1

Temat: Manicure w Poznaniu

CZeść! Są tu może dziewczyny z Poznania? Bo chciałabym sobie hybrydy zrobić, ale takie porządne. Robiłam raz u takiej studentki i żałowałam, bo kiepsko to wyszło. Wolałabym jednak jakąś sprawdzoną kosmetyczkę. Możecie mi jakieś miejsce polecić?

2

Odp: Manicure w Poznaniu

Może sprawdź oferty gabinetów kosmetycznych w Poznaniu.

3

Odp: Manicure w Poznaniu

Sprawdź sobie ofertę tego studia kosmetycznego  . Ja tam kilka miesięcy temu robiłam sobie manicure japoński, wyszedł naprawdę super smile Myślę, że żadna studentka nie operuje na takich wysokojakościowych kosmetykach, więc nigdy nie osiągnie takiego efektu.

4

Odp: Manicure w Poznaniu

Ja robię po domowemu u koleżanki, zawsze Semilac. Każda buteleczka to głęboki i nasycony kolor oraz maksymalny lustrzany połysk. Dla mnie ważne, że lakier jest całkowicie bezpieczny dla płytki paznokcia.

5

Odp: Manicure w Poznaniu

Fajną stronę o urodzie  macie  [url=http://beautyportal.pl/]tu[/url] .

Ostatnio edytowany przez MonikaGold27 (2016-12-07 13:23:43)

6

Odp: Manicure w Poznaniu

A jak sądzicie, czy warto zdecydować się na wykonywanie zawodu stylistki paznokci? Sama od dość długiego już czasu zastanawiam się nad taką opcją, tym bardziej, że zwłaszcza teraz w Indigo Nails można skorzystać z fajnej promocji na wiele produktów, w tym chociażby żele bazowe i przyznam Wam, że bardzo poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z tej propozycji. Co o tym sądzicie?

7

Odp: Manicure w Poznaniu

Ja nie kojarzę, ale może warto zainwestować we własne. Wtedy robisz kurs i jesteś sobie sterem i okrętem w kwestii manicure hybrydowego.

8

Odp: Manicure w Poznaniu

[quote=zuanna]CZeść! Są tu może dziewczyny z Poznania? Bo chciałabym sobie hybrydy zrobić, ale takie porządne. Robiłam raz u takiej studentki i żałowałam, bo kiepsko to wyszło. Wolałabym jednak jakąś sprawdzoną kosmetyczkę. Możecie mi jakieś miejsce polecić?[/quote]
W kwestii studentek (czy praktykantek) mam również doświadczenie tongue Ale z kandydatką na fryzjerkę. Miała mi zrobić blond z delikatnym rdzawym połyskiem, ale źle zmieszała sobie farbę i włosy wyszły... pomarańczowe tongue. Afery nie robiłam, bo usługa była darmowa (właśnie dlatego, że robiła ją praktykantka), a mnie nawet całkiem ładnie było tongue Także włosy nie ręka, odrosną tongue (podobnie zresztą jak paznokcie tongue)

9

Odp: Manicure w Poznaniu

A jesteś z Poznania? Bo jeśli tak to najlepiej jakiejś koleżanki zapytaj. To będzie najlepsze źródło informacji:)

10

Odp: Manicure w Poznaniu

A nie wyjdziesz na tym najlepiej, jeżeli po prostu zainwestujesz w , kilka lakierów i akcesoriów i nauczysz się robić manicure sama? Jeżeli będziesz dobra, to i koleżanki chętnie się u Ciebie zjawią wink

11

Odp: Manicure w Poznaniu

Ja od kiedy sobie kupiłam lampe sama sobie robie fajne hybrydki smile Nie jest to nic trudnego, wiec szkoda placic za manicure. Podstawą jednak są porządne lakiery, bo jak kupicie jakieś byle jakie to nie dość, że samo malowanie będzie wam ciężko szło to jeszcze długo nie wytrzymają na paznokciach. Polecam wam bardzo trwałe lakiery Semilac, ja je zamawiam prosto od autoryzowanego dystrybutra, hurtowni . Nie powstają pęcherzyki i bardzo dobrze się trzymają.

12

Odp: Manicure w Poznaniu

Robiłam sobie sama w domowych warunkach, ale nie byłam tak do końca z tego zadowolona. Może nie tak coś zrobiłam, może nieodpowiedni lakier dobrałam, nie wiem. Ostatecznie poszłam do kosmetyczki z salonu Good Time Day Spa na ul Grunwaldzkiej, zamówiłam sobie profesjonalny manicure hybrydowy Shellac . Zastosowanie lampy UV  sprawiło, że lakier tak został utwardzony, że przez ponad trzy tygodnie moje paznokcie wyglądały jak świeżo po zabiegu. A do tego dobrałam sobie jeszcze dodatkowo  tak dla wygładzenia i rozjaśnienia skóry.

13

Odp: Manicure w Poznaniu

Tak, profesjonalne produkty i zabiegi potrafią odnowić wygląd paznokci....

14

Odp: Manicure w Poznaniu

Ja robię manicure raz w miesiącu, a poza tym oczywiście dbam o paznokcie na co dzień żeby podtrzymać efekt.