26

Odp: Manicure i pedicure w domu

Dobrej jakości akcesoria i urządzenia do manicure znajdziecie tu - sklep ma w ofercie także duży wybór lakierów hybrydowych, mają dobre ceny, ale jakość niczym nie ustępuję semilacom, miałam jedne i drugie. Ja sama dbam o paznokcie i dłonie, moim zdaniem manicure u kosmetyczki to strata pieniędzy.

27

Odp: Manicure i pedicure w domu

U kosmetyczki coraz - od wielkiego święta też można zrobić, ale też przyznam że jest to trochę duży wydatek niestety sad Lubię sama robić manicure, stawiam na tradycyjny, czasem maluję paznokcie odżywką.

28

Odp: Manicure i pedicure w domu

Ja na pazury chodze do kosmetyczki, jakoś sama w domu nie mam cierpliwości do manicure. Zastanawiam się nad wybraniem się tam na kilka dni. Odrobina relaksu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła. Chciałabym zadbac o skórę, cerę i paznokcie.

29

Odp: Manicure i pedicure w domu

Rozumiem, że dzięki temu można zaoszczędzić, jednak idąc raz na jakiś czas do kosmetyczki, na pewno nie zbankrutujemy.  Warto czasem sprawić sobie przyjemność.

30

Odp: Manicure i pedicure w domu

ja nakładam sobie hybrydę. Kupiłam lampę i raz na 2 tygodnie stosuję.

31

Odp: Manicure i pedicure w domu

Ja manicure i pedicure robię sama. Dawniej miałam problem z ogarnięciem skórek, więc jeżeli któraś z nimi również się zmaga, to podpowiadam wypróbowanie takiej odżywki do skórek ze złotem - jak dla mnie rewelacja. smile

32

Odp: Manicure i pedicure w domu

Dziewczyny, a macie swoje urządzenia do manicure hybrydowego? Bo ja się zastanawiam czy się opłaca kupić  ??

33

Odp: Manicure i pedicure w domu

ja mam też taki zestaw smile poza tym teraz zgodnie z trendami mam metal effect na paznokciach - kupiłam super metaliczny lakier z miss sporty. Świetnie oddaje ten efekt

34

Odp: Manicure i pedicure w domu

[quote=karolinkamarzec]Dziewczyny, a macie swoje urządzenia do manicure hybrydowego? Bo ja się zastanawiam czy się opłaca kupić ??[/quote]

Podobno robiąc sama taki manicure to nie będzie on tak trwały jak robiony u kosmetyczki. Przetrwa góra 4-6 dni.

35

Odp: Manicure i pedicure w domu

[quote=montumag]ja nakładam sobie hybrydę. Kupiłam lampę i raz na 2 tygodnie stosuję.[/quote]
A lampę kupowałaś stąd, czy z jakiegoś innego sklepu? Pytam, bo sama przymierzam się do zakupu i nie chciałabym kupić dziadostwa.

36

Odp: Manicure i pedicure w domu

[quote=Cleopatra]Ja już mam tego Scholla:) Ogólnie fajny produkt, który bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Końcówki są wymienne i można je sobie potem dokupić. Ładowany jest na jedną baterię, która jest dodana do zestawu. Praktycznie pilnik robi wszystko za mnie. Do tego dokupiłam sobie olejek do pielęgnacji. [/quote]

Chyba zainwestuję, bo brzmi ciekawie. Na Allegro pewnie mają taniej. Ciekawe jak u Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902 ??

37

Odp: Manicure i pedicure w domu

Na profesjonalny manicure chodzę do kosmetyczki, nie chciałoby mi się kupować tych wszystkich akcesoriów do hybryd, a i tak mój manicure nie wyglądąłby tak jakbym chciała. Kosmetyczka zrobi to zdecydowanie lepiej. Czasem tylko daję paznokciom odpocząć i po zmyciu kolorowego lakieru, maluję je jakąś bezbarwną odżywką, teraz mam utwardzającą z proszkiem diamentowym z Bielendy (Total Repair). Dla mnie jest bardzo dobrym zamiennikiem podobnej odżywki z Sally Hansen, kosztuje też dużo mniej.

38

Odp: Manicure i pedicure w domu

[quote=a_grestowa]Ja manicure i pedicure robię sama. Dawniej miałam problem z ogarnięciem skórek, więc jeżeli któraś z nimi również się zmaga, to podpowiadam wypróbowanie takiej odżywki do skórek ze złotem  - jak dla mnie rewelacja. smile[/quote]

Ja do skórek stosuję Instatnt Cuticle Remover, też za Sally Hansen. Próbowałaś?  Po 15 sekundach odsuwasz skórki patyczkiem i już ;-) Gdzieś przeczytałam, że zmiękcza też odciski, a mam takiego jednego bolącego na stopie więc chyba wypróbuję, a co mi tam.

39

Odp: Manicure i pedicure w domu

No ja też mam strasznie problemy ze skórkami wokół paznokci, dlatego szukam czegoś skutecznego, zapytam o ten żel Instatnt Cuticle Remove, ostatnio tez mi się zrobiły odciski od nowych butów, więc i na ten problem go przetestuję smile

40

Odp: Manicure i pedicure w domu

Skórek lepiej nigdy nie wycinać bo rosną ze wzmożoną siłą

41

Odp: Manicure i pedicure w domu

ja niestety ze względu na brak czasu nie mogę sobie pozwolić na wizyty u kosmetyczki, ale na jakośc cery/skóry nie narzekam. Zawsze staram się wybierać kosmetyki, które rzeczywiście przynoszą efekt i tak np. zamawiam kosmetyki z kerpro.pl, które są wykorzystywane w salonach kosmetycznych. Jest zdecydowana różnica między takimi kosmetykami, a tymi dostępnymi w drogeriach. Warto popytać w salonach czy są dostępne, bo zdecydowanie poprawiają jakość skóry. Mają właśnie rewelacyjne kremy do skórek i w ogóle odbudowy płytki. Dla mnie to było wybawienie po hybrydach, które strasznie zniszczyły mi cała płytkę ;/

42

Odp: Manicure i pedicure w domu

Aby móc zrobić sobie manicure i pedicure w domu, musimy zaopatrzyć się w urządzenia do manicure. Najlepiej w jakimś sklepie kosmetycznym.

43

Odp: Manicure i pedicure w domu

Dziewczyny, używacie gumy do paznokci? Takiej zabezpieczającej skórki przez lakierem?
Czasami bardzo mi się spieszy i wtedy odpuszczam malowanie, bo byłoby więcej poprawiania i potrzebuję takiego preparatu. Kiedy maluje na spokojnie, to jest ok.
Możecie którąś z takich gum polecić lub odradzić?

44

Odp: Manicure i pedicure w domu

A wiem jakie, szczerze mówiąc zamówiłam, ale nigdy się nie doczekałam przesyłki.
Podobno można to zastąpić taśmą klejącą..
Ale chętnie zobaczę co Ci dziewczyny polecą...

45

Odp: Manicure i pedicure w domu

ja mam zestaw do hybryd i takimi lakierami maluję paznokcie wink

46

Odp: Manicure i pedicure w domu

U mnie raz w miesiącu obowiązkowo, ale to podyktowane jest tym, że tyle mi hybrydy trzymają. Najpierw robię sobie epiltouch, zmywam dokładnie, wtedy przygotowuje paznokcie do hybryd, maluje, niektórzy wiedzą jak cały cykl wygląda nie będę się zbytnio rozwijać, a na koniec nawilżanie, skórki przy paznokciach oliwką i całe dłonie kremem.

47

Odp: Manicure i pedicure w domu

Manicure i pedicure we własnym domu to spore ułatwienie i oszczędność,oczywiście jeśli się na tym znamy i mamy odpowiednie sprzęty.Nie należy na tym oszczędzać i łasić się na super niskie ceny skomponowanych,gotowych zestawów do samodzielnego wykonywania manicuru. Jeżeli już się na to zdecydujemy to warto odwiedzić sklep
oferuje on nam zestaw 25 produktów oraz lampę Led dzięki którym wykonamy trwały i elegancki manicure dobrymi i sprawdzonymi produktami.

48

Odp: Manicure i pedicure w domu

ja w piątek robiłam sobie manicure i zrobiłam sobie frencha typu ombre. Bardzo fajnie się prezentuje i szybko się go robiło.

49

Odp: Manicure i pedicure w domu

Sama robię w domu hybrydy, a co do pielęgnacji dłoni fajnie spisują się maski w formie rękawiczek. Są dla mnie rewelacyjne, pozbywam się całego martwego naskórka. I mogę je zastosować zarówno przed zrobieniem pazurów jak i po, bo ich nie niszczą. smile

50

Odp: Manicure i pedicure w domu

nieumiejetnie polozne hybrydy niestety potrafia zniszczyc plytke panzokcia ;/