26

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Są specjalne pasty do wybielania myj po każdym posiłku to chociaż trochę się wybielą ,tylko nie licz ,że będą białe jak te zdrowe .

27

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Niestety, nie zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Osobiście korzystam z innych rozwiązań i póki co się nie zawiodłam. Nie wiem, dlaczego przedmówcy mają tak złe doświadczenia…

28

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Jedno to jest wybielanie zębów tak, aby poprawić tylko kolor, a inną sprawą jest np. usuwanie kamienia nazębnego, co też chyba może poprawić nieco barwę na jaśniejszą i ładniejszą, a ponadto usuwa ten kamień, a przecież od niego tworzy się próchnica. Więc wtedy jest zdrowe smile
W Krakowie jest gabinet dentystyczny, który się tym zajmuje:
Ja osobiście zaufałbym raczej stomatologowi, który myśli jak lekarz, a nie jak specjalista od medycyny estetycznej - nawet o medycynie estetycznej. Pytanie, jacy ludzie tam pracują. Sam nie wiem - ktoś może miał doświadczenia?

29

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wiadomo, że trzeba takie rzeczy skonsultować ze stomatologiem i dowiesz się co i jak fachowo zastosować by je wybielić. Jeżeli chodzi o wybielanie to skuteczne jest z żelem, który nie niszczy szkliwa i nie zawiera nadtlenku wodoru oraz innych szkodliwych dla zębów substancji. Bardzo tanie i skuteczne wybielanie dla Poznanianek np oferuje studio ale pewnie w każdym mieście są takie miejsca.

30

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wybielanie martwego zęba jest możliwe, ale warto wiedzieć "z czym się to je";)
Rozpoczyna się ono od prześwietlenia korzenia zęba. Jeżeli jest to konieczne, następuje powtórne leczenie kanałowe. Następnie nawierca się ząb i w jego wnętrzu umieszcza preparat wybielający. Otwór zamykany jest opatrunkiem tymczasowym – fleczerem, który pozostawia się na czas od doby do 3 dni. W przypadku niezadawalającego efektu, zabieg powtarza się 2 lub 3 razy. Po zakończeniu wybielania i zneutralizowaniu środka wybielającego (ok. 2 tyg.), komorę zęba zamyka się „plombą”.

Jeżeli oprócz martwego zęba chce się wybielić także pozostałe zęby, zaleca się rozpoczęcie od zęba martwego. Resztę zębów wybiela się już metodą zewnętrzną – nakładkową lub lampą Beyond.

W większości przypadków efekt rozjaśnienia zęba martwego metodą wewnętrzną  jest satysfakcjonujący.
Warto jednak znać jej ograniczenia:

- Czasem preparat wybielający nie ma możliwości dokładnego spenetrowania całej korony i ząb pozostaje ciemniejszy w niektórych miejscach.
- Istnieje też możliwość, że po kilku latach martwy ząb ponownie ściemnieje.                                                                           
- Skutkiem nawiercenia korony jest jej osłabienie i zwiększone ryzyko złamania.

Alternatywą dla wybielania wewnętrznego  jest wykonanie wkładu koronowo - korzeniowego oraz korony protetycznej. Licówki, które często są brane pod uwagę, mają cieniutką formę, zatem „przepuszczają” naturalny odcień zęba, do którego są przymocowane. Z tego powodu w przypadku bardzo przebarwionego zęba, jego kolor może przebijać.
Cena uzależniona jest od gabinetu.

31

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wybielanie martwych, przebarwionych czy ciemnych zębów to już nie jest wielki problem dla profesjonalnej kliniki stomatologicznej. Poczytaj sobie, jak taki zabieg wygląda i ile ewentualnie kosztuje, bo na stronie jest także cennik wszystkich dostępnych usług.

32

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Doradzicie gdzie mozna wybrać sie na wybielanie we Wrocłąwiu?

33

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Wybielałam oba łuki zebowe. Plus jedną martwą dwójkę na gorze ( uwierz jednak, ze było bardzo widac,ze ząb jest martwy i nie za dobrze to niestety wygladało).

Jestem bardzo zadowolona z efektu. Biały uśmiech sam w sobie dodaje bardzo duzej pewności siebie o czym sama się zresztą przekonałam smile Mają tam dwie metody wybielania zebów.Lampa Beyond oraz wybielanie nakładkowe ( wybielałam tym drugim sposobem z racji tego,że mam bardzo wrażliwe zęby a do takich zebów jest polecane własnie takie wybielanie).

Ostatnio edytowany przez lenne (2017-08-30 10:02:04)

34

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Kwestia jest tu taka, że później trzeba wybielać systematycznie pozostałe zęby, żeby nie różniły się odcieniem...

35

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

Fajne efekty dają paski wybielające, szkoda tylko że na krótko

36

Odp: Wybielaie martwych jedynek.

U mnie szkliwo nie wytrzymuje tych pasków....