1

Temat: Pomysł na prezent dla dziecka

Jak sądzicie, jaki prezent można ofiarować mamie i dziecku, kiedy odwiedza się je po raz pierwszy, od kiedy są razem?
Dość długo myślałam o jakimś odpowiednim upominku i tak sobie pomyślałam, że jeżeli chodzi o maluszka, fajną opcją będzie np. jakiś kocyk, albo pościel , a w przypadku mamy ulubione perfumy. Co sądzicie o takim pomyśle?

2

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Kocyk/pościel moim zdaniem super, ale perfumy... no ja bym nie kupiła, bo jednak świeżo upieczona mama na pewno dużo czasu będzie spędzać z bobasem i nie będzie chciała drażnić go zapachem perfum.

3

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Kocyki są świetne, ale mamie na pewno też przyda się ładny zestaw pościeli dziecięcej, jeśli to dziewczynka, to polecam motyw Barbie. Wbrew pozorom rodzice, cieszą się na takie praktyczne prezenty, bo to oszczędza im wydatków, których i tak mają w tym okresie dosyć sporo. Także na pewno taki gest zostanie doceniony smile

4

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Także uważam,że pomysł na prezent w postaci pościeli dla dziecka jest bardzo dobry.
Dla dziewczynki wybrałabym taką pościel z zawsze modnym motywem Myszki Miki.

5

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Pościel zawsze się dziecku przyda. Wiele ciekawych inspiracji na prezenty można znaleźć na stronach www. Może tam coś Ci się spodoba. W sklepie można zamówić ręcznie robione zabawki, dekoracje do pokoju dziecięcego i inne tego typu rzeczy - w sam raz na oryginalny prezent smile

6

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

A nie lepiej po prostu kupić jakąś zabawkę? Z tego dziecko na pewno się ucieszy i to najbardziej. Jeśli chciałabyś mu też sprezentować coś na Mikołaja to można zamówić spersonalizowany list od Świętego Mikołaja. Koszt niewielki a frajda byłaby spora.

7

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Dzieci lubią to, co gra, jest głośne, kolorowe i świeci;)

8

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Porządne drewniane zabawki a nie tania chińszczyzna. Teraz byliśmy u teściowej i znów mały dostał jakiś badziew chiński który gra i świeci - więc standardowo chwilę się pobawi a potem nagle zabawka się zgubi a on o niej szybko zapomni... mówię i jej tłumacze, żeby takich rzeczy nie kupowała ale ona chyba robi mi na złość sad Wolałabym sto razy takie piękne klocki...

9

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Kup mu jakąś ciekawą książkę teraz są promocje przed świętami.

10

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Są teraz takie świetne gry planszowe, dla całej rodziny, a dziecko będzie miało świetną zabawę:)

11

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Też mi się wydaje, że gra planszowa to świetny pomysł na prezent. Ja sama często kupuję.

12

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Super zabawka na pilota czy baterie:)

13

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Sądzę, że najlepszym prezentem dla dziecka będą jakieś zabawki. Z tymi zabawkami na pilota czy baterie to rzeczywiście świetny pomysł,i jak sądzę, dziecko rzeczywiście mogłoby się z takiego ucieszyć.

14

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Myślę, że taki bajkowy komplet zabawek ucieszy każdego malucha smile

15

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Fajnym prezentem są gadżety dla dzieci.  Smartwatch będzie fajną zabawką, a do tego sposobem na kontrolowanie dziecka przez rodziców.

16

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

A może piasek kinetyczny? Wiele dzieci go uwielbia.

17

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Zależy jaki masz budżet... Może bujaczek albo leżaczek dla maluszka? Myślę że prezent praktyczny i dla mamy i dla maluszka smile

18

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

najlepszymi prezentami dla naszych dzieci są takie które rozbudzają w naszych dzieciach kreatywność i wyobraźnie a dodatkowo zręczności manualne. Takie zabawki najlepiej kupować w internecie bo można porównać ofertę kilku sklepów i wybrać ten z najlepszymi cenami czy tez zabawkami.

19

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

A co powiecie na jakąś ciekawą maskotkę? Moim zdaniem to świetna opcja dla każdego dziecka bo pluszaka może wszędzie ze sobą wziąć i nie zrobi sobie krzywdy. Można kupić nieszablonowe maskotki dla dzieci.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2017-02-07 13:18:53)

20

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Małym dzieciom warto kupować zabawki, które pomagają w rozwoju. Warto wybierać dzieciom takie edukacyjne zabawki, żeby przez zabawę nauczyły się czegoś pożytecznego.

21

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Dzieciaki to bardzo aktywne smyki dlatego warto im sprezentować fajny rowerek . Mój  maluch to po prostu nie rozstaje się ze swoim rowerkiem na spacerach :)I w końcu ma jak wyładować swoją energie jeżdżąc na nim smile

22

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Zabawki zawsze będą się sprawdzać jako prezenty. U mnie dzieciaki bardzo lubią pociągi i kolejki w ogóle, więc rozważałam dokupienie nowej gondoli wagonu pociągu, a także paru innych rzeczy z tego zakresu i wiem, że dzieciaki będą bardzo z tego zadowolone. Najważniejsze to, żeby trafić z prezentem w gust dziecka.

23

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Teraz dzieci szaleją na punkcie zabawek z postaciami bajkowymi więc może tego typu zabawki sprawdziłyby się dobrze na prezent.  Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego na prezent dla dziecka.

24

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Po prostu należy spytać dziecka. Wiem, że wiele osób tak nie robi i wiem dlaczego. Otóż, boimy się prawdziwych oczekiwań. Słusznie zresztą. smile

25

Odp: Pomysł na prezent dla dziecka

Pościel i kocyk to fajne prezenty. Mamie może lepiej jakieś w miarę neutralne zapachowo kosmetyki do domowego spa? Ja bym zresztą podpytała samą zainteresowaną, żeby mi nieco podpowiedziała, co lubi.