51

Odp: Remont salonu

piękne oświetlenie doda klasy w każdym salonie

52

Odp: Remont salonu

Salon to pomieszczenie, które służy do wielu czynności, nie tylko w nim odpoczywamy, ale też spędzamy czas z rodziną, przyjmujemy gości, oglądamy telewizje, także najważniejsze, żeby był praktyczny. Można zdecydować się na wsparcie architekta i moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jak brakuje nam pomysłów.

53

Odp: Remont salonu

Salon to szczególne miejsce w naszym domu,to tu kwitnie nasze życie towarzyskie w nim odpoczywamy a niekiedy nawet pracujemy.Warto więc poświęcić mu kilka chwil i wybrać dodatki stylowe i eleganckie ale też wygodne.Jeśli chodzi o okna w salonie to dekoracje na miarę królewskiego salonu.
Jest tu w czym wybierać,a ich doświadczenie na pewno będzie nam pomocne podczas dokonywania wyboru.

54

Odp: Remont salonu

Samego remontu nie lubi nikt, zwłaszcza szukania odpowiednich narzędzi i materiałów. Ale bez tego, nie ruszymy z miejsca. W kwestii wyboru tych właściwych narzędzi do remontu, warto kierować się wskazówkami, dzięki któremu łatwiej będzie nam skompletować potrzebne narzędzia w korzystnych cenach.

55

Odp: Remont salonu

No ja myślałam że remont to fajny pomysł, jakie to trudne może być, oszacowałam przecież mniej wiecej wydatki i wzięliśmy się z mężem za wymianę paneli, malowanie ścian i sufitu. Malowanie to tam jeszcze, ale te panele były jakieś wypaczone i cięzko się je układało. W rezultacie musieliśmy kilka dokupić, więc koszty wzrosły.

56

Odp: Remont salonu

Dlaczego, to bardzo fajny pomysł, dobra żartuję, bo jestem już po, ale jak pomyślę przez co przeszliśmy to włosy na głowie dęba mi stają. Co prawda nie do końca jesteśmy po, ale bliżej nam do końca niż dalej. Zostało jeszcze pare dodatków, no i stół z krzesłami, chociaż to akurat można powiedzieć, że jakby juz mamy bo dzis będziemy składać zamówienie. Tu nam sie udało, piękny drewniany zestaw malmo i to w promocyjnej cenie. O, a może podrzucicie mi jakieś namiary na ciekawe oświetlenie i dywany.

57

Odp: Remont salonu

Ja polecam zajrzeć do jakichś poradników aranżacyjnych.

58

Odp: Remont salonu

jak remont salonu to na pewno rolety ci się przydadzą polecam - sama mam i jestem zadowolona big_smile h

59

Odp: Remont salonu

Co chwilę teraz tak naprawdę słyszę że ktoś robi remont, że jedzie na zakupy bo czegoś tam mu zabrakło.

60

Odp: Remont salonu

oj, ja mam 6 lat od ostatniego remontu i znowu bym chciała coś zmienić... big_smile

61

Odp: Remont salonu

U mnie to samo, ale brak kasy na większe zmiany, póki zrobię sobie miękka ściankę z paneli tapicerowanych. Zawsze jakieś urozmaicenie, a koszt o wiele mniejszy niż remont.

62

Odp: Remont salonu

Postanowiłam zakupić nowy narożnik do domu. Mąż śmiał się ze mnie, że takiego narożnika, jakiego sobie wymarzyłam nie znajdę nigdzie.

63

Odp: Remont salonu

Mnie to czeka we  wrześniu, już zamówiłam meble, a teraz szukam fachowca od malowania i tu nie jest prosto, wielu ma zajęte już terminy.