26

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Takie cuda raczej nie działają wink Tabletki antykoncepcyjne na początku odrobinę powiększyły mi biust, no ale nie polecam tego tylko jako sposoby na większe piersi big_smile Chyba tylko operacja może faktycznie dać efekt.

27

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Czy kremy są tak skuteczne ? Bo fakt ja mam mały i chciałam trochę mieć większy i zastanawiam się nad zabiegiem  - to zabieg umożliwiający jednoczesne modelowanie sylwetki poprzez zmniejszanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej oraz lokowanie jej od razu tam, gdzie chcemy.  A ja właśnie chciałam na piersi.

28

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Hmm, ja bym nie obdarzała zaufanie tych wszystkich specyfików na powiększenie piersi.. maści, za chwile będą tabletki? Jedynym sposobem na powiększenie biustu jest operacja- nie ma co ukrywać. Na szczęście jest to zabieg już tak popularny, że nie ma się czego obawiać.  tutaj sprawdzicie kliniki, w których wykonuje się powieszenie piersi dzięki własnej tkance tłuszczowej, wraz z wykorzystaniem komórek macierzystych.

29

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Nie wierzcie w takie kremy smile
Bazują tylko na emocjach ludzi i sprzedają dziadostwo!

30

Odp: Kremy na powiększenie biustu

jasne, ze takie kremy nie powiększą biustu, co najwyżej delikatnie uniosą... myślę, że jeśli kobieta chce mieć wiekszy biust to powinna rozważyć operację. Obecnie ta metoda jest sprawdzona, wykonywana cżesto i daje estetyczne efekty.

31

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ja nie wierzę w efekty tych kremów. Już tyle razy próbowałam że to szkoda pieniędzy.

32

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Kremy mogą ewentualnie napiąć skórę i tak trochę pomóc, ale to zazwyczaj tylko na chwilę, albo przy regularnym stosowaniu po pół roku smarowania i masowania piersi będą wyglądać lepiej. Na pewno nie powiekszą wink

33

Odp: Kremy na powiększenie biustu

ja tam nie wierze z żadne kremy...a jesli powiększają to az strach pomyślec co w nich jest...jakieś świństwo napewno...wole mieć małe cycki ale zdrowe;-)

34

Odp: Kremy na powiększenie biustu

To nie jest tak , że 2 razy użyjesz kremu i piersi urosną o 2 rozmiary większe. Ale systematyczne używanie kremu , ćwiczenia mogą ujędrnić i podnieść biust, który wyda się większy smile

35

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ja w to nie wierzę .Natomiast dobrym sposobem na ujędrnienie jest masaż piersi.

36

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Dziewczyny, nie bądźcie naiwne. Żaden krem nie jest w stanie powiększyć biustu... Tylko operacyjnie można to zrobić. Wiem, ze wiele kobiet nadal obawia sie operacji, powiklan czy sztucznego efektu, ale chyba teraz to juz technika powiekszania biustu jest na takim poziomie, ze rzadko kiedy zdarzaja sie problemy w czasie operacji czy po. jesli chodzi o implanty to  ma wszczepione np. Ewa Chodakowska. Dobrze to u niej wyglada smile

37

Odp: Kremy na powiększenie biustu

ja jakoś nie wierze w te cuda jak kremy itd. No niestety, moja siostra miała problem z mega małym biustem i zdecydowała się na zabieg bo nic innego nie pomagało. A implanty ma świetnie dobrane i wygląda teraz naprawdę bombowo

38

Odp: Kremy na powiększenie biustu

> Lidia1717 napisał/a:

> To nie jest tak , że 2 razy użyjesz kremu i piersi urosną o 2 rozmiary większe. Ale systematyczne używanie kremu , ćwiczenia mogą ujędrnić i podnieść biust, który wyda się większy smile

Dokładnie tak smile Na kremach jest wyraźnie napisane, przynajmniej na większości z nich, że chodzi o optyczne powiększenie biustu.

39

Odp: Kremy na powiększenie biustu

sa kremy i masaże, ćwiczenia, ale wtedy one ujedrniaja a nie magicznie napompują biust

40

Odp: Kremy na powiększenie biustu

kremy pobudzają produkcję komórek gruczołowych budujących biust, przekonałam się sama, że jednak ich przybywa, więc w nich nie tylko chodzi o ujędrnienie

41

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Ja polecam drogi preparat , ale bardzo skuteczny. Wszystko bezpieczne i naturalne. Ja jestem bardzo zadowolona <3 Ładny efekt

42

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Zalezy czy drogi preparat ma dobry skład i właściwie co tam jest w środku.. I to wizualnie powiększy biust a nie realnie.

43

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Każdy krem dziala czasowo, jak przestajemy go używać to piersi się zmniejszają:)

44

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Krem pomaga trochę unieść biust i wtedy on wydaje się większy

45

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Dużo osób uważa, ze takie kosmetyki nie działają ale moim zdaniem jeśli sie nie spróbuje to nie powinno się wystawiać opinii i tak było własnie ze mna. Postanowiłam wypróbować tabletki aby zobaczyć czy to działa czy nie, pomyślałam sobie, że najwyżej jak nie podziałają to potem nie będę się przynajmniej zastanawiała czy to działa czy nie.

46

Odp: Kremy na powiększenie biustu

Też brałam i nie było ŻADNYCH efektów. Jedyne co naprawdę rośnie po tych kremach to debet na koncie.