76

Odp: odchudzanie z dietetykiem

ewidentnie przydałoby się wsparcie specjalisty... samemu można sobie jedynie zrobić krzywdę sugerując sie dieta wymyslanymi i opisywanymi w kobiecych magazynach... nie kazda dieta jest dobra dla kazdego! pewnie jka wiekszosc z pan, sama przejechalam sie najbardziej na diecie 1000kacl po tygodniu skonczylo sie silnymi bólami problemami z wyproznieniem. pomogl dopierolek, ale od tamtej pory odrzucam wszystkie nowości w dziedzinie diety

77

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ja myślę, że najlepiej  na początku być pod okiem dietetyka i jeśli waga do zrzucenia jest duża. Jeśli chcemy zmienić tylko nawyki to nie potrzebna jest pomoc dietetyka, ja nie korzystałam.
Ważniejsze jest korzystanie z produktów mało przetworzonych, z żywności ekologicznej. Ja kupuję produkty w Zielonym Spichlerzu , są tanie, dobrej jakości i korzystnie m i to wszystko wychodzi smile

78

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Moim zdaniem warto korzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów w procesie odchudzania. Poza samą dietą ważny jest też odpowiedni program treningowy. Zerknijcie sobie na ofertę firmy  Każdy program dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, efekty kontrolowane są na bieżąco dzięki czemu w każdej chwili można taki plan zmodyfikować. Bardzo motywują mnie metamorfozy, które można obejrzeć na stronie smile

79

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Są 3 podstawowe rzeczy do odchudzania:
1. Dieta
2. Sen
3. Sport

80

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Wuzetka polecam ci specjalistów od diety cambridge to mega fachowcy, i specjaliści, którzy wiedzą co robią

81

Odp: odchudzanie z dietetykiem

> mariazyca napisał/a:

> Są 3 podstawowe rzeczy do odchudzania:
1. Dieta
2. Sen
3. Sport

To prawda. Najlepiej jest do odpowiednio ułożonych posiłków wdrożyć aktywność fizyczną. Ruch to też lepsze samopoczucie i wiele więcej korzyści dla organizmu - pomaga nie tylko w spalaniu kalorii.

82

Odp: odchudzanie z dietetykiem

To prawda dieta to 70% sukcesu reszta to aktywność. Ja miałam spore kłopoty ze swoimi kilogramami dopiero po namowie koleżanki zdecydowałam się pójść do dietetyczki i dzięki temu jestem znów szczupła.

Ostatnio edytowany przez kiki99 (2019-01-30 14:02:17)

83

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Zauważyłam u koleżanek że jak chodzą do dietetyka, to trochę tak przerzucają na niego część odpowiedzialności za efekty, nie mają takiego samozaparcia, żeby sobie samej udowodnić, że  potrafią schudnąć. Ja szukam diet w internecie i myślę, że wiele więcej dietetyk by mi nie poradził...

84

Odp: odchudzanie z dietetykiem

Ale dietetyk wie np. czego nie jeść przy danym schorzeniu i ma doświadczenie, którego w internecie nie znajdziesz...