51

Odp: Pokój malucha

Umiejętnie zaprojektowany pokój malucha to rarytas w dzisiejszych czasach jest w czym wybierać. Wszystkich opcji i dekoracji mamy do wyboru do koloru.. ! smile

52

Odp: Pokój malucha

Warto też zapytać dziecko, jak chce mieć urządzony pokój:)

53

Odp: Pokój malucha

Polecam Wam zajrzeć na stronę, na której znajdziecie odpowiedzi na Wasze wątpliwości związane z urządzeniem pokoju dla dziecka. Tutaj zawarte są praktyczne porady odnośnie wyboru odpowiednich mebli i innych dodatków. Na pewno Wam to pomoże.

54

Odp: Pokój malucha

Pokój dziecka powinien być przytulny, praktyczny, ale też ciekawy. Najlepiej jest zapytać dziecka co najbardziej lubi lub co chciałoby mieć w pokoju. Odradzam jednak kolorowe ściany czy też meble z jakimiś postaciami. Postaw na neutralne kolory, a działaj dekoracjami. Jeżeli szukasz fajnych rzeczy do pokoju dziecka to warto zajrzeć do nich  bo mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Uważam, że na pewno znajdziesz tam coś fajnego smile

55

Odp: Pokój malucha

Ewentualnie w pokoju dziecka powinny się jeszcze sprawdzić naklejki. Dokładnie takie, jakie zostały pokazane na foto. Co Wy na nie? Nie mówię, że od razu takie

56

Odp: Pokój malucha

Jakoś jestem za tym aby ściany były proste.  Znaczy aby były jednokolorowe bez żadnej fototapety czy naklejek czy jeszcze jakiś zwierzątek na nich namalowanych.  Oczywiście jakieś obrazki mogą wisieć, ale raczej jestem za prostotą. Może dlatego tak bardzo podobają mi się meble dziecięce,  bo nie mają żadnychj ozdobników. Są bardzo proste, ale nie surowe. Naprawdę śliczne.  Do tego wszystkie mebelki z elies są zrobione tak aby były bezpieczne dla dzieci. Wszytskie rogi są zaokrąglone do tego szafy i regały tak skonstruowane aby się na dziecko nie wywróciły nawet gdy maluch będzie się na nie wspinał.

57

Odp: Pokój malucha

W każdym dziecięcym pokoju nie może zabraknąć ich ulubionych zabawek. Każdy z nas chciałby dla nich wszystkiego co najlepsze ale pojawia się pytanie, skąd to wszystko brać? Dowiedziałam się, na co powinno się zwracać uwagę przy wyborze zabawek dla dzieci oraz jak wybrać najkorzystniejszą ofertę.

58

Odp: Pokój malucha

Takie porady są bardzo przydatne. Ja sama często z nich korzystam.

59

Odp: Pokój malucha

mój maluszek bardzo lubi jak w jego pokoju jest wiele balonów pod sufitem. Dlatego kupuję  zawsze dużą ich ilość. Mają sporą ofertę i zawsze to co spodoba się mojemu Frankowi smile

60

Odp: Pokój malucha

Najfajniejsze są kolorowe pokoje, ja nie lubię takich pastelowych jakie są teraz modne...

61

Odp: Pokój malucha

Fajne są łóżka w kształcie auta dla chłopców smile