26

Odp: Wystrój kuchni

Mam takie samo zdanie, ale akurat krzesła to zamawiałam
Ważna dla mnie jest jakość drewna, a tutaj jest ona wysoka

27

Odp: Wystrój kuchni

Mi się nie podobają takie klasyczne krzesła, wolę bardziej designerskie. Zastanawiałam się nawet nad tym i myślę nad białą kuchnią. Takie laminowane fronty nie powinny być zbyt trudne w czyszczeniu.

28

Odp: Wystrój kuchni

Mnie się bardzo podobają kuchnie z fioletowymi akcentami. Ostatnio zaczęłam się coraz bardziej przekonywać do tego koloru od kiedy zobaczyłam w internecie ten ogrom pomysłów i inspiracji. Nawet dzisiaj znalazłam świetny artykuł na temat  który przekonał mnie od urządzenia kuchni w kolorach fioletowym i białym.

Ostatnio edytowany przez perelka1 (2016-01-13 12:46:25)

29

Odp: Wystrój kuchni

Ja równiez wolę designerskie meble, te proste są nudne... smile A macie jakieś dekoracje na ścianach? Ja myślałam o powieszeniu jakiś obrazków nad stołem. Znalazłam ostatnio drukowane obrazy i wydaje mi się, że idealnie będa pasować do wystroju kuchni smile Co o nich sądzicie?

30

Odp: Wystrój kuchni

Jeśli mieszkasz w domku jednorodzinnym ,to odradzam drzwi drewniane ,bo ja mam i już mam ich dosyć sad

31

Odp: Wystrój kuchni

Bazujcie na gotowych wzorach - przecież wiadomo, że to przygotował już wcześniej ktoś mający na ten temat pojęcie.
a czasami nawet na tych projektach pokazane jest to, jakie zastosowali dodatki - czy tak nie będzie lepiej i łatwiej?
same przyznajcie, że świetnie to wygląda.

32

Odp: Wystrój kuchni

Wystrój kuchni to jedno jednak jej funkcjonalność to drugie.. Ja stawiam na to drugie bo w końcu ma mi być wygodnie gotować. Jeżeli jesteś w trakcie remontu to pomyśl o najpotrzebniejszych sprętów. Jeżli nie wiesz na jaki sprzęt postawić to polecam firmę Candy ze względu wielu dobrych opini w sieci. Na ich stronie poczytasz o sprzęcie i ich dostępności w sklepach smile

33

Odp: Wystrój kuchni

Właśnie zastanawiam się nad pralka od Candy, ich strona jest fajna i interaktywna , dużym plusem jest użycie w sprzętach domowego użytku najnowszych technologii, dodatkowo oszczędzają  energię i są wydajne. Taki sprzet pasowałby do nowoczesnej kuchni, dobrze by się wkomponował w futurystyczny styl smile

34

Odp: Wystrój kuchni

Ja niestety nie pomyślałam o zrobieniu podwyższanego blatu, a teraz bardzo żałuję. Od dłuższego czasu marzą mi się właśnie hokery, poza tym to też spora oszczędność miejsca. Teraz w jadalni mam stół + 6 krzeseł a wydaje mi się, że 4 spokojnie by wystarczyły. Lubię to pomieszczenie, bo wszystkich przy stole można usadzić i jeszcze jest sporo miejsca, jednak przez takie rozwiązanie, w kuchni nie mamy już stołu.

35

Odp: Wystrój kuchni

Moim zdaniem kuchnia z barem to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się w różnych sytuacjach. Ja o takim barku marzę od dawna i wreszcie robimy remont. Wybraliśmy takie krzesła Polecam je, bo naprawdę są praktyczne i solidne.

36

Odp: Wystrój kuchni

Tutaj znajdziesz sporo inspiracji   Myślę, że warto przejrzeć, bo są tam naprawdę ciekawie wyposażone kuchnie. My obecnie mamy dosyć starą kuchnię, ale w przyszłym roku planujemy jej generalny remont. Marzy mi się kuchnia w stylu skandynawskim, czyli z przewagą białego koloru oraz z dodatkiem drewnianych akcentów. Mam dosyć dużą kuchnię, dlatego myślę, że taki styl będzie tam pasował smile

37

Odp: Wystrój kuchni

Na ścianę w kuchni można powiesić np taką grafikę
W/g mnie tego typu ozdoby idealnie wpasowują się w kuchenne widoki.

38

Odp: Wystrój kuchni

Tutaj macie dość ciekawą opcję jest to coś podobnego do fototapety tylko, że dedykowane na drzwi lub też sprzęty agd, jak nie chcecie naklejki to można kupić matę np. na lodówkę, która wygląda tak samo, ale można dużo łatwiej ja zdjąć i wymienić. Tak czy inaczej są to dodatki, które myślę mogą być fajną alternatywą do waszych kuchni.

39

Odp: Wystrój kuchni

Mi się zaczęły ostatnio podobać panele szklane: jakoś posiadają w sobie bardzo gustowne odczucie i przyjemnie wyglądają wizualizacje - co o tym myślicie? smile

40

Odp: Wystrój kuchni

Mi też się nawet podobają. Sama bym się nad nimi zastanawiała.

41

Odp: Wystrój kuchni

Z mojej strony to barek jak najbardziej na TAK. Kończymy remont kuchni i barek będzie, dlatego mogę się pochwalić, do tego łądne hookery i cacy. Problem mam tylko z lodówką, bo stara się zepsuła a nowej jeszcze nie ma. Tak oglądam te lodówki  ale kompletnie nie wiem, którą wybrać. A kuchnia bez lodówki to nie kuchnia. Na szczęście jeszcze się nie wprowadziliśmy do mieszkania, czekamy na finał remontu, pomęczę się u teściowej jeszcze.

42

Odp: Wystrój kuchni

Bardzo popularne jest ostatnimi czasy robienie wysp z podwyższonym blatem i dostawianie do niej tego typu wysokich krzeseł  Wygląda to bardzo dobrze i stylowo. Ale to rozwiązanie jest dobre dla osób, które mają sporej wielkości kuchnię. Przy mniejszych pomieszczeniach oczywiście też można zastosować ladę i stołki barowe, ale np pod którąś ścianą, tak, żeby przestrzeń na środku kuchni została wolna.

Ostatnio edytowany przez elunia90 (2017-08-04 13:40:36)

43

Odp: Wystrój kuchni

Mi się taki trend nie podoba. Lada, stołki barowe itp to z całą pewnością nie mój styl.

44

Odp: Wystrój kuchni

Mnie z kolei się to bardzo podoba, ale trzeba taką wyspę zrobić na zamówienie, żeby pasowała do całości pomieszczenia.. a najlepiej jeśli w ogóle wykonuje się całą kuchnię na zamówienie.

45

Odp: Wystrój kuchni

Ja  jestem zwolenniczką prostych neutralnych i  ponadczasowych rozwiązań.  Wolę zainwestować w porządne rzeczy, które posłużą mi latami. Z moich doświadczeń widzę, że ważne są też elementy wyposażenia, które jeśli gotujemy codziennie w domu są stale widoczne.
Teraz np. planuję zmianę garnków, moje stare już się dobrze nie wyglądają i psuja efekt. Mam już upatrzone tylko nie mogę zdecydować się na kolor, skłaniam się ku czarnym Gary, ekspres do kawy, chlebak -  to elementy, które tez trzeba brać pod uwagę i wbrew pozorom maja duzy wpływ na ogólny wygląd.

46

Odp: Wystrój kuchni

Jestem na etapie wyposażania kuchni i zastanawiam się, w co powinnam się wyposażyć... Wybór nie jest łatwy, ale na szczęście z pomocą przychodzi Internet i porady jakie wyposażenie do kuchni wybrać  Dzięki temu jest znacznie łatwiej skompletować to, co najbardziej potrzebne. smile

47

Odp: Wystrój kuchni

Żaluzje też mogą być fajne, jeżeli dobrze się je zrobi. no i oczywiście materiał!

48

Odp: Wystrój kuchni

[quote=magda906]Ja mam bardzo mała kuchnię, więc  urządzenie jej  wcale nie jest łatwe. Nie mam za bardzo pomysłu na nią. Na ten moment w ogóle się nie mieszczę. Zajmuję się aranżacją wielu przestrzeni, ale ich kuchnia mnie zauroczyła. Zabudowana w całości, dużó szafek. Na tak mała kuchnie pomysł wręcz idealny.[/quote]

Ja też będę miała bardzo małą kuchnię i chyba zdecyduje się na meble kuchenne na zamówienie bo inaczej będzie bardzo trudno mi dobrać te szafki które się przydadzą.

49

Odp: Wystrój kuchni

Muszę przyznać, że projektując i urządzając swoją kuchnię spędziłam nad tym sporo czasu. A największy problem miałam z lodówką. Zależało mi na tym, żeby była to dwudzwiowa, żeby była funkcjonalna i wygodna, a jednocześnie idealnie komponowała się z całym wnętrzem. Ostatecznie udało mi się osiągnąć zamierzony cel.

50

Odp: Wystrój kuchni

Też zastanawiam się na hokerami do kuchni. Sporo ciekawych modeli znalazłam tutaj: . Sprawdzają się na dłuższą metę? (często przesiadujemy w kuchni, więc na pewno ktoś będzie na nich siedział... pewnie ja wink )