26

Odp: PILNIKI do paznokci

Ja używam szklanego. Najbardziej lubię w nim to, że mogę go każdorazowo umyć w gorącej wodzie:) Mam kruche i łamliwe paznokcie i ten pilnik bardzo dobrze się sprawdza:)

27

Odp: PILNIKI do paznokci

Ja z reguły używam papierowego.

28

Odp: PILNIKI do paznokci

U mnie najlepiej się sprawdza szklany, choć jeszcze lubię papierowe
Metalowe u mnie jakoś całkiem poszły w odstawkę
No i mam jeszcze mechaniczny, ale to już całkiem inna bajka wink

29

Odp: PILNIKI do paznokci

[quote=Diabela]U mnie najlepiej się sprawdza szklany, choć jeszcze lubię papierowe
Metalowe u mnie jakoś całkiem poszły w odstawkę.[/quote]
U mnie papierowe zostały skazane na zapomnienie, bo szybko się niszczą, nie da się ich myć, są w zasadzie takie... jednorazowe.
Szklany najlepszy! Jest tak drobnoziarnisty, że doskonale nadaje się do wygładzania brzegów płytki. Z metalowych najbardziej cenię pilnik wykonany techniką laserową. Jest świetny wtedy, kiedy trzeba przypiłować ostro przycięty lub złamany paznokieć.

30

Odp: PILNIKI do paznokci

U mnie szklany kompletnie się nie sprawdził, po użyciu paznokcie mi się rozdwajały. Zostane przy metalowym, jak dla mnie najlepszy

31

Odp: PILNIKI do paznokci

[quote=klaudia91]U mnie szklany kompletnie się nie sprawdził, po użyciu paznokcie mi się rozdwajały. Zostane przy metalowym, jak dla mnie najlepszy[/quote]
Żartujesz yikes Pierwsza negatywna opinia, z jaką się spotkałam. Może miałaś jakiś trefny hmm

32

Odp: PILNIKI do paznokci

Też wolę szklany.

33

Odp: PILNIKI do paznokci

A u mnie szklany nie dał rady moim twardym paznokciom sad Próbowałam kilku różnych firm, ale żaden nie sprostał, a nawet wywoływał bardzo nieprzyjemne uczucie, na granicy bólu, podczas piłowania.
U mnie najlepiej sprawdzają się papierowe i przy nich wiernie trwam, z biegiem lat metalowe też przestały być skuteczne.

34

Odp: PILNIKI do paznokci

A wiecie jak najlepiej wybrać pilnik do paznokci?  jak dla mnie świetny artykulik, zbierający wszystko "do kupy" wink

35

Odp: PILNIKI do paznokci

wszystkie akcesoria do pielęgnacji jak i do robienia pazurków zamawiam ostatnimi czasy w Kontigo. Nowy sklep a już dał się polubić. Wpisz sobie  sama zobaczysz

36

Odp: PILNIKI do paznokci

Ogólnie to najczęściej szklany, albo papierowy ostatnio.
Nie pamietam kiedy używałam metalowego

37

Odp: PILNIKI do paznokci

cały czas używam metalowych big_smile próbowałam i szklanych i papierowych, ale to nie to samo.

38

Odp: PILNIKI do paznokci

Ja najlepiej lubię papierowe, takie zwykłe i tanie

39

Odp: PILNIKI do paznokci

Ja też najbardziej lubię metalowe, chociaż nie są one polecane. W ogóle wybór odpowiednich [url=http://www.biokur.pl/urzadzenia-do-manicure-i-pedicure-c-27_56.html]urządzeń do manicure[/url] jest trudny, bo wiele produktów i opinii.

40

Odp: PILNIKI do paznokci

papierowy to dużego piłowania i szklany do małego, metalowym mówię stanowcze nie!

41

Odp: PILNIKI do paznokci

ja wolę te szklane pilniki bo dobrze piłują i nie zostawiają takiego czegoś, co zawsze zostaje po spiłowanym paznokciu.

42

Odp: PILNIKI do paznokci

Też mam problem z rozdwajającymi się paznokciami i podejrzewam, że jestem w pewnej mierze sama sobie winna, bo źle piłuję paznokcie (w dwie strony). Znalazłam taki artykuł na temat piłowania paznokci:  Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej na temat pilników kamiennych? Czy na prawdę nie niszczą paznokci i gdzie je można kupić?

43

Odp: PILNIKI do paznokci

Ogólnie używam szklanego, ostatnio czasem jeszcze sięgam po papierowy

44

Odp: PILNIKI do paznokci

;d;d;

45

Odp: PILNIKI do paznokci

;ddd

46

Odp: PILNIKI do paznokci

[quote=Misia007]Też mam problem z rozdwajającymi się paznokciami i podejrzewam, że jestem w pewnej mierze sama sobie winna, bo źle piłuję paznokcie (w dwie strony). [/quote]
Moje się nie rozdwajają, ale tez niestety piłuję w dwie strony i nijak nie potrafię się tego oduczyć sad
Ogólnie mam bardzo słabiutke pazurki. Może to dlatego, że do 18 r.ż. je obgryzałam sad

47

Odp: PILNIKI do paznokci

Ja używam tylko szklanych, metalowe zbyt niszczą paznokcie...

48

Odp: PILNIKI do paznokci

tylko papierowe, szklany raz kupiłam i nawet nie wiem na dnie której szuflady teraz jest, zupełnie się nie sprawdził, bardzo źle mi się nim piłowało

49

Odp: PILNIKI do paznokci

U mnie zawsze najlepiej sprawdza się metalowy, ale kupiłam sobie taki, który jest delikatny. Nie jest jak te tradycyjne, ciut zbyt gruboziarniste, bo jest robiony laserowo. Oprócz tego mam szklany, papierowe, ceramiczny. Z perspektywy czasu ceramiczny oceniam najgorzej, choć myślałam, że będzie fajny. Bardzo się brudzi i nie da się go wyczyścić myciem.

50

Odp: PILNIKI do paznokci

U mnie tylko metalowy daje radę, mam za grubą płytkę i papierowy się nie sprawdził...