26

Odp: Czy to dobry prezent?

jak już wiemy co podarować na prezent to połowa sukcesu za nami. Gorzej jak nie mamy pomysłu co kupić np naszej dziewczynie. To wtedy dobrze jest poczytać jakieś fora lub strony poświęcone prezentom jak np ta strona Znajdziecie tam asę pomysłów i to w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie.

27

Odp: Czy to dobry prezent?

Jak się jej podoba, to czemu nie. Ja bardzo chciałabym dostać taki odkurzacz do szyb . Niestety mąż twierdzi, że nie wypada mu kupić mi sprzętu do sprzątania sad Szkoda, bo naprawdę myślę, że ten gadżet usprawniłby mi ogarnianie domu.

28

Odp: Czy to dobry prezent?

a co powiecie na taki prezent ? jesli ktoś lubi muzykę elektroniczną i tiest oto super prezent - na pewno niezapomniane są takie przeżycia po takim koncercie! ja sama bym poszła chętnie smile

29

Odp: Czy to dobry prezent?

Fajnym prezentem może być  w której znajdziesz fajne dodatki typu galanteryjnego. Wiele ciekawych propozycji  w dobrych cenach i fasonach. Mi się podoba coś takiego jak tutaj:

30

Odp: Czy to dobry prezent?

Ja stawiam w tym roku na biżuterię hand made z Kuferart:)

31

Odp: Czy to dobry prezent?

A ja w tym roku podaruję bliskim fotokalendarz, piękne widziałam tutaj Wystarczy wybrać fotki i wzór a jest ich bardzo dużo!!!

32

Odp: Czy to dobry prezent?

jeśli szukacie fajnych pomysłów na naparwdę dobre prezenty, to koniecznie zajrzyjcie tutaj:  - znajdziecie tutaj mega promocje na artykuły z elektroniki i nie tyko - naprawdę warto przejrzeć aktualne oferty, sama kupiłam dzięki nim prezenty dla rodzinki smile

33

Odp: Czy to dobry prezent?

Też przeważnie szukam w necie na różnych stronach inspiracji na prezenty, zawsze miałam problem z wyborem prezenty dla facetów, teraz mi to nie grozi, zamawiam coś z tej stronyi po kłopocie smile

34

Odp: Czy to dobry prezent?

Teraz to chyba inaczej się nie kupuje ;p sama właśnie szukam i stanie chyba na tym, że cała rodzinka dostanie piżamy na gwiazdkę i chyba zrobię zakupy  smile widzę, że asortyment jest całkiem dobry, materiały wysokiej jakości więc kupuję, bo za chwilę się okaże że nikt nie dostanie prezentów ;p

35

Odp: Czy to dobry prezent?

[quote=voyage]Beznadziejny.. Kobiecie kupuje się perfumy, kosmetyki lub wyjazd do spa, a nie jakieś dziwne gadżety...[/quote]
Zdecydowanie się zgadzam smile W ogóle co to za pomysł kupować kobiecie takie dziwne gadżety tongue

36

Odp: Czy to dobry prezent?

W tym e-sklepie   mają ciekawy zestaw prezentowy dla dziewczyny. Jeśli chodzi o bluzę sportową to wybierasz rozmiar i kolor;) chciałabym dostać coś takiego;0

37

Odp: Czy to dobry prezent?

Ja niestety mam mały problem z wyborem prezentu dla dziadka. Babci już kupiłam prezent i jest to personalizowana doniczka, ale jesli chodzi o dziadka, to nie mogę się zdecydować. Nie tak dawno trafiłam na taki artykuł  w którym autorzy opisują m.in. beczułkę na alkohol a także karafkę. Oba te przedmioty są personalizowane. Jak myślicie, który będzie lepszy? Skłaniałabym się bardziej ku karafce, ale nie mam pewności, czy beczułka nie byłaby lepsza. Doradzicie?

38

Odp: Czy to dobry prezent?

Szukajcie fajnych pomysłów, próbujcie to dopasować z głową - patrzcie po Prezent Marzeń. Trudno powiedzieć jakie macie oczekiwania, ile chcecie wydać. Nic nie jest do zrobienia na już - tam macie masaże, spa, wypoczynek, baseny - to chyba odpowiedni kierunek, prawda?

39

Odp: Czy to dobry prezent?

My kupiliśmy to co młodzi chcieli już po weselu.

40

Odp: Czy to dobry prezent?

Moim zdaniem dobry prezent to taki, jakiego sami byśmy sobie nie zrobili. Macie pakiety z Prezent Marzeń, jest spa, jazda czołgiem, nauka tańca na rurce i wiele innych tematów, jakie powinny zrobić duże wrażenie. Nie stawiajcie na byle jakie prezenty - szukajcie pomysłów, które robią dużą różnicę, po prostu.

41

Odp: Czy to dobry prezent?

A ogólnie to raczej zdecydowanie ten kierunek -
Nie sądzę, aby tego typu prezent komukolwiek nie podpasował. Raczej wszyscy będą zdecydowanie zadowoleni ;-)

42

Odp: Czy to dobry prezent?

Kup jej lepiej braster. Inwestując w jej zdrowie, zainwestujesz w wasze uczucie smile Każda kobieta powinna badać piersi regularnie i dokładnie, a ten sprzęt zrobi to właściwie za nią.

43

Odp: Czy to dobry prezent?

A może coś z tego typu  zabiegów kosmetycznych, masaż lub spa ? Myślę że to bardzo ciekawy pomysł na prezent który pozwoli na odrobinę odprężenia i relaksu a także wpłynie dodatkowo na urodę i zdrowie wink

44

Odp: Czy to dobry prezent?

A co myślicie o deskorolce elektrycznej jako prezencie dla takiego starszego dziecka:  Myślicie że taki gadżet mógłby się spodobać?

45

Odp: Czy to dobry prezent?

Pewnie tak, to teraz bardzo modny gadżet. Ale tym się nie kieruj, bo wiesz jak to jest, pobawi się dwa dni i zapomni. Może coś bardziej praktycznego, coś co porządnie wykorzysta? smile

46

Odp: Czy to dobry prezent?

Sprawdzone pomysły są najlepsze. To znaczy przynajmniej moim i Twoim zdaniem. Osobiście nigdy nie zawiodłem się na sprawdzonych pomysłach.

47

Odp: Czy to dobry prezent?

Moim zdaniem dobrze w roli prezentu sprawdził by się smartwatch, o coś takiego mi chodzi  bardzo praktyczny prezent i do tego elegancki gadżet, każdy był by zadowolony z takiego fantu.

48

Odp: Czy to dobry prezent?

A czemu nie kupić czegoś sprawdzonego? Przecież takie prezenty zawsze są najlepsze. Ja teraz planuję zakup dla mojej kobiety i już mam upatrzone w  jej ulubione perfumy. Jestem przekonany, że ten prezent bardzo przypadnie jej do gustu. Pomyślcie o podobnym zakupie smile

49

Odp: Czy to dobry prezent?

Dla kobiety coś z biżuterii, flakon z perfumami i kwiaty. Potem wspólne wyjscie do kina i romantyczna kolacja.
Taka opaska to jak komplet garnków lub patelnia dla teściowej.

50

Odp: Czy to dobry prezent?

Mój lubi majsterkować, może mu się przyda ten link smile