1

Temat: Jaki sklep z ubraniami?

Cześć. Znacie jakieś porządne sklepy z ubraniami? Ja się właśnie zastanawiam ostatnimi czasy na co się zdecydować... Czy np. ta  Wam się podoba?

2

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Polecam Moodo, często tam kupuję

3

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Witam.
Bardzo fajne ubrania już upatrzyłam sobie jedną sukienkę. Natomiast ja na tegoroczną zimę znalazłam już sobie takie kożuchy  zwłaszcza, że latem jest na nie przecena. Jeszcze tylko na jakiś muszę się zdecydować .Chodzicie w kożuchach?

4

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

A z chęcią zerknę. Sprawdzę też to Moodo. Już gdzieś o nim czytałam.

5

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Jak lubicie sportowy styl to polecam można tam kupić koszulki, bluzy z nadrukami, oprócz tego odzież do ćwiczeń - topy, leginsy itp. Sprawdzony przeze mnie.

6

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Jeśli w obszarze waszych zainteresowań pojawi się odzież na snowboard to zajrzyjcie do supersklepu
Wypatrzyłam tam super spodnie na snowboard

7

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

A to z chęcią zerknę. Chociaż akurat spodnie wolę kupować stacjonarnie.

8

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Ja kupuje w różnych, ale ostatnio często kupuje dodatki też w sieci. Takie  do modnych stylizacji się przydają jak najbardziej. Zwłaszcza, że co roku coś nowego i fajnego jest modnego.

9

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

W sumie to ja też nie kupuję w jednym. Po prostu tam, gdzie mi się coś spodoba.

10

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

[quote=Kalinka01]Polecam Moodo, często tam kupuję[/quote]
Ja też, ale nie jestem zadowolona z zakupów przez internet u nich. Jednak trudno mi było trafić w odpowiednią jakość i rozmiar, a nie ma tego problemu w stacjonarnym, gdzie z zakupów jestem zawsze zadowolona. Zawsze smile

11

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Mia&Charlie. Tutaj namiary. Światowe marki, w konkurencyjnych cenach. Ja lubię jeansy, a akurat u nich można kupić jeansy Hudson Jeans. Piękne są i w dobrej cenie.

12

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Super oferty ze sklepami, dzięki za porady !
---

13

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Ja polubiłam ostatnio Sinsay, kupiłam tam ładną kurtkę.

14

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Moodo - ostatnio mają tam świetne wyprzedaże, bluzeczki p[o kilka zł sukienki po 20...

15

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Nie mam ulubionego sklepu więc raczej żadnego nie polecę ale mogę polecić ubezpieczenie transakcji online. Daje to bezpieczeństwo w przypadku jakiś pomyłek cy nawet próby oszustwa. Można to zrobić w banku Raiffeisen a koszt to tylko 2 zł miesięcznie.

16

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Tatuum ostatnio - piękne rzeczy na jesień mają:)

17

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

C&A, Mohito - to dwa moje ulubione

18

Odp: Jaki sklep z ubraniami?

Zara:)