1

Temat: Beż? A może inny kolor ściany?

Właśnie rozpoczęłam remont pokoju, jutro ma przyjść pan szpachlować ściany, a ja wciąż nie mogę się zdecydować na kolor ścian. Najpierw miałam w głowie beż , ale potem zobaczyłam szare ściany i się zakochałam. Ale nie do końca jestem przekonana, może macie jakieś inne pomysły jaki kolor ścian ładnie by się skomponował z białymi meblami?

2

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Hmmm... pomysł z tym fioletem wygląda ciekawie. A mieliście na myśli jakiś konkretny odcień?

3

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Odcieni szarości jest mnóstwo i ja bym się obawiała że źle dobiorę i będzie brudny kolor lub bardzo zimny

4

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Większość osób wybiera biel, szarości i czerń. Nie oznacza to, ze trzeba ślepo podążać za trendami. To Twoje mieszkanie, więc jeśli podoba Ci się beż, to idź w tym kierunku. znajdziesz kilka pomysłów. Masz przed sobą niełatwe zadanie, ale gdy skończysz, będziesz szczęśliwa. Nie rezygnuj z marzeń.

5

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Lubię zieleń i poomarańcz na ścianach.

6

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Najbardziej lubię biel na ścianach, ale w pokoju dziennym mam pomarańcze i czerwienie, a w sypialni beż z burgundem. Moim zdaniem warto eksperymentować wink

7

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Ciemne ściany u mnie odpadają, bo mam okna na północ... Tylko jasne kolory, ja akurat lubię żółty, oraz ecru

8

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

W ogóle ciemne ściany w domu to pomyłka... Jasne tu tylko pasują

9

Odp: Beż? A może inny kolor ściany?

Kiedyś podobał mi się ciemny fiolet na ścianach, czekoladowy, ciemnozielony, ale w katalogach. W rzeczywistości trzeba by mieć obszerne wnętrze, dobrze doświetlone, z dużymi oknami i zasłoniętymi przez meble i obrazy ścianami, żeby ten ciemny kolor nie przytłaczał, przebijał gdzieniegdzie pomiędzy wystrojem pokoju. Pomieszczenia, w których cała ściana jest odsłonięta i pomalowana na ciemno są takie... nachalne.

Koleżanka fajnie rozwiązała ten problem umieszczając na jednej ze ścian fototapetę i ograniczając w ten sposób dominację ciemnego koloru.