51

Odp: Depilacja laserowa

ja też ostatnio spróbowałam depilacji laserowej, w prawdzie byłam jedynie na jednym zabiegu, ale szykuje się na kolejne, trzeba ich odbyć pięć, myślę, że się opłaca je zrobić, owszem troszkę bólu jest ale potem nie trzeba się męczyć,  wszystko zostało bardzo profesjonalnie wykonane, można wcześniej o wszystko zapytać i przygotować się psychicznie do zabiegu, po za tym sam zabieg to naprawdę nic strasznego, przede wszystkim trzeba mieć dobre nastawienie, a potem to już z górki smile

52

Odp: Depilacja laserowa

[quote=Marysianeczka]racja, oczywiście są bardziej wrażliwe miejsca i mniej. Ale te zabiegi są na tyle krótkie ze warto wytrzymać. Nieporównywalne w ogóle to bólu jaki powoduje depilator![/quote]
W trakcie zabiegów laserem vectus nie powinno się odczuwać bólu. I już po pierwszym zabiegu można zaobserwować znacznie mniejszą ilość owłosienia

53

Odp: Depilacja laserowa

Ipl nie polecam . Aktualnie jest bardzo wiele promocji na tego typu zabiegi  na gruponach ale nie macie co oczekiwać dobrych efektów bo jest to zabieg delikatny, potem włoski całkowicie odrastają. Jedyny prawdziwy laser to light sheer, na który sama się zdecydowałam i który jest w stanie usunąć wszystkie włoski całkowicie. Jest bardzo wiele gabinetow z depilacją .
Jest tutaj opisane jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji. Powinnyście zwracać uwagę na czystość, opinie o gabinecie oraz na to jakie przede wszystkim posiadają tam urządzenie do depilacji.

54

Odp: Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to super sprawa, jednak trzeba mieć na takie zabiegi odpowiedni fundusz, ponieważ trzeba ich wykonać kilka. Jednak efekty są bardzo zadowalające. Ja nie robiłam co prawda nóg, a pachy, ale mam problem z głowy raz na zawsze. Jeszcze nie robiłam zabiegu przypominającego, ale trzeba taki zrobić mniej więcej raz w roku. Jednak taka forma depilacji jest bardzo skuteczna.

55

Odp: Depilacja laserowa

A najgorsze, ze po paru latach włoski mogą odrosnąć i znowu trzeba wydać te pieniądze.

56

Odp: Depilacja laserowa

Powiedzcie mi, czy to naprawdę działa? Czy zauważyłyście, że włoski już nie odrastają? Że jest ich mniej? Po jakiej ilości zabiegów to zauważyłyście? Mocno się nad tym zastanawiam, ale jednak koszty mnie przerażają..

57

Odp: Depilacja laserowa

A czy ktoś myślał o zabiegu depilacji laserowej]? Miejsce wydaje się całkiem na poziomie.

58

Odp: Depilacja laserowa

[quote=katasia]A najgorsze, ze po paru latach włoski mogą odrosnąć i znowu trzeba wydać te pieniądze.[/quote]

Nie możliwe! Gdzie o tym słyszałaś?? Przy depilacji laserowej laser niszczy cebulki włosowe więc nie ma szans żeby te włoski odrastały, ale fakt że trzeba taki na taki zabieg wybrać dobrą nowoczesną i sprawdzoną klinikę np. Beauty Skin,  bo wtedy masz gwarancję że będzie to zabieg prawie bezbolesny.

59

Odp: Depilacja laserowa

Dokładnie, najważniejsze żeby był jak najmniejszy ból podczas zabiegu, salon kosmetyczny, korzysta z jednego z najlepszych laserów na rynku laser soprano ice. Znajoma bardzo chwaliła sobie ten gabinet, ja też zamierzam skorzystać z ich oferty.

60

Odp: Depilacja laserowa

Tak jest, dlatego zapoznajmy się ze wszystkimi opcjami jakie są.

61

Odp: Depilacja laserowa

U mnie laser chyba odpada mam zbyt jasne włoski wolę nie ryzykować chyba skuszę się na to epilfree o którym dziewczyny wcześniej wspominały, metoda wydaje się bardziej bezpieczna no i tańsza niż laser.

62

Odp: Depilacja laserowa

Wiele dziewczyn na forach pisze, że nie widzą żeby włoski zniknęły, albo że szybko odrastają. Mają podrażnienia, nie są w ogóle zadowolone z efektu. Szczerze? Jak mam już wydać tyle kasy to chciałabym żeby efekt był trwały. Długo szukałam dobrego gabinetu, w którym mają (warunek obowiązkowy) nowy sprzęt. Myślę, że to ważne i wpływa na efekt. Jestem na razie po drugim zabiegu epilacji Vectus i już widzę różnicę! A co dopiero po kolejnych czterech zabiegach, które mnie czekają... jedyny dyskomfort to lekkie pieczenie, ale mam trochę suchą skórę, więc może dlatego. Pan doktor w tłumaczył mi, że to normalne i że wystarczy użyć po zabiegu kremów łagodzących. Ot cała filozofia. Będę szczerze polecać tę klinikę, bo wiem jak dbają tam o pacjenta i  jak dobry mają sprzęt i fachowców.

63

Odp: Depilacja laserowa

Bo problem jest taki, że laser nie działa na jasne włosy, a nie każdy o tym wie. Ludzie liczą na cuda wianki, a światło lasera nie widzi jasnych włosów, stąd brak efektów i tego nawet najlepszy i najnowszy sprzęt nie przeskoczy. Ja jestem naturalną blondynką, więc z lasera nie skorzystałam, mimo, że chciałam, ale niestety po konsultacji mi to odradzono. Zdecydowałam się wtedy na epilfree i ta metoda się u mnie świetnie sprawdziła, więc to polecam.

64

Odp: Depilacja laserowa

[quote=bataza]Depilacja laserowa to pic na wodę. Ja miałam 7 razy robioną i włosy dalej odrastają.[/quote]

A po jakim czasie ci odrastają? I jaki laser?

65

Odp: Depilacja laserowa

Ja polecam depilator laserowy  - rewelacja! Po roku mam już spokój

Ostatnio edytowany przez luca93 (2017-05-23 08:35:50)

66

Odp: Depilacja laserowa

ja miałam depilację laserem aleksandrytowym. Pachy- 6 zabiegów, ostatni jakieś 2 lata temu i wyrósł mi tylko jedn kudeł- gdzieś pominięty mieszek. Tam, gdzie robiłam są darmowe poprawki więc się umówię. na bikini robiłam 3 zabiegi, odrosło niewiele. Zabieg dośc bolesny, ale do wytrzymania- choć to kwestia osoby obsługującej laser, żeby dobrze ochłodziła miejsce i dawała odpowiednie przerwy. Jestem bardzo zadowolona

67

Odp: Depilacja laserowa

Ja wykonywałam taki zabieg. Z doświadczenia wiem, że warto zerknąć na salon  we Wrocławiu jak ktoś jest z tamtych stron. Mają tam super godny depilator i fajne efekty.

68

Odp: Depilacja laserowa

Uważam że na pewno na początku warto udać się do gabinetu, aby sprawdzić czy taka depilacja rzeczywiście działa, ponieważ najlepiej dla lasera jest jak włosy są ciemne a skóra jasna. Sama korzystałam z zabiegów w tym gabinecie co i Wam moje drogie polecam!

69

Odp: Depilacja laserowa

Ja niedawno pierwszy raz zdecydowałam się na depilację laserową i jestem zachwycona efektem. Zabieg jest bardzo komfortowy, a efekty utrzymują się kilka tygodni. Na razie zdecydowałam się jedynie na depilację laserową nóg, ale myślę, że w przyszłości zastanowię się również nad pachami i strefą bikini, tym bardziej na lato jest to świetne rozwiązanie i oszczędność czasu smile Jeśli się wahacie podsyłam fajny artykuł opisujący wszystkie cechy tej metody usuwania owłosienia : )

70

Odp: Depilacja laserowa

[quote=buena]Ja też uważam, że to nie boli. Ale to może zależy od tego, kto robi zabieg.[/quote]
Przy swojej pierwszej depilacji  trochę miałam obawy, ale okazały się bezpodstawne. Depilacja była całkowicie bezbolesna  i ze skórą nic złego się nie działo. Czeka mnie ostatnia trzecia seria i będą miała święty spokój w ciągłym pojawianiem się włosków i kłopotliwych miejscach

71

Odp: Depilacja laserowa

Depilacja laserowa, to podobnie i dla mnie najlepsze możliwe rozwiązanie. Czytałam o wszystkich wskazaniach i przeciwwskazaniach i z pełną informacją udałam się na depilacje okolic bikini. Obawy były na początku, ale nie żałuje.

72

Odp: Depilacja laserowa

Żeby depilacja była skuteczna trzeba świadomie wybrać gabinet - sprawdzony i wiarygodny. Podstawa to żeby mieli LASER a nie IPL. Najbardziej sprawdzony jest LightSheer oraz lekarza dermatologa. Wtedy skuteczność jest gwarantowana. Boicie się bólu - upomnijcie się o krem znieczulający EMLA podczas konsultacji lekarskiej-lekarz wypisze receptę i wytłumaczy jak się znieczulić. CENA: dobre gabinety mają różne formy rabatów- często trzeba zapytać. Zwykle gdy się planuje większą ilość zabiegów (np różne partie ciała) dostaje się rabat - trzeba po prostu rozmawiać, pytać i indywidualnie dogadywać się - wszystko zależy od włosów, karnacji, powierzchni ciała. ALE PAMIĘTAJCIE - co tanio to drogo - znam wiele osób, które wydały kasę na IPL a później i tak wydawali na LightSheer bo zabiegi IPL okazały się nieskuteczne.

73

Odp: Depilacja laserowa

[quote=RenataN]Żeby depilacja była skuteczna trzeba świadomie wybrać gabinet - sprawdzony i wiarygodny. Podstawa to żeby mieli LASER a nie IPL. Najbardziej sprawdzony jest LightSheer oraz lekarza dermatologa. Wtedy skuteczność jest gwarantowana. Boicie się bólu - upomnijcie się o krem znieczulający EMLA podczas konsultacji lekarskiej-lekarz wypisze receptę i wytłumaczy jak się znieczulić. CENA: dobre gabinety mają różne formy rabatów- często trzeba zapytać. Zwykle gdy się planuje większą ilość zabiegów (np różne partie ciała) dostaje się rabat - trzeba po prostu rozmawiać, pytać i indywidualnie dogadywać się - wszystko zależy od włosów, karnacji, powierzchni ciała. ALE PAMIĘTAJCIE - co tanio to drogo - znam wiele osób, które wydały kasę na IPL a później i tak wydawali na LightSheer bo zabiegi IPL okazały się nieskuteczne.[/quote]


No jasne... boisz się bólu to się znieczul...
Lepiej iść do gabinetu gdzie mają sprzęt oparty o nowszą technologię niż ten cały light sheer.
Przyjaciółka raz poszła na zabieg tym laserem i bardzo żałowała.
To nie prawda że IPL nie działa, trzeba tylko wybrać miejsce gdzie mają nowy sprzęt i wymieniają głowice a nie oszczędzają na wszystkim.
Nowy IPL zadziała, możecie mi wierzyć smile

74

Odp: Depilacja laserowa

Ostatnio takie zabiegi estetyczne są bardzo popularne. Na pewno warto dowiedzieć się więcej. Pozdrawiam! smile

______

75

Odp: Depilacja laserowa

ja się zdecydowałam na depilację  w łodzi, mogę polecić panie które tam pracują, pełen profesjonalizm i dobre efekty smile