1

Temat: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Inwestując pieniądze trzeba mieć się na baczności. O mały włos nie straciłam oszczędności życia. Kiedy zadzwonił do mnie ubezpieczyciel i wytłumaczył co to są [url=http://www.ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl/polisolokaty/]polisolokaty[/url], byłam przekonana, że to inwestycja dla mnie- jednoczesne pomnażanie oszczędności, a do tego polisa na życie. Wszystko układało się pięknie, dopóki nie zorientowałam się, że zyski w skali roku są bardzo niewielkie. Postanowiłam wycofać się z umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym. Niestety zostałam obciążona bardzo wysoką opłatą likwidacyjną, która przewyższała połowę zainwestowanych środków. Gdyby nie pomoc kancelarii prawnej, pewnie straciłabym większość swoich oszczędności. Trzeba uważać na ubezpieczycieli i ich propozycje.

2

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Wszelkie takie propozycje od razu odrzucam, nie znam się na ekonomii, więc nie mogę ocenić, czy to się opłaca, a jak widać na Twoim przykładzie, chyba raczej nie...

3

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Ja w ogóle nie korzystam z ŻADNYCH ofert proponowanych mi przez telefon.

4

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Takich przypadków jest znacznie więcej. Niestety, ale ubezpieczyciele żerują na ufności i niewiedzy ubezpieczonych. Takim ludziom, którzy dali się naciągnąć na niekorzystne ubezpieczenie lub zostali oszukani, pomaga kancelaria [url=http://kancelariainvictus.pl/pozwy-zbiorowe-indywidualne/pozew-nordea]http://kancelariainvictus.pl/pozwy-zbiorowe-indywidualne/pozew-nordea[/url] która ma w tym zakresie ogromne doświadczenie.

5

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

aż chce się powiedzieć, że rozumiem Cię doskonale. Sama walczyłam bardzo długi czas żeby odzyskać pieniądze z polisolokaty i tak naprawdę zupełnym przypadkiem trafiłam na ogłoszenie tej kancelarii [url=http://www.polisolokaty.com/]http://www.polisolokaty.com[/url] która specjalizuje się w odzyskiwaniu pieniędzy za te wszystkie wyssane z palca opłaty. i udało się. kosztowało mnie to trochę nerwów i łażenia ale udało się odzyskać co do grosza więc jestem przeszczęśliwa

6

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Ja akurat nie mam problemu z telefonami z jakichkolwiek firm, bo korzystam tylko i wyłącznie z telefonu służbowego i z tego co się orientuje, to w umowie jest również  zapis o blokowaniu takich połączeń. W przypadku ubezpieczeń staram się być ostrożna, bo z reguły nie są to małe sumy i sama sprawdzam szczegółowo kilka lub kilkanaście ofert różnych firm i kontaktuje się z tymi, które moim zdaniem mają najlepszą ofertę i po rozmowie z konsultantami wybieram jedną z nich. Bodajże 2 miesiące temu szukałam ubezpieczenia samochodu, bo po tych wzrostach cen mój poprzedni ubezpieczyciel wyliczył mi ponad 2 tysiące złotych za ubezpieczenie i szukałam tańszej oferty. Wtedy też trafiłam na ten kalkulator [url]https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam[/url] na stronie mtu24 i to właśnie u nich wykupiłam ubezpieczenie, bo mieli najtańszą ofertę. Dla pewności sprawdzałam również opinie na ich temat, bo z firmami ubezpieczeniowymi różnie bywa, ale nie spotkałam się z negatywnymi. Polecam przed podjęciem decyzji sprawdzenie kilku ofert a także opinii na temat danych firm.

7

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Niestety, w takich przypadkach konieczna jest pomoc specjalisty. Zanim wybierzesz prawnika, na temat [url=http://www.kancelaria-lex.org/przywiazani-do-polisy/]przywiązania do polisy przeczytaj na kancelaria-lex.org/przywiazani-do-polisy/[/url]. Dzięki informacjom z tej strony, będziesz wiedziała od czego zacząć.

8

Odp: Oszukana przez towarzystwo ubezpieczeniowe

Niestety ale teraz jest mnóstwo różnych firm oferujących wszelkiego rodzaju fundusze inwestycyjne i super okazje na wzbogacenie się. Dlatego trzeba wybierać tylko oferty renomowanych i sprawdzonych firm (http://www.viennalife.pl/ ). Dzięki temu będziemy mieć pewność, że w razie czego będziemy mogli dochodzić swoich praw i nie zostaniemy oszukani.