26

Odp: Ćwiczenia na kondycje

To prawda, Najlepiej skorzystać z porady profesjonalisty, który dobierze odpowiednie ćwiczenia. A trenerów personalnych nie brakuje. Tutaj  masz namiary na jednego. Myślę, że bez problemu doradzi co i jak.

27

Odp: Ćwiczenia na kondycje

Ja akurat chodzę do klubu fitness. A tam instruktorki zawsze poprawiają, jak się źle wykonuje ćwiczenie.

28

Odp: Ćwiczenia na kondycje

Hm... A czy uważacie, że warto się wspomagać różnego rodzaju suplementami? Ja się właśnie w ostatnim czasie bardzo poważnie nad tego typu rozwiązaniem zastanawiam... Szczególnie moją uwagę przykuła tak zwana glutamina... Jakiś artykuł na jej temat znalazłam gdzieś w Sieci i tam ją naprawdę chwalili... Czy uważacie, że to jest faktycznie tak bardzo warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym. Będę naprawdę bardzo, bardzo wdzięczna... Zastanawiam się czy te porady w tym zakresie są ok

Ostatnio edytowany przez Florine (2017-10-03 14:33:45)

29

Odp: Ćwiczenia na kondycje

Na kondycję świetnie się spisują przeróżnego rodzaju programy tak zwane „hitowe”. Wiem po sobie, że naprawdę świetnie to działa. Tylko oczywiście trzeba się do tego odpowiednio przygotować, bo w przeciwnym razie można sobie problemów narobić... Ale tak czy owak moim zdaniem warto trenować. Ja ostatnio znalazłam w Internecie fajne treningi na masę i będę się w to trochę bawić smile Zobaczymy jakie efekty dzięki tego typu treningowi uda mi się osiągnąć smile Czy uważacie, że coś stąd byłoby ok https://www.budujmase.pl/trening/trening-na-mase

Ostatnio edytowany przez maciejad (2017-11-07 12:03:14)

30

Odp: Ćwiczenia na kondycje

bieganie po schodach daje fajny efekt:)

31

Odp: Ćwiczenia na kondycje

od początku marca ćwiczę 3x w tygodniu po godzince, mój cel to nie tylko kondycja -9 kg, obecnie ważę 69 i nie mieszczę się w ciuchy które jeszcze jesienią zakładałam... Rower, ćwiczenia lekko siłowe, brzuszki, to taka podstawa treningu kondycyjnego jak dla mnie.

32

Odp: Ćwiczenia na kondycje

O super, ja się nie mogę jakoś zebrać w tym roku. Lubię sobie pobiegać a nie mam blisko domu jakiegoś lasu gdzie można bez maski pobiegać. Nareszcie zrobiło się cieplej, to może też wykorzystam rower. Bo biegania w masce to sobie nie wyobrażam. Myślałam w zeszłym roku, że następna wiosna/lato będą już na luzie bez żadnej epidemii a tu jednak nie jest tak pięknie:(

33

Odp: Ćwiczenia na kondycje

Warto wykorzystywać każdą okazję na spacer.