1

Temat: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Jakiej firmy meble kuchenne byście polecali? Na co zwrócić uwagę. Czy standardowe szafki, czy dołożyć i szuflady? Ja mam dwuletnią kuchnie, zawiasy co chwila muszę podkręcać, bo drzwiczki opadają. Aż mnie dreszcz przechodzi gdybym miała szuflady? Parę innych wad też mogłabym wymienić. Ale skupmy się na pożądnych meblach.

2

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja meble do kuchni zamawialam jakiś czas temu. Rónież zależało mi na wysokiej jakości ale nie oszczędzałam tylko od razu kupiłam komplet porządnej firmy. Może nie jest to takie tanie ale meble takie są o wiele lepiej wykonane i kuchnię kupujesz na kilka dobrych lat a nie na dwa czy trzy

Jest to firma, w której zamawialiśmy meble. Może nie jest najtaniej ale meble wykonane naprawdę porządnie.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2016-04-06 15:12:42)

3

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja kupiłam takie meble na wymiar. Dodatkowo miały już sprzęty agd w wyposażeniu, więc naprawdę tanio mi to wyszło.

[img]//spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/b7/2b/9a/sprzedam-meble-kuchenne-agd-krzysztoforzyce-297113977.jpg[/img]

4

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Jeśli masz otwartą kuchnię to pomyśl od razu jakie chciałabyś mieć . Przy otwartej kuchni wszystko powinno współgrać i stanowić harmonijną całość. Czasami stworzenie takiego idealnego wnętrza nie jest proste, ale warto - w końcu mamy się czuć rewelacyjnie w swoim domu smile

5

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

ja wybieram takie, jakie mi się podobają, marka to drugorzędna sprawa.

6

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

W BRW mają fajne nowe kolekcje, warto obejrzeć

7

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

piękne te meble ale całkowicie nie dla mnie zbyt zimne ja tam wolę meble w stylu angielskim to taki styl nowoczesny a zarazem klasyczny a pastelowe kolory dodają kuchni ciepła i przytulności, słyszeliście o takim stylu? Jeżeli nie to zobaczcie zdjęcia , znajdziecie tam również informacje o doświadczeniu stolarzy którzy wykonują kuchnie na wymiar nawet najbardziej zakręcone.

8

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

A moim zdaniem te meble z BRW są nijakie. Już bardziej podobają mi się kolekcje Ikea.

9

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja ostatnio zauroczyłam się tymi meblami  smile Kto wie, może kiedyś sobie na nie pozwolę smile

10

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Marka to drugorzędna sprawa, ale muszą być białe:)

11

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

W przypadku mebli do kuchni marka nie ma większego znaczenia - nieraz lokali wykonawcy robią ładniejsze i lepszej jakości meble od renomowanych producentów. Ja radzę sugerować się wyglądem i jakością materiałów. W Poznaniu bardzo ładne meble kuchenne (takie na wymiar) robią tu można zobaczyć niektóre.

12

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

ja miałam ochotę na poważne zmiany w kuchni ale nie miałam za wiele pieniędzy. Postanowiłam więc zrobić wielką przemianę małym kosztem - mianowicie zamówiłam na stronie  fronty do moich szafek pod wymiary starych i kuchnia zmieniła się nie do poznania!

13

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Tu macie wizytówkę firmy Euro Meble Robią meble na wymiar, szczególnie kuchenne, lubią wyzwania, są kreatywni. Ostatnio korzystała z ich usług moja siostra, która ma bardzo małą kuchnie, a oni zdziałali cuda i zrobili solidne, bardzo funkcjonalne meble, a kuchnia wydaje się większa.

14

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Konkretnej firmy nie polecę, bo każdy ma inny gust. Osobiście uważam, że najlepiej poprzeglądać portfolio poszczególnych firm i coś wybrać. Bo rozumiem, że chodzi Ci o meble na wymiar? Pamiętaj też, że część mebli warto kupić gotowych. Meble takie jak np. tego typu stoły czy krzesła lepiej jest kupić gotowe, bo wyjdzie Ci to dużo taniej niż na zamówienie.

15

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Ja niestety nie mam zielonego pojęcia...

16

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Może warto w tej kwestii bardziej popytać znajomych? Tego typu polecenia są chyba najbardziej wiarygodne smile

17

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Trudno polecić jakąś firmę, najlepiej zdać się na swój gust co by nam pasowało. BRW ma dość fajne meble.

18

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Skoro przymierzacie się do urządzania kuchni to na pewno zainteresuje Was oferta na kuchnie którą znajdziecie na zadowolenie.pl/agd/kuchnie i na pewno nie będziecie zawiedzeni. Ja zamawiałam z początku drobne sprzęty ale kiedy okazało się, że bardzo dobrze się sprawują a ich ceny nie są wygórowane, to zaczęłam stopniowo wymieniać większe sprzęty które służą mi do dzisiaj.

19

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Jeśli chodzi o meble kuchenne to tutaj mają bardzo ładne zestawy. Myślę, że wybór modeli jest tak duży, że w przypadku większości kuchni bez problemu można coś dopasować. Ja lubię nowoczesne rozwiązania, dlatego postawiłabym na zestaw kuchnia lux 3 - najbardziej w moim stylu.

20

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Meble, a porządne meble to faktycznie różnica. Ja robiłam . Wybrałam meble od nich bo są naprawdę porządne. W takich meblach nie ma prawa się coś odkręcić czy odpaść. W ogóle nie wyobrażam sobie mebli bez szuflad czy szafek cargo. Właśnie po to robi się meble na wymiar, by były dopasowane do naszych potrzeb i dobrze zaprojektowane, tylko wtedy będą nam naprawdę długo służyły.

21

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Popieram w 100% przedmówcę smile Nic dodać, nic ująć smile

22

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

A ja chciałam się Was poradzić o meble, ale dotyczące nie kuchni, a przedpokoju. Myślicie, że stojak na obuwie jest dobrym rozwiązaniem? Do tej pory swoje i bliskich buty trzymałam w szafce, ale powoli przestają się mieścić. Poza tym, wydaje mi się, że najpotrzebniejsze buty zawsze warto mieć na podorędziu. W tym sensie stojak do przedpokoju byłby mi bardzo przydatny. Znalazłam nawet fajne oferty na ceneo -  , ale chciałabym jeszcze poznać Wasze zdanie.

23

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Trudno mi polecać, bo sama planuję zakup mebli do kuchni. Ja zamówię kuchnię w Bielsku-Białej prawdopodobnie w tej firmie:

24

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

Lepiej zainwestować w meble na wymiar, to lepsze rozwiązanie, szczególnie jak kuchnia jest mało ustawna. Zobaczcie sobie ofertę  jak jesteście z okolic Szczecina warto wziąć ich pod uwagę. Mają dobre ceny, firma jest terminowa, realizują różne zlecenia, wykonują również meble nietypowe, to jest ich zaleta. Maja w ofercie przede wszystkim meble biurowe, kuchenne oraz szafy.

25

Odp: Meble do kuchni. Jakiej firmy ?

My mamy robione na wymiar z GAwina, i jesteśmy bardzo zadowoleni a to już kilka lat