1

Temat: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Macie do polecenia podkład naturalny? oprócz so bio i  lili lolo i sypktich minerałów mam tak suchą i trądzikową twarz że wszytko wygląda tragicznie:( ?

2

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Sprawdź w sklepie Rhea, używałam kiedyś i mam dobre zdanie o tych kosmetykach

3

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Nie tak łatwo znaleźć dobry podkład, zwłaszcza jeśli cera jest problematyczna. Może spróbuj z Oriflame  . Oni mają w ofercie naprawdę sporo różnych podkładów. Konsultant na pewno coś doradzi.

4

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Ewka_]Nie tak łatwo znaleźć dobry podkład, zwłaszcza jeśli cera jest problematyczna. Może spróbuj z Oriflame . Oni mają w ofercie naprawdę sporo różnych podkładów. Konsultant na pewno coś doradzi

nie chcę używać podkładów drogeryjnych ani avon ani oriflame juz przetestowałam chyba wszystkie na studiach byłam konsultantką i nie chce juz takich bo tam sale sylikony konserwanty i pigmenty, gliceryna parafina i tyle i co z tego ze ładne wygląda jak zatyka pory i mam kasze po nich. Kupiłam sobie teraz na promocji w rossmanie z dr ireny eris nawilżający bo w składzie ma same olejki , ekstrakty i właściwości nawilżające ale dalej szukam 100% naturalnego  , miałam z so bio etc i ważył się, minerały również, a staram się by bazą był krem który jest oparty na tej samej podstawie jak podkład czyli jak woda w kremie to podkład woda jak podkłąd z olejkami to krem z olejkami:) miałam też fridge ale nic nie krył zero hmm Jak macie jakieś swoje ulubione naturalne to proszę o rady big_smile

5

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

chyba nie znajdziesz podkładu w 100% naturalnego. może spróbuj koreańskich kremów bb, ale nawet tam są składniki które moga zapychać, uczulać itp.

6

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Wiesz podkład musisz jak najbardziej do koloru swojej cery dopasować, na stronie  możesz sobie pomóc i jak uzupełnisz taka mini ankiete to ci doradzą smile

7

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

ja używam tylko naturalnych eco produktów i ciężko znaleźć makijażystkę, która takie produkty ma a potrzebowałam makijażu na chrzest dziecka.

Ostatnio edytowany przez ecoja (2017-10-18 12:47:50)

8

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Każdy sobie sam dopasować powinien. smile

9

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Wg mnie najlepsze sa kremy bb...
Albo takie wodne czy tam jak najbardziej wodniste podkłady

10

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

polecam podklad mineralny annabelle, mozesz u nich na stronie zamówić próbkę, żeby sobie wypróbować, zobaczysz jak działa na cerę:)

11

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Fajne podkłady ma Delia, i niedrogie

Ostatnio edytowany przez mieszkaniec (2018-01-01 17:20:11)

12

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Wlaśnie sobie zamówiłam z bella świetny podkład matujący także jak ktoś używa to obecnie polecam zamówić

13

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

ja lubię rozświetlające, mam suchą skórę

14

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Warto sprawdzić podkłady z Affect, fajnie stapiają się ze skórą

15

Odp: Naturalny podkład , jaki polecacie ?

Ja mam z Bell hypoalergiczny