1

Temat: Płukanka z zielonej herbaty

Używałyście kiedyś płukanki z zielonej hebraty. Nie mówię o liściach tylko o naparze z tej torebkowej. Jak dla mnie rewelka ! Mniej się kruszą i są delikatniejsze smile

2

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Ja bym się bała że mi zmieni kolor włosów bo farbuję chemicznie, a płukanki ziołowe są tu niewskazane...

3

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Też słyszałam że przy farbowaniu chemicznym nie poleca się, a ja teraz sobie takie ombre upatrzyłam  i mam zamiar zrobić bo bardzo mi się podoba smile a koleżanka mówiła ze do tego bardzo trwałe, a nie powiem na tym też mi zalezy

4

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Za bardzo lubię, żeby wylewać na głowę big_smile

5

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Nawet nie słyszałam ze można stosować jako płukankę.. no ale jak na farbowane nie można to lipa

6

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Ja robię raz w tygodniu co najmniej, zaparzam zieloną teekanne, włsoy się błyszczą i są takie jedwabne w dotyku, super sprawa.

7

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

No dobra ale jak się dokładnie robi ? Wystarczy zalać herbatę, zaparzyć i na włosy ???
I nie można na farbowane ?

8

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Też właśnie chętnie się tego dowiem smile

9

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Tak, zaparzyć i przepłukać nią włosy. Tylko wiadomo, ze musi wystygnąć tongue No i nie wiem czy wszystkie tak działają, na pewno teekanne- sprawdzona przeze mnie ^^

10

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Ja do przyciemniania używałam płukanki z czarnej herbaty, ale po niej włosy były sztywne i szorstkie, nie mogłam ich rozczesać...

11

Odp: Płukanka z zielonej herbaty

Ja tylko płukankę z rumianku uznaję