51

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

No dobra niech Ci będzie.
To ja w takim razie przemaluję moje sreberko na czerwono i będzie szybszy. Domaluję kilka koni i będzie git wink

52

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

O terenowy samochód to ja bardzo bym chciała. W końcu troche wyżej nad jezdnią i więcej bym widziała :-)

53

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

No tak. Zdecydowanie bezpieczniej jest widzieć jezdnię przed sobą niż niebo ze sportowej fury.

54

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Fajne połączenie modelu auta dopasowanego do kobiet wraz z odpowiednim ładnym kolorem proponuje Volkswagen w tym modelu  Zgrabne autko z ładnym wyróżniającym się kolorem, który powinien przypaść do gustu dziewczynom w różnym wieku, choć... jak wiadomo gusta są różne. smile

55

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

A ja wbrew stereotypowi idę w odwrotnym kierunku i uważam (podobnie jak pewnie większość pań), że ważniejsze od walorów "estetycznych" są parametry techniczne pojazdu. Maksymalna prędkość, moc silnika, przyspieszenie, czy samochód jeździ na benzynę czy na ropę - na takie rzeczy powinno się przede wszystkim zwracać uwagę przy zakupie auta. A jeśli chodzi o kolory, to wolę czerwony. Dla mnie to kolor zwycięzców smile. Przy okazji, chciałam się z Wami skonsultować w jednej sprawie. Mianowicie - jakie jest Wasze zdanie, jeśli chodzi o wypożyczanie aut - warto? Pytam, bo w najbliższym czasie czeka mnie dłuższy pobyt w stolicy i zastanawiam się nad wynajęciem auta. Znalazłam już nawet wypożyczalnię -

56

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja bym tu nie celowała w jakieś konkretne kolory, każdemu przecież podoba się co innego i kobiety nie są pod tym względem wyjątkiem. Jedna będzie chciała mieć czarny samochód, inna srebrny, z kolei inna czerwony czy zielony.

57

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Najbardziej podobają mi się lśniące, czarne samochody. Chociaż wydaję mi się, że auto w każdym kolorze przy odpowiedniej pielęgnacji będzie dobrze wyglądało. Ja używam wosku do lakieru  i moje auto zawsze świetnie się prezentuje. Wszystko jest kwestią tego jak o nie dbamy.
To prawda, odpowiednia pielęgnacja samochodu jest bardzo ważna. Może słyszeliście, czy przynosi zamierzony efekt?

Ostatnio edytowany przez Terenia4 (2017-04-25 09:12:36)

58

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

O to tak jak maseczka z glinką do twarzy big_smile big_smile
Wracając do kolorów nie wiem dlaczego ale nie przepadam za żółtymi i czerwonymi samochodami. Chociaż pewnie jakby była okazja to specjalnie bym też nie marudziła.  Najważniejsze i tak zawsze jest niskie spalanie a jak nie jest niskie  to instalacja lpg się przyda, na tej stronie można znaleźć warsztat w którym ją założą

59

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

jak dla mnie to może być każdy kolor za wyjątkiem niebieskiego i białego. A tak to praktycznie reflektuję na każdy kolor.

60

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Dla kobiety albo żółty albo zielony.

61

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Byle nie różowy.

62

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Zawsze podobały mi się gdzieś na ulicach samochody w oryginalnych kolorach - to znaczy jakiś miętowy, turkusowy, kanarkowy... ale zazwyczaj niestety nie można wydziwiać w kwestiach koloru smile Ostatnio zdecydowałam się na autko stąd: i mimo że też nie było zbyt dużego pola manewru jeśli chodzi o kolor, to jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś się zastanawia nad zmianą samochodu to jak najbardziej mogę polecić taką alternatywę. Mamy przynajmniej pewność co do jego historii, a jak wiadomo różnie to bywa jak się kupuje na przykład od handlarza...

63

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Oooo… mają miętuska ❤  ❤ Muszę się wczytać w ten abonament, bo wygląda fajnie. Autko na dwa lata, a potem nowe to kusząca propozycja hahaha smile

Ostatnio edytowany przez doro_doro (2017-09-20 15:14:02)

64

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Przecież są usługi, które mogą totalnie odmienić sytuację pod tym względem. Jaki problem? ;-)
Zmiana koloru auta nie wymaga żadnych cudów - takie usługi nie są kosmicznie drogie, a efekt można uzyskać naprawdę wyjątkowy.
Co o tym sądzicie?

65

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Podobają mi się bordowe i białe:)

66

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Mi ostatnio wpadają w oko złote samochody wink

67

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Zależy jaki kolor kobieta lubi wink Myślę, że lepiej kierować się własnymi upodobaniami niż tym, który kolor jest damski, a który męski.

68

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

zielony - mój nr 1:)

69

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Beżowy, nude

70

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

ja mam białą perłową Mazdę 3 smile fajne autko i dodatkowo firmowe jedyny minus to taki że mam monitoring zamontowany w samochodzie. Szef może śledzić gdzie jestem.

71

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Ja mam samochód pomidorowy a dokładnie tomato red. Mojemu synkowi się podoba.

72

Odp: Jaki kolor auta dla kobiety?

Bordowe są fajne