1

Temat: Koncerty gwiazd latem

Gdzie i kiedy można zobaczyć polskie zespoły z górnej półki? Mam ochotę wybrać się  na naprawdę duży koncert!

2

Odp: Koncerty gwiazd latem

W każdym większym mieście są takie koncerty, najlepiej sprawdzać na stronach ulubionych zespołów, gdzie aktualnie grają

3

Odp: Koncerty gwiazd latem

Na fanpejdżach i stronach zespołów najlepiej szukać. Polecam też stronę strefaimprez

4

Odp: Koncerty gwiazd latem

Ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu - latem jakoś bardziej mi się chce wychodzić, bywać na imprezach, bo zimę najchętniej spędziłabym śpiąc jak suseł...

5

Odp: Koncerty gwiazd latem

To tak jak ja smile

6

Odp: Koncerty gwiazd latem

Jakie koncerty są zaplanowane w to lato w polsce, czy przyjadą jacyś znani wykonawcy? Mam nadzieję że będzie dużo lepiej pod tym względem niż w roku poprzednim.

7

Odp: Koncerty gwiazd latem

Ja już byłam na dwóch plenerowych w tym roku smile

8

Odp: Koncerty gwiazd latem

Zawiedziona jestem organizacją tegorocznego Lata z Radiem w Stalowej Woli. Wybierałyśmy się z koleżanką na koncert kapeli Golec uOrkiestra. Wyczytała w rozkładzie, że ma się zacząć o 20:30, na stronie radia napisano, ze około 20:50, a tymczasem o tej porze koncert się... skończył. Dotarłyśmy na dwa ostatnie kawałki.

9

Odp: Koncerty gwiazd latem

Zaglądam do teatru jak jestem w Trójmieście- tam zawsze znajdę coś godnego zobaczenia, posłuchania. Do tego klimat gdańskiego teatru, jedyny w swoim rodzaju. Byliście?

Ostatnio edytowany przez marta60 (2017-12-13 23:28:24)

10

Odp: Koncerty gwiazd latem

Dwójka robi świetne koncerty, ostatnio wczoraj w Szczecinie - koncert : piosenki z filmów w wykonaniu m.in. Ani Dąbrowskiej czy Piaska...

11

Odp: Koncerty gwiazd latem

Ja na pewno będę na festiwalu w Opolu, szkoda że to dopiero we wrześniu...