151

Odp: wypadające włosy

Mam kurację Radical med przeciw wypadaniu włosów i powoli będę musiała zaczynać stosować. Nawet dobra jest tylko jak to zazwyczaj produkty ziołowe mocno przesusza włosy;/

152

Odp: wypadające włosy

Ja stosuję suplementy diety ze skrzypem polnym i pokrzywą, naturalny skład jest przyjazny organizmowi. Można też stosować domowe płukanki do włosów, ale trzeba też odkryć przyczynę wypadania włosów: zła dieta? stres? pora roku? nieodpowiednia pielęgnacja?

153

Odp: wypadające włosy

Ja stosuję kolagen z ryb morskich.
U mnie pora roku ma wpływ na wypadanie włosów- wiosna i jesień.

154

Odp: wypadające włosy

Trzymanie się kilku prostych zasad pozwala stosunkowo mocno ograniczyć ilość wypadających włosów, a co zrobić, gdy wypadają włosy? Na pewno nie panikować, zastanowić się jak wygląda nasze życie, dieta i zacząć wprowadzać zmiany smile.

155

Odp: wypadające włosy

Mojej przyjaciółce dermatolog poleciła szampon Gestil Care, jak na razie jest bardzo zadowolona bo przestały wypadać. Używa 3 miesiąc.

156

Odp: wypadające włosy

ja używam biotebal i szampon inoar bombar z biotyną i włosy zaczęły mi bardzo szybko rosnąć

157

Odp: wypadające włosy

A próbujecie dziewczyny domowych sposobów? Ja trafiłam ostatnio na pomysł z cebulą big_smile

158

Odp: wypadające włosy

Mnie takie sposoby nie przekonują, niestety. Polecam popytać się trychologa, bo czasem takie problemy są genetyczne.

159

Odp: wypadające włosy

wcierki i dobra suplementacja, a najlepiej to zdrowe jedzenie, pełne witamin. i unikanie używania ciepła do stylizacji, w ogóle dbanie o to, żeby włosy nie były osłabione czynnikami zewnętrznymi

160

Odp: wypadające włosy

U mnie problem pojawił się z dnia na dzień chwilę po skończeniu 31 roku życia i od wtedy zaczęłam zgłębiać tematy wypadania włosów. Z doświadczenia mogę polecić tego bloga  bo kumuluje w sobie wszystkie sposoby na wypadanie włosów smile

161

Odp: wypadające włosy

Kiedy zaczynają wypadać włosy warto zakupić suplementy, które maja cały pakiet witamin w składzie. Zewnętrznie można przygotować maseczkę z nafty kosmetycznej i żółtek. Stosować ją co dwa dni, szczególnie na skórę głowy. Ważna jest regularność smile

162

Odp: wypadające włosy

Dziewczyny, długo stosowałyście te plastry? Czy problem wrócił czy efekt był na tyle trwały, że warty zachodu?

163

Odp: wypadające włosy

Na szczęście ja nie mam tego problemu...

164

Odp: wypadające włosy

Ja muszę wrócić do wcierek...
ALe nie widze nigdzie promocji na jantar..
a może w końcu kozierdkę zrobię...

165

Odp: wypadające włosy

Ja wypróbowałam ostatnio kosmetyki z serii dla przetłuszczających i wypadających włosów Seboradin Niger - super pomoc. Zdecydowanie mnie j sie włosy tłusciły po użyciu szamponu i balam, a zastosowałam jeszcze wcierke w ampułkach - zahamowało wypadanie, skóra przestała sie przeyłuszczać, włosy w dotyku i wygladzie lepsze, zdrowsze. Ląniace takie i miękkie a nie tłuste strąki . Super Dziewczyny!

166

Odp: wypadające włosy

Mi podczas przesilenia wiosennego strasznie się sypały. Trochę więcej witamin, skrócenie z 78 cm na 60 cm, przeczekanie tego okresu i pomogło.

167

Odp: wypadające włosy

Przy tej długości to nie dziwne że wypadały, bo osłabiał je sam ich ciężar. W Tanzanii (Afryka) jest zakaz noszenia dłuższych niż 36 cm, tak więc tam na urlop raczej nie jedź wink

168

Odp: wypadające włosy

Serio? yikes To tam trzeba koczka kręcić big_smile Inaczej maczetą głowę utną big_smile

169

Odp: wypadające włosy

Spróbujcie masażu skóry głowy, najlepiej z dodatkiem olejku migdałowego, jest świetny na wzmocnienie cebulek.

170

Odp: wypadające włosy

Gubiłam mnóstwo włosów przez anemię, zaczęłam suplementować żelazo i używać szamponu do włosów wypadających. Powoli odrosły,  a nawet mam ich więcej niż przedtem smile

171

Odp: wypadające włosy

Trzeba działać. Na pewno nie będzie tak, że włosy z niczego zaczną wyglądać normalnie.
Tutaj trzeba zwrócić uwagę na wiele kwestii.

172

Odp: wypadające włosy

Polecam szczególnie wcierki

Ostatnio edytowany przez milka85 (2020-10-18 10:22:49)

173

Odp: wypadające włosy

> Anulaa21 napisał/a:

> Niestety, różnie to bywa z włosami. Ja od dawna mam takie problemy, dlatego już nie wiem, co warto zacząć stosować. Jeśli macie coś, co jest w stanie realnie pomóc, to z chęcią się dowiem...

Spróbuj wcierki bursztynowej Farmony i szamponu peelingującego. Ten szampon stosuje się raz w tygodniu, wcierkę koniecznie codziennie, przez minimum 4 tygodnie, a potem można dwa razy w tygodniu dla podtrzymania efektu.
Długie masz włosy? Jeśli bardzo długie, przytniij. No i staraj się je delikatnie czesać.

174

Odp: wypadające włosy

Tak, peeling świetnie pobudza cebulki włosów, warto stosować!

175

Odp: wypadające włosy

ja zaczęłam brać melatoninę przed snem, na bezsenność i zauważyłam, że włosy mi bardzo szybko zaczęły rosnąć!! i wgl takie z błyskiem xP