1

Temat: Salon kosmetyczny

Planuję otworzyć salon kosmetyczny. Mam kilka kursów kosmetycznych. Czy do założenia salonu potrzebuję też studiów kosmetycznych?

2

Odp: Salon kosmetyczny

Wcale nie potrzebujesz studiów, tylko biznesplanu, i pomysłu jak dotrzeć do klienteli...

3

studiów nie, ale teraz klienci bardzo zwracają uwagę na wszelkie kursy, szkolenia i inne tego typu rzeczy. Coraz częściej się spotykam z pytaniami co skończyłam, jaką mam wiedzę, mówiąc szczerze kiedyś tego nie było, ale teraz klient ma większy wybór pomiędzy firmami więc wybiera, co wcale mnie nie dziwi. ja wprowadziłam do mojego salonu system rezerwacji [url]https://mwizyta.pl/portal2/dla-kogo/salonykosmetyczne[/url] więc jak ktoś zaczyna to super sposób na pozyskanie nowych klientów, ale również żeby zatrzymać dotychczasowych jak ktoś już taki salon prowadzi. warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem jest to coraz bardziej popularny sposób i fajnie wprowadzić go od samego początku. Ma wiele funkcji np. kontakt z klientem, ale również pomaga w zarządzaniu pracownikami i zasobami. U mnie klientki same mówią, że super, że taki system został wprowadzony, też jest to znak, że inwestujemy w taki salon i zwracamy uwagę na nowe technologię. Nawet nie wiedziałam, że tak zwraca się uwagę na takie niby drobne rzeczy a ma to ogromne znaczenie. Ja mówiąc szczerze nie raz miałam ogromne zamieszanie, dwie klientki na tą samą godzinę, one czasem zapominały nie przychodziły teraz nagle problem zniknął i jest dużo prościej

Ostatnio edytowany przez buena (2017-07-19 16:22:23)

4

zgodzę się z buena, zaciekawił mnie też ten system rezerwacji co podałaś, ciekawy pomysł