51

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja dzieciom nie kupuję jakiś wymyślnych rzeczy, wolę żeby bawiły się i czerpały radość z tego, że są dziećmi. Ania chciała już strój karnawałowy żeby jej kupić, więc zamówiłam go z  i doszedł w kilka dnia. Ale u nich na stronie znalazłam też balony ledowe, pierwszy raz się z czymś takim spotkałam i też zamówiłam. Świetna sprawa, do zorganizowania imprezy czy po prostu do zabawy

52

Odp: Zabawki edukacyjne

Tak tak i jeszcze raz tak smile U nas puzzle to świetna zabawa i frajda nie tylko dla córki ale także całej rodziny smile Jesli chodzi o miejsce, gdzie warto je kupić to ja polecam 5-10-15. Nie dośc, że wybór ogromny ( zestawy dostosowane do wieku dziecka ) to jeszcze ceny bardzo przystepne.

53

Odp: Zabawki edukacyjne

u mnie ostatnio bliźniaczki mają bzika na punkcie zabawy w dom i póki udało mi się znaleźć świetne rzeczy które rozwijają ich wyobraźnie i sa przydatne w tych zabawach - całe kuchnie, garaże czy toaletki można sobie skompletować, zobaczcie jakie to np ładne - deska do krojenia "śnaidoaniowa" :

54

Odp: Zabawki edukacyjne

Zawsze staram się kupować takie zabawki, żeby były nie tylko służył zabawie, ale też rozwijały dziecko. Jutro korzystając z promocji Black Friday zamierzam zamówić prezenty mikołajkowe. Będzie z głowy wink

55

Odp: Zabawki edukacyjne

Ja ciągle uwielbiam puzzle, układam je czasem ze swoimi dzieciakami:)

56

Odp: Zabawki edukacyjne

Fajne są zestawy z klockami i gazetkami do rozwiązywania zadań z różnych dziedzin

57

Odp: Zabawki edukacyjne

Gry logiczne najlepiej rozwijają mózg dziecka.