1

Temat: maybelline affinitone podkład

Krótka piłka - jaki podkład jest Waszym ulubionym i dlaczego? Mam cerę normalną, bez jakichś większych problemów, o jasnym odcieniu. Mnie zależy najbardziej na trwałości takiego podkładu. Co polecicie?

2

Odp: maybelline affinitone podkład

Używam podkładu konturującego z Bell, bo podkreśla co trzeba i kryje też nieźle:)

3

Odp: maybelline affinitone podkład

U mnie sprawdził się revolon i maybelline stay i yves rocher. Są to jedyne podkłady, które mają odcienie dopasowane do mojej bladej cery. Każde inne są za żółte. Dobrze się trzymają, mają średnie krycie (nie potrzebuję mocnego), nie podrażniają mojej wrażliwej skóry. To moje top3, których raczej nie zabraknie w mojej kosmetyczce.

4

Odp: maybelline affinitone podkład

Jestem właśnie na etapie dobierania sobie odpowiedniego podkładu bo ten który używałam już nie jest produkowany i jestem zmuszona szukać nowego ideału. Jak na razie  pasuje mi najbardziej, ładnie się stapia z kolorem skóry i nie tworzy efektu maski

5

Odp: maybelline affinitone podkład

podkład z Vipery, z serii dermokosmetycznej, same jasne odcienie, ładny efekt na buzi

6

Odp: maybelline affinitone podkład

kiedys byl zarąbisty podkład z mannhatan, ale juz nie produkują, za to znalazlam jeszcze lepszy i to mineralny z annabelle, moj faworyt, bardzo polecam:)

7

Odp: maybelline affinitone podkład

Sama marka niezła, ale nie na każdej skórze się sprawdzi szczerze mówiąc...

8

Odp: maybelline affinitone podkład

Ja jestem zadowolona z Maybelline, chętnie wracam do tej marki.