1

Temat: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Czy może raczej kojarzy wam się to z kiczem?
Ja sama nie umiem zdecydować. Z jednej strony to mi się podoba, a z drugiej mam wrażenie, że łatwo tu przegiąć i narobić kiczu.

2

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Zasłony są ok, ale meble w kwiaty są  beznadziejne...

3

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

To zależy jaki motyw. Jeśli nie są przesadzone i nie wyglądają jak kanapa babci to takie meble mi się podobają. Natomiast zasłony nigdy w życiu smile

4

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Kiedyś widziałam taką kanapę - przewijała się nawet w kilku serialach. Podobała mi się.
Co zaś dotyczy samego motywu kwiatowego - musiałabym zobaczyć tą grafikę, żeby ocenić. Chyba najlepiej jak już, to zlecać wykonanie nadruku na tkaninach. Niektóre firmy oferują coś takiego. Np. Lotari - wtedy wiadomo, że nie będzie wiochy, bo sama sobie wybierasz co chcesz mieć na tej zasłonie czy innych materiałach.

5

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

to zupełnie nie moja bajka!

6

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Ja akurat nie przepadam za taką stylistyką. U mnie wszystko raczej powinno być wygodne, praktyczne i nowoczesne. Zresztą właśnie tak mam urządzone wnętrza. Nie wyobrażam sobie, by moja kanapa narożna mogła mieć obicie w malutkie różyczki smile Ale generalnie u innych mi takie stylizacje nie przeszkadzają. Uważam, że każdy powinien aranżować swoje wnętrza tak jak lubi.

7

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Lubię kwiatowe dekoracje w produktach wykonanych techniką decoupage

8

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

To zależy, bo sam kwiatowy deseń może wyglądać albo kiczowato, albo... wspaniale! To zależy od wzoru, kolorów. Ja bym nie miała nic przeciwko zasłonom. Meble w kwiaty to już byłyby dla mnie przytłaczające. Wolę wypełnić pokój kolorowymi i wzorzystymi dodatkami niż meblami. Podobnie z tapetami - wolę jednolity kolor ściany, a na niej dużo obrazów.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-09-01 01:45:38)

9

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

To bardzo typowe dla stylu angielskiego i prowansalskiego. Mi się jednak w zasadzie nie podoba, jak zauważyła niechcemisie, może to być przytłaczające.

10

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Ja nie lubię takich wzorzystych tkanin.

11

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Lubię drobne wzory, lub gładkie zasłony czy meble

12

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

No nie wiem, choć szczerze mówiąc ja bym się na takie wzór mebli nie zdecydowała.

13

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

A ja tak, lubię wesołe wnętrza...

14

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

świetne i teraz modne to styl urban jungle! smile

15

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Ja trochę bym to jednak uspokoiła wybierając zasłony z nadrukiem i jednokolorowe meble lub jednokolorowe zasłony i meble z wzorami. Sama mam w swoim domu zasłony z wzorami wyglądają naprawdę dobrze. Moim zdaniem wszystko jest kwestią dopasowania smile Na https://estadi.pl/ZASLONY znajdziesz duży wybór zasłon smile

Ostatnio edytowany przez kiki99 (2021-02-25 00:46:34)

16

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

O tak, to byłoby dobre rozwiązanie i można uniknąć w ten sposób przytłoczenia wzorami, żeby nie dostać oczopląsu big_smile

17

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Zdecydowanie zgadzam się z wami! Tkaniny zasłonowe we wzory to hit! Gładkie będą bardziej eleganckie, ale za to te we wzory bardziej przytulne i domowe. wszystko zależy jaki efekt we wnętrzu chcesz osiągnąć.

18

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Nie lubię i nigdy nie lubiłam wzorków w kwiaty na zasłonach, pościeli czy tapicerce. I zdania nie umiem zmienić.

19

Odp: Zasłony i meble w kwiaty - hit?

Ja lubię folkowe wzory na meblach...