26

Odp: wózek

A ile zapłaciłaś i który wybrałaś. Sklepów jest mnóstwo i trudno się zdecydować. Jeszcze się wahamy co wybrać, stąd moje pytania. Więcej niż 500 zł zapłaciliście?

27

Odp: wózek

Zbliża się zima. Jeśli ktoś z Was będzie zastanawiał sie jaką spacerówkę na zimę wybrać dla dziecka to tutaj jest dobry artykuł na ten temat.

Spacerówka powinna być przede wszystkim bezpieczna oraz posiadać gwarancję oraz atesty ( warto jest dopłacić więcej ale kupić coś porządnego). Nie polecam wózków w jasnych kolorach bo są bardzo podatne na zabrudzenia. Chyba,że będziecie posiadali foliowe zabezpieczenie. Wtedy tak. Można sobie na taki pozwolić.

28

Odp: wózek

Cały zestaw. Coś takiego robi istotną różnicę, a przede wszystkim - jest funkcjonalne. Nie chodzi o to, aby wózek był byle jaki, on ma spełniać oczekiwania i ułatwiać zajmowanie się dziećmi.

29

Odp: wózek

Ja dodam tylko, że wózek musi, ale to absolutnie musi być bezpieczny. Sama niedawno szukałam spacerówki dla swojej siostrzenicy, bo jednak głęboki wózek coraz gorzej sprawdza się w jej przypadku, ponieważ  uwielbia obserwować wszystko dookoła i dlatego też wybrałam dla niej fajny wózeczek spacerowy. Oczywiście posiada on certyfikat, poza tym nie jest ciężki i łatwo się składa i rozkłada. Sama ze swoją spacerówką kilka lat temu mocno się męczyłam, więc wiem, że i ten aspekt jest bardzo ważny, zwłaszcza jeżeli mieszka się w bloku bez windy.

30

Odp: wózek

Oczywiście, że musi być bezpieczny. Myślę też, że musi być wytrzymały. Moim zdaniem warto przejrzeć używane. Dzięki temu można zaoszczędzić, a kupi się coś, co już było używane i nadal dobrze działa.

31

Odp: wózek

Zuma Kids Solution - bardzo sprytny wózek, jak mogę podpowiedzieć. Z siostrą właśnie kupiłyśmy, prosiła o pomoc w wyborze, wielofunkcyjny chciała, żeby taniej, a że mieszkanko ma malutkie i malo miejsca to kupiłyśmy coś co nam sprzedawca doradził - wózek 2w1 że głęboki zmienia sie w spacerowy. Powiem ze fajny patencik , wózio leciutki, wygodny się wydaje bardzo, dość ciekawa opcja

32

Odp: wózek

Zestaw od Tako . Średnia półka cenowa, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalny, z wyższej półki jakościowej. Oczywiście wiele zależy tutaj po prostu od Waszego budżetu i oczekiwań.

33

Odp: wózek

Jak jeszcze nie kupowaliście to chyba radziłabym wybrać ten model - [url=http://www.sklep-tosia.eu/x-lander-xa_p491]x-lander[/url]. Na spacery nadaje się idealnie...

34

Odp: wózek

Do wózka spacerówki warto dokupić Cover Over. Warto rzucić okiem. Produkt doceniło już wielu rodziców. Doskonale zastępuje kocyk. Cover Over jest lepszy, bo zapinany. Nie spada, nie zsuwa się. Do tego zrobione jest z materiału, który nie pozwala ani na wychłodzenie, ani na przegrzanie ciała dziecka.

35

Odp: wózek

Wózki marki Adamex i innych można kupić np. tutaj. Z takich podstawowych rzeczy warto zwrócić uwagę na wagę, wygodną gondolę, czy dno jest równe i stabilne. Znaczenie ma też obicie, możliwość regulacji rączki, koła, hamulce, stelaż, dodatkowe akcesoria, kosz na zakupy... Jeśli dla kogoś to zbyt wiele, zawsze można poprosić o poradę w sklepie. wink

36

Odp: wózek

Jeśli chodzi o śliczne i funkcjonalne wózki to mogę polecić ten który miałam czyli Amelis Hugo. Ma podwójną amortyzację i duże pompowane koła co pozwala swobodnie się poruszać po nierównym terenie. Ma też regulowaną rączkę co bardzo ułatwia wygodne prowadzenie bo można sobie dostosować do wzrostu.

37

Odp: wózek

Świetnie wink Wielkie dzięki za ciekawe porady w tym obszarze tematycznym smile Z całą pewnością mi się przydadzą wink

38

Odp: wózek

Mysle, ze duze znaczenie mają kola, waga i amortyzacja. Bez tego ani rusz smile My niedawno kupilismy riko naturo i jest bardzo dobry. Dobrze stabilnie jeździ praktycznie na kazdym terenie. Jest duza gondola, a waga- no taka typowa jak przy modelu 3 w 1, ale mimo tego wozek leciutko sie prowadzi.

39

Odp: wózek

Ja mam anex  i jestem z niego bardzo zadowolona. Wygodny i poręczny, łatwy w obsłudze, lekki a przy tym solidny i ładnie się prezentuje;)

40

Odp: wózek

A ja lubię wózki stylizowane na retro, są bardzo oryginalne i zwracają uwagę:)

41

Odp: wózek

Dobre są wielofunkcyjne, można je rozłożyć jako pełny wózek do spania,  albo złożyć jak spacerówkę

42

Odp: wózek

Jak widzę to rodzice im mniej sytuowani tym droższy wózek kupują, żeby się "pokazać":)

43

Odp: wózek

Mnie było wszystko jedno jak się pokazać, zależało mi na wygodzie mojej i dziecka. Wózek szybko i sprawnie się składa i rozkłada praktycznie jednym uchwytem. Wpięcie i wypięcie gondoli to kwestia sekundy. Regulowana rączka to mega opcja, bo jestem dużo niższa od męża i świetnie to się u nas sprawdza. Dla mnie ten wózek ma same plusy.