe lakiery kupowane w drogeriach, więc mi to rozwiązanie akurat bardzo odpowiada. smile

332

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Niechcemisie, ale ja po większości też wolę jeden kolor.. choć czasem lubię coś zrobić na jednym...

Wszystkie wink
Poważnie.. nie ma dla mnie kolorów którymi bym nie pomalowała...
smile
Do jakiegoś czasu były to tylko jasne... teraz znów wróciły ciemne...

Ostatnio edytowany przez Diabela (2017-10-19 22:50:27)

333

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ostatnio chętnie róże, czerwienie, fiolety i błekity. Ale ostatnio w zachciewajce zrobiłam szare smile

334

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

> Marylla napisał/a:

> Ostatnio chętnie róże, czerwienie, fiolety i błekity. Ale ostatnio w zachciewajce zrobiłam szare smile

Szare są idealne na obecną pogodę tongue Ja staram się trochę urozmaicać, i dodawać letnich kolorków, ostatnio często używam miętki tongue

335

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Nude, pudrowy róż, fiolety, szarości.

336

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Na co dzień też preferuję nude, choć teraz planuję dodać trochę złota na święta smile Kupiłam zestaw z Neonail i trzeba go wykorzystać smile

337

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

odcienie nude

338

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Przeróżne, troche zalezy od nastroju i okazji smile aktualnie mam blado różowe a wcześniej miałam bordowe. Nie lubie tylko czarnych, raz pomalowałam i od razu zmyłam

339

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

ciężkie pytanie, bo ja nosze każdy kolor:) mam aktualnie jakieś 50 lakierów z makear, także można sobie wyobrazić:):)

340

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Teraz zrobiłam hybrydy w pastelach połączenie różu i mięty. smile

341

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Złotko i sreberko na dziś smile

342

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Różniaste odcienie czerwonego. Czasem Berry Nude z Semilaca i czerń smile

343

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja lubię kolor czerwonej cebuli... ktoś mi powie jak on się fachowo nazywa? Taki intensywny - nie amarant, nie rubin, nie fiolet, nie fuksja, nie róż, nie czerwień - nie mam pomysłu..

344

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

coś takiego? http://makear.pl/glamour-series/463-740-glamour.html

345

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Mullberry, oberżyna, burgund?

346

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Zawsze czerwone!! najładniejszy i najbardziej uniwersalny kolor.

347

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

jak czerwone, to sobie zobacz kolor 522 z makear, dla mnie idealna czerwień, do tego trwała, o ile robisz hybrydki smile

348

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

zieleń:)

349

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

pomarancz

350

Odp: Jakie nosicie kolory na paznokciach?

Ja lubię paznokcie zadbane i w związku z tym zazwyczaj noszę kolory nude na paznokciach smile Rzadko nosze np. czerwony czy czarny.