26

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Maska z glinki zielonej pomaga na zaskórniki i rozszerzone pory.

27

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Tutaj już opisywałam krok po kroku ja robię maseczkę by pozbyć się zanieczyszczeń i wągrów:
zwróć szczególnie uwagę na etapy oczyszczania - nie robię parówki by nie oparzyć twarzy tylko delikatnie oczyszczam ciepłym, ale nie gorącym ręcznikiem!

28

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Maseczka - peeling z Bielendy Magic Peel, jest to peeling gruboziarnisty przeznaczony dla cery tłustej/mieszanej, który zawiera kwas glikolowy i kwas cytrynowy. Oczyszczają one i rewitalizują cerę, poprawiają jej koloryt, zwężają pory i łagodzą trądzik. Pod wpływem peelingowania produkt zmienia kolor z białego na seledynowy i oznacza to, że wykonaliśmy zabieg prawidłowo.

29

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

plastry moja droga, plastry! chyba, że masz duży problerm to najlepsze wiadomo będzie oczyszczanie u kosmetyczki

30

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

U mnei świetnei sprawdzają się glinki i wsypywane do nich kapsułki z węglem gdy trzmyam taką maseczkę następnei zmywam i peelingiem kawitacyjnym zakanczam oczywiscie wszytko w domowym zaciszu i tak powarzane regularnei zabiegi utrzymują mój nos czysty big_smile gdy tylko jestem nieregularna problem powraca . Na co dzień używam kosmetyków naturalnych np make me bio czy vianek . Zauważyłam że twarz bardzo się poprawila a makijaż lepiej wygląda i się trzyma smile

31

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Oczyszczająca pasta z ziaji, z serii liście manuka, bardzo fajnie oczyszcza, tylko trzeba uważać, żeby nie przesadzić i nie używać za często bo podrażni.

32

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Ja mam sklonnosc do wagrow na nosie i zaczelam stosowac takie specjalne paski na bazie wegla, ktore przyklejasz i po kilku minutach odklejasz. Porzadnie oczyszczaja, nie podrazniaja i mam wrazenie, ze tych wagrow pojawia sie coraz mniej. Eveline ma w sprzedazy takie paseczki, tanie i dobre smile

33

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Podstawa to oczyszczanie i żel punktowy na wągry. I nie dotykać twarzy brudnymi rękami...

34

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Kosmetyczka to najlepiej zrobi. W domu to często koczy się wtórnym zakażeniem lub bliznami.

35

Odp: Jak pozbyć się wągrów?

Plastry dobrze oczyszczają pory.